Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINA APICULTORULUI INCEPATOR

Aceasta sectiune este dedicata apicultorilor aflati la inceput de drum .Aici se pot adresa intrebari oricat de simple ...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Ati vazut vreodata o insecta sa lesine?

Mesajde Gabi123 » 30 Iun 2015, 12:44

iunicu scrie:Alooo! Pai omul pune un filmulet cu o mare curiozitate si tu repede gasesti teoria conspiratiei?
Hai sa ne creditam cu mai multa incredere.
Eu iti multumesc mult Ionut, pentru filmulete! Pentru mine e ceva inedit.

Dupa cum am explicat atunci cand am intrebat ,am crezut ca s-a speriat si el ca matca nu se ridica si a luat-o de unde era crezand ca a murit, pentru ca in cel de-al 2-lea film nu mai erau albine langa matca.Va rog sa cititi cu atentie tot ce scriu.
Bineinteles ca filmele sunt nemaipomenite.Cred ca sunt unice.
Stiu ca sunt multe informatii pe acest site si noi citim printre randuri sa nu ne plictisim dar atunci cand vrem sa dam o replica trebuie sa citim mesajul cu atentie.
Am vazut ca si in topicul Cum am inceput eu stuparitul eu am scris un lucru si oamenii inteleg altceva pentru ca nu citesc cu atentie.
Sa nu intelegeti ca va cert,pentru ca si eu citesc tot printre randuri.
Gabi123
 
Mesaje: 24
Membru din: 19 Iun 2015, 09:56
Localitate: Voinesti jud. Dambovita

Re: Ati vazut vreodata o insecta sa lesine?

Mesajde iunicu » 30 Iun 2015, 22:58

Ce sa ne faci Gabi? Suntem grabiti cand citim, cand muncim, mancam, dormim. Trecem repede prin viata si nici nu mai avem timp sa traim. Prea putina vreme pentru noi. Uneori asa as vrea sa merg undeva unde sa uit de toate, cateva zile, dar, deh, nu ma lasa treaba ce o am de facut.
Auzi? Tu esti suparat pe mine? :(
Odihneste-te in pace Gica!
Odihneste-te in pace Kamy!
Avatar utilizator
iunicu
 
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Oct 2011, 12:59
Localitate: Silistea Snagovului(IF) 38 ani

Re: Ati vazut vreodata o insecta sa lesine?

Mesajde Gabi123 » 01 Iul 2015, 10:34

iunicu scrie:Ce sa ne faci Gabi? Suntem grabiti cand citim, cand muncim, mancam, dormim. Trecem repede prin viata si nici nu mai avem timp sa traim. Prea putina vreme pentru noi. Uneori asa as vrea sa merg undeva unde sa uit de toate, cateva zile, dar, deh, nu ma lasa treaba ce o am de facut.
Auzi? Tu esti suparat pe mine? :(


Nu am de ce.
Intru pe acest site pentru a invata despre albine.Totdeauna acolo unde sunt oameni fara experienta, apar tot felul de discutii in contradictoriu .
Am vazut ca citesti cam tot ce se scrie pe acest forum si sper ,cu experienta pe care o ai,sa raspunzi la viitoarele intrebari care se vor pune .
Aici nu este loc de suparare.Oamenii suparati lucreaza si gandesc doar cu 60% din capacitate. :)
Gabi123
 
Mesaje: 24
Membru din: 19 Iun 2015, 09:56
Localitate: Voinesti jud. Dambovita

Anterior

Înapoi la PAGINA APICULTORULUI INCEPATOR



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 15 vizitatori