Prima pagină TARGURI APICOLE SI INTALNIRI TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE

Aceasta rubrica se vrea a fi un altfel de calendar apicol...adica unul scris de catre apicultori. Evenimente apicole, targuri de apicultura, simpozioane...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Cine participa la targul de la Galati?

Mesajde silviutlro » 12 Mar 2013, 23:23

Am deschis acest topic cu scopul de a-i ruga pe organizatorii acestui targ sa ne faca publice detaliile de desfasurare(participanti, locatie, program), daca se mai tine acest targ, evident. Spun asta pentru ca am dubii, deoarece observ o ... tacere oarecum nejustificata.
P.S. Poate nu am cautat destul!
Cu respect!
silviutlro
 
Mesaje: 37
Membru din: 01 Sep 2011, 09:20
Localitate: Tulcea

Re: Cine participa la targul de la Galati?

Mesajde silviutlro » 15 Mar 2013, 01:10

Chiar nimeni nu da nici o informatie?
O fi chiar atat de secret?
Cu respect!
silviutlro
 
Mesaje: 37
Membru din: 01 Sep 2011, 09:20
Localitate: Tulcea

Re: Cine participa la targul de la Galati?

Mesajde Mircea_63 » 15 Mar 2013, 01:31

Silviu, sectiunea asta forumului are un regim aparte. Nu s-a dorit asta, dar in timp a devenit un Batlefield si s-a ajuns ca aceasta parte a forumului sa aibe un regim aparte.

Se numeste Evenimente Apicole si foloseste doar pentru anuntarea acestora. Dupa postarea anuntului, subiectul este vizibil si citibil, dar se blocheaza, adica se inchide.
Citeste aici viewtopic.php?f=14&t=3611

Dupa regulament ar trebui sa fii banat si daca fac asta sunt rau, daca n-o fac, sunt incorect.
Iti ofer 6 ore banare, timp in care citesti regulamentul.
Nimic din ce-i uman nu imi e strain. (S. Freud)
Abia am timp sa ma mir ca exist...(N.Stanescu)
Mircea_63
 
Mesaje: 5459
Membru din: 15 Mar 2012, 12:55
Localitate: Timisoara


Înapoi la TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori