Prima pagină TARGURI APICOLE SI INTALNIRI TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE

Aceasta rubrica se vrea a fi un altfel de calendar apicol...adica unul scris de catre apicultori. Evenimente apicole, targuri de apicultura, simpozioane...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

De ce nu vad nici o informatie/discutie despre Faget ?

Mesajde iosca » 13 Mar 2013, 22:06

Poate eu n-am fost destul de atent, sau poate n-am cautat unde tebuie, dar nu vad nimic legat de Faget si din ultima informatie postata cu destul de mult timp in urma, ar trebui sa fie pe 16 si 17 . Macar sa stiu daca se mai tine in aceasta data pt ca vreau sa merg.
Nu-nteleg unde-s invitatiile si discutiile de alta data, unde-i Dombazil cu intalnirea de la cofetarie si prezentarea ultimelor detalii de organizare, (nea Gica stiu unde este :( cu carnatii lui).
in sfarsit, macar sa stim daca se mai tine caci mai sunt 2 zile .
am vazut ca este blocat si subiectul Faget si cel cu evenimente apicole, de asta am postat aici.
http://iosca.sunphoto.ro

Când te-aştepţi mai puţin, atunci îţi dă Dumnezeu mai mult !
Avatar utilizator
iosca
 
Mesaje: 327
Membru din: 08 Mar 2011, 19:48
Localitate: Calafat - Dolj

Re: De ce nu vad nici o informatie/discutie despre Faget ?

Mesajde adi70 » 13 Mar 2013, 22:56

Targul se tine.Am primit invitatie.
adi70
 
Mesaje: 6
Membru din: 07 Mai 2011, 23:40

Re: De ce nu vad nici o informatie/discutie despre Faget ?

Mesajde alt stupar » 13 Mar 2013, 23:16

este...
viewtopic.php?f=14&t=1636
in rest... din pacate uneori discutiile de dinaintea targurilor sunt inlocuite de promo-uri agresive.
lada plina de albine, dalta si afumatorul
in rest... Dumnezeu cu mila !
Avatar utilizator
alt stupar
 
Mesaje: 3217
Membru din: 18 Feb 2011, 22:50
Localitate: Lipova


Înapoi la TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori