Prima pagină TARGURI APICOLE SI INTALNIRI TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE

Aceasta rubrica se vrea a fi un altfel de calendar apicol...adica unul scris de catre apicultori. Evenimente apicole, targuri de apicultura, simpozioane...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: targ apicol Baneasa 2011

Mesajde gica » 16 Sep 2011, 09:56

valter scrie:Mai oameni buni, da' la targul asta nu s-a facut decat o singura poza? Si aia cu un stupar cu ochii pusi la hodina.

uitasem,Valtere am avut la mine un borcanel cu ceva praf alb in el.Si pe cel cu ochii inchisi l-a mancat undeva sa miroase ce-i in el.Inainte de poza i s-au inodat mucii si lacrimile sub barba.In poza e in faza de reanimare. :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
gica
 
Mesaje: 1146
Membru din: 22 Feb 2011, 21:11
Localitate: Bumbesti Jiu (Sadu) -Gorj

Re: targ apicol Baneasa 2011

Mesajde janese » 16 Sep 2011, 12:39

olteneee...de ce esti ma al dracu??? la mine ai vazut cum se miroase veninul! ca habar nu aveai!!!cand am avut eu prima data venin de albine in mana...tu nici nu stiai ce e ala...credeai ca albina il scoate prin dinte...ca vipera!!!! :oops:
Avatar utilizator
janese
 
Mesaje: 1817
Membru din: 08 Apr 2011, 12:03
Localitate: Dambovita, Razvad

Re: targ apicol Baneasa 2011

Mesajde gica » 16 Sep 2011, 21:38

janese scrie:olteneee...de ce esti ma al dracu??? la mine ai vazut cum se miroase veninul! ca habar nu aveai!!!cand am avut eu prima data venin de albine in mana...tu nici nu stiai ce e ala...credeai ca albina il scoate prin dinte...ca vipera!!!! :oops:

Taci ma dracu din gura.De-ai de varsta ta am facut cand eram pe tractor la CAP.Numa ca zic la altii tata. :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
gica
 
Mesaje: 1146
Membru din: 22 Feb 2011, 21:11
Localitate: Bumbesti Jiu (Sadu) -Gorj

Re: targ apicol Baneasa 2011

Mesajde adycnst » 17 Sep 2011, 08:32

nea janese sigur era venin!?...ochii te pot ustura din multe motive...da' mai vreau sa te intreb daca aveai albine atunci! :lol:
adycnst
 
Mesaje: 278
Membru din: 10 Apr 2011, 01:51
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la TARGURI SI EVENIMENTE APICOLE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori