Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Tiby Visan

Mesajde tiby visan » 17 Apr 2014, 23:02

Astazi a mai stat ploaia dupa masa orele18 si am pus repede , de am facut sirop si leam dat papica ma gindeam ca o ca fie nervoase dar au fost asa cumunti ca un copil mmic la sinul mamei unele erau pe la alimentator asteptau masa :) :) .
desteptaciunea are limite,prostia n-are margini.
tiby visan
 
Mesaje: 239
Membru din: 04 Apr 2012, 17:11
Localitate: severin

Re: Tiby Visan

Mesajde tiby visan » 11 Ian 2015, 20:19

Va salut pe toti forumisti ,e o perioada indelungata de cind nu am mai scris pe forum iar azi m-am gindit sa reactualizez pagina personala.Astazi a fost cald la noi 12-13 grade toti cei 30 de stupi au fost prezenti la curatenie le-am mai pus la 10 inca o turta pentru ca o mincasera pe cea care am pus-o inainte de craciun.Ma gindeam ca s-o fi zaharisit mierea de tei in rame dar la control totul era ok.Sa ne auzim cu bine la sfirsitul ierni fara mortalitati.
desteptaciunea are limite,prostia n-are margini.
tiby visan
 
Mesaje: 239
Membru din: 04 Apr 2012, 17:11
Localitate: severin

Re: Tiby Visan

Mesajde tiby visan » 31 Ian 2017, 15:50

Doamne ca au mai trecut aniidon 2015 ian.nu am mai intrat pe forum,cei si cu thnologia asta acum discutam totul pe facebook
desteptaciunea are limite,prostia n-are margini.
tiby visan
 
Mesaje: 239
Membru din: 04 Apr 2012, 17:11
Localitate: severin

Re: Tiby Visan

Mesajde Mircea_63 » 31 Ian 2017, 19:22

Informatia frumos ordonata si usor accesibila tot pe forum o gasesti. Arhivata ani de zile. :D

Cum s-ar zice, e draguta colega de birou, dar casa cu ea nu faci!
Nimic din ce-i uman nu imi e strain. (S. Freud)
Abia am timp sa ma mir ca exist...(N.Stanescu)
Mircea_63
 
Mesaje: 5459
Membru din: 15 Mar 2012, 12:55
Localitate: Timisoara

Re: Tiby Visan

Mesajde lucky5strike » 31 Ian 2017, 22:34

Like! :lol:
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Anterior

Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


cron