Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde FLORINELU » 08 Mar 2023, 08:52

salut prieteni apicultori,se pare ca incepe sa reanvie forumul ma bucur mult ,succes.
Avatar utilizator
FLORINELU
 
Mesaje: 2224
Membru din: 26 Sep 2011, 18:44
Localitate: TIMISOARA

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde cristi_vidican » 08 Mar 2023, 09:15

Problema cu forumul azi e că oamenii au migrat spre modalități mai rapide de comunicare.
De exemplu, cândva trimiteam telegramă, scrisoare de mână, mergeam la poștă să sunăm în oraș sau sunam în centrală ca să ne facă legătura cu alt număr etc.
Azi și emailul e depășit de comunicare de tip whatsapp.
Și sms-urile sunt depășite de vreme.

Forum a fost o etapă frumoasă în comunicarea stuparilor și cred că a fost una dintre cele mai frumoase și fructuoase.

Forumul poate fi ținut în viață dacă împărtășim fiecare din ceea ce facem și contribuim constructiv la discuții.

Eu voi posta mereu în fanclubul MER, pt că sunt mulți care mă sună și-mi zic că îl citesc da capo al fine.

Va veni ziua când voi facem o serie de video-uri cu tot ce înseamnă MER-ul de-a lungul unui sezon. Dar asta mai spre bătrânețe :lol:
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7024
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde FLORINELU » 08 Apr 2023, 17:20

tuturor apicultorilor cu nume de flori;la multi ani. si mie binenteles..
Avatar utilizator
FLORINELU
 
Mesaje: 2224
Membru din: 26 Sep 2011, 18:44
Localitate: TIMISOARA

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde cristi_vidican » 09 Apr 2023, 08:20

FLORINELU scrie:tuturor apicultorilor cu nume de flori;la multi ani. si mie binenteles..

La mulți ani, nea Florinelu!
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7024
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde FLORINELU » 23 Feb 2024, 16:32

buna ziua dragi apicultori.ma ajuns dorul de forum ca nemaiavand albine decat trei stupi si plictisinduma(maretie si decadere) am citit tot topicul meu de pe forum de la cap la coada si uite asa mi-a mai trecut plictiseala si dorul de stuparit,va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel cei care va mai bagati nasul pe aici.
Avatar utilizator
FLORINELU
 
Mesaje: 2224
Membru din: 26 Sep 2011, 18:44
Localitate: TIMISOARA

Re: stupina lui FLORINELU

Mesajde Donbazil » 26 Feb 2024, 23:09

Salutare!

Mă bucur că ai mai scris. Denotă că e încă bine, - că la vârsta noastră nu știi de azi pe mâine....Acuma-i tineretul la putere. (Eu doar cu Lucian mă mai încontrez din când în când)
Îți doresc sănătate și toate cele bune.
Avatar utilizator
Donbazil
 
Mesaje: 2780
Membru din: 23 Feb 2011, 23:34
Localitate: Faget

Anterior

Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori