Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Bio apicultorul,...apicultura proprie in imagini

Mesajde Neafiliatul » 11 Dec 2017, 10:59

Domnule BIO ,
La postarea lui Kiloz de la topicul organizatii apicultori - videoclipul lui Ionel Nistor din 8 dec.2017 - , nu s-au făcut comentarii , probabil cele 5 ore au speriat
pe mulți . Merita timpul pierdut ! S-au spus multe adevăruri , atât de către dvs.,cât și de Sorin . Pe marginea acestui video , se poate scrie un roman , gen
NU FACEȚI CA EL . Vă admir pentru curajul de a combate impostura , cultul personalității , incultura , logoreea ,etc. Aveți tot respectul meu pentru munca dvs.
ca apicultor , dar și ca om care nu se lasă îmbrobodit cu povești de adormit copiii .
Neafiliatul
 
Mesaje: 1972
Membru din: 15 Dec 2013, 12:01

Re: Bio apicultorul,...apicultura proprie in imagini

Mesajde viorel55 » 11 Dec 2017, 12:56

Neafiliatul scrie:Domnule BIO ,
La postarea lui Kiloz de la topicul organizatii apicultori - videoclipul lui Ionel Nistor din 8 dec.2017 - , nu s-au făcut comentarii , probabil cele 5 ore au speriat
pe mulți . Merita timpul pierdut ! S-au spus multe adevăruri , atât de către dvs.,cât și de Sorin . Pe marginea acestui video , se poate scrie un roman , gen
NU FACEȚI CA EL . Vă admir pentru curajul de a combate impostura , cultul personalității , incultura , logoreea ,etc. Aveți tot respectul meu pentru munca dvs.
ca apicultor , dar și ca om care nu se lasă îmbrobodit cu povești de adormit copiii .




Subscriu !
viorel55
 
Mesaje: 329
Membru din: 09 Apr 2011, 19:46
Localitate: Campina


Anterior

Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


cron