Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Ignatov Andrei

Mesajde peterneamt » 30 Noi 2018, 20:57

:D
Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: Ignatov Andrei

Mesajde irina » 30 Noi 2018, 22:27

La multi ani!
Avatar utilizator
irina
 
Mesaje: 1098
Membru din: 27 Aug 2012, 12:43
Localitate: Arges, Pitesti

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 01 Dec 2018, 20:15

Va multumesc, dragii mei!
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde BRUMITA » 01 Dec 2018, 22:10

La multi ani !
Dacă ai mult , dă și altora din bunurile tale .
Dacă ai puțin, dă din inima ta.
(Fernad Fauriner Avery )
Avatar utilizator
BRUMITA
 
Mesaje: 945
Membru din: 04 Mar 2014, 22:11
Localitate: Pucioasa DB

Re: Ignatov Andrei

Mesajde jonny_it » 02 Dec 2018, 00:36

La multi ani!!
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 06 Apr 2019, 00:37

Cand incercam sa explic apicultura, aici, pe Stuparitul, se juca Popa-Prostu in sanul "haitei"...!!!
Iata un exemplu de reminescentze...


tiih scrie:Ai mai avut conflicte acum ceva ani..si ti-am luat apararea... cand erai numit ,venetic..rusofon...impostor..arogant..turmentat.Nu cred ca ai uitat totul...chiar daca o part din pagini au fost sterse...
De aproape 10 zile ma ataci direct , cum ti-i stilul si asa cum ai procedat cu multi altii in trecut,de parca asa ai aparea si mai mare scula a stuparitului....Nici mortii nu au valoare...Hristea,Malaiu,Foti,Gica Romanescu
Exit cu comentariile la adresa postarilor mele incepand cu 03.04.2019.
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde teinegru64 » 07 Apr 2019, 12:21

Andrei sa nu uităm ca tiih este producator de miere.Poate sa posteze la greu aici...nu va agăța nici un pinguin.Da un ochi la jonhnny-it. :lol:
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde Shrek » 07 Apr 2019, 13:48

teinegru64 scrie:.........Da un ochi la jonhnny-it. :lol:

Da, si eu il bănui de publicitate mascata. Tot timpul se lauda ca el vinde numai afara, în Franța și Olanda. Cică ar cumpara regine f0 din Columbia si le multiplica in tara. Deja pe litoral au sosit primele.....colete!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3309
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Ignatov Andrei

Mesajde jonny_it » 08 Apr 2019, 15:27

teinegru64 scrie:Andrei sa nu uităm ca tiih este producator de miere.Poate sa posteze la greu aici...nu va agăța nici un pinguin.Da un ochi la jonhnny-it. :lol:


Daca te uiti la ultimele postari o sa vezi ca nu am mai scris "buckfast" in titlul filmelor. Pentru ca multi o sa creada ca asta este problema la albinele pe care le au, dar cine nu face miere folosind albinele autohtone nu o sa faca nici nu alte rase.
Lista cu reginele pt 2019 la mine s-a completat pe 17 decembrie pentru cele inseminate si prin noiembrie pentru celelalte iar eu sunt pe forum inca asa cum sunt din 2011(am fost si pe grupurile de yahoo apoi stuparitul.3xforum.ro).
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Ignatov Andrei

Mesajde jonny_it » 08 Apr 2019, 15:35

Shrek scrie:
teinegru64 scrie:.........Da un ochi la jonhnny-it. :lol:

Da, si eu il bănui de publicitate mascata. Tot timpul se lauda ca el vinde numai afara, în Franța și Olanda. Cică ar cumpara regine f0 din Columbia si le multiplica in tara. Deja pe litoral au sosit primele.....colete!


Vand si in tara, nu doar afara. Nu castig din regine asa cum fac din vanzarea mierii si a polenului. Si sincer degeaba vin clienti mai multi daca nu am timp sa fac regine mai multe. :)

Daca administratorul forumului sau un moderator crede ca incalc regulamentul as vrea sa ma anunte si sa ia masurile care trebuie luate.
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 08 Apr 2019, 20:49

teinegru64 scrie:Andrei sa nu uităm ca tiih este producator de miere.Poate sa posteze la greu aici...nu va agăța nici un pinguin.Da un ochi la jonhnny-it. :lol:


Nu e vorba de concurenta, ca mi-am facut arhi-suficient nume si renume...!!!
Era vorba de "apicultorul" cu bibliografie (nici macar la degetul mic al lui proapis13) care te tot sacaie ca "le are", care sta si mustaceste "de destept ce e" si care chiar nu crede ca exista si oameni care se pricep cu adevarat, fara citate si trimiteri, cum a fost si chestia cu "epigonii" (daca stim ce-i aia, nu cu google... adica el fiind singurul subinginer cu liceu si care stie doar "apicultori adevarati", pe care i-ar apara cu pretul vietii, nestiind ca sunt unii care i-au cunoscut personal, in ocazii la care el nici nu poate visa :lol: ).
Vorba ta: poate sa posteze la greu aici

M-a apucat greatza, nimic altceva.
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 08 Apr 2019, 20:51

jonny_it scrie:
Daca administratorul forumului sau un moderator crede ca incalc regulamentul as vrea sa ma anunte si sa ia masurile care trebuie luate.


Daca nu-mi pui ceva in cafea... pun eu o vorba buna, sa te dea afara fara tam-tam... :lol:
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde jonny_it » 08 Apr 2019, 22:01

ignatov andrei scrie:Daca nu-mi pui ceva in cafea... pun eu o vorba buna, sa te dea afara fara tam-tam... :lol:


Eu am vrut sa pun dar plecati la plimbare, poate data viitoare. :)
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 14 Apr 2019, 15:54

Se vede clar ca degeaba imi racesc gura, trancalaii... tot trancalai raman...! :lol:
Aveti o boala cu laudatul la dezvoltare, iar apoi, cand incepe roitul, doar bocitoarele va mai lipsesc... :shock:
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 12 Mai 2019, 23:20

De putin timp, m-am inscris pe STUPARITUL FB... :lol:

:lol: :lol: ...
si... :lol:
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Ignatov Andrei

Mesajde ignatov andrei » 04 Iun 2019, 09:34

feederman scrie:
Nationalist, nu? Aproape sovinist.

Bai NESIMTITULE, mai du-te unde a intarcat dracul copiii!
Cum iti permiti, mai boule, sa ma faci avorton comunist...?!?
Am avut legitimatia nr. 61 la PNL pe 26 decembrie 1989 si tu ma faci comunist...?!?
Incapabilul dracului, ce esti!
Candva iti raspundeam cu placere, ca sa inveti si tu ceva, dar vad ca esti un jeg, care nu merita nici macar scuipat!
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

AnteriorUrmătorul

Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori