Prima pagină BAZA MATERIALA APICOLA ECHIPAMENTE SI UTILAJE APICOLE

Discutii despre baza materiala folosita in apicultura (tipuri de stupi,alte materiale,etc.).
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Topitor miere

Mesajde ANITEI » 12 Ian 2013, 23:26

Buna! Vreau sa cumpar un topitor pentru miere tip termoplonjon. Ma tem sa nu fie eficient sau mai stiu eu ce si avand in vedere cat costa as vrea sa stiu daca are cineva si e multumit. Mersi!
" Luaţi seama, dar, la felul cum ascultaţi; căci celui ce are, i se va da; dar celui ce n-are, i se va lua şi ce i se pare că are.” Luca " ISUS HRISTOS
ANITEI

Topitor miere

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Re: Topitor miere

Mesajde proapis13 » 13 Ian 2013, 00:04

Ai ceva info mai jos
viewtopic.php?f=18&t=847#p16332
Am un coleg ce a achizitionat unul mare de butoi undeva la 50 euro si este multumit de el
O sa caut prin fotografiile mele sa vad cat sunt preturile dincolo
salve :D

Gata am gasit,despre asta e vba
Fişiere ataşate
DSC04695 (Copy).JPG
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
proapis13

Mesajde ANITEI » 13 Ian 2013, 00:13

Am folosit cautarea dar nu am gasit topicul cu acelasi nume , am luat chiar la rand toate subiectele din categorie si tot nu l-am gasit , rog un moderator sa-l sterga si multumesc lui proapis :)
Ieftin la 50 de euro , aici in Italia la Quarti cel mai ieftin e 280
" Luaţi seama, dar, la felul cum ascultaţi; căci celui ce are, i se va da; dar celui ce n-are, i se va lua şi ce i se pare că are.” Luca " ISUS HRISTOS
ANITEI

Mesajde proapis13 » 13 Ian 2013, 00:29

Ai un nr de tel pe decristalizator acolo
Vezi ca doamna din imagine vorbeste fluent germana si engleza,cine stie poate dai de ea
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
proapis13

Înapoi la ECHIPAMENTE SI UTILAJE APICOLE