Prima pagină BAZA MATERIALA APICOLA PLANURI....PLANURI....PLANURI.....

In aceasta sectiune se pot introduce planuri de constructie a echipamentelor si utilajelor folosite in apicultura.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Constructie stupi polistiren extrudat

Mesajde tonyst » 12 Oct 2015, 07:06

Consider ca mutarea ( mai ales comasarea) topicului creat de mine , este o lipsa totala de respect .
Rog sa se readuca topicul la locul lui si cu scuzele de rigoare . Multumesc
tonyst
 
Mesaje: 21
Membru din: 16 Iul 2014, 15:58
Localitate: Constanta

Re: Constructie stupi polistiren extrudat

Mesajde proapis13 » 12 Oct 2015, 08:12

Ce aduce nou in constructia stupilor din polistiren extrudat de consideri ca ii trebuie topic separat ???
Poate ca informatiile despre constructia unui stup din polistiren extrudat
trebuiau comasate intr-un singur topic sa nu se disperseze informatia...zic si eu... ;)
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Constructie stupi polistiren extrudat

Mesajde Dila Daniel » 12 Oct 2015, 08:19

tonyst,si eu cred ca nu trebuie sa o iei personal.
Informatia care tu si altii o aduceti vis-a-vis de acest subiect(lucru de apreciat),este bine sa fie comasata.
Cei care sunt interesati de acest subiect,sigur vor fi mult mai incantati sa o gaseasca intr-un topic.
Da-i inainte,treci peste disconfortul creat de comasarea topicului,si spune tot ce crezi ca ajuta la constructia unui astfel de stup,chiar daca topicul este mai vechi si deschis de altul!
Nu sunt perfect dar sunt eu insumi...si sunt mandru de asta!
Cu stima D.D.
Avatar utilizator
Dila Daniel
 
Mesaje: 2447
Membru din: 18 Feb 2011, 22:51
Localitate: Craiova

Re: Constructie stupi polistiren extrudat

Mesajde tonyst » 12 Oct 2015, 11:34

proapis13 scrie:Ce aduce nou in constructia stupilor din polistiren extrudat de consideri ca ii trebuie topic separat ???
Poate ca informatiile despre constructia unui stup din polistiren extrudat
trebuiau comasate intr-un singur topic sa nu se disperseze informatia...zic si eu... ;)

Este rugamintea mea , daca nu, va rog sa stergeti tot ce am postat . multumesc . Cu respect .
tonyst
 
Mesaje: 21
Membru din: 16 Iul 2014, 15:58
Localitate: Constanta


Înapoi la PLANURI....PLANURI....PLANURI.....



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori