Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA POZE

Sectiune pentru poze , unde poti incarca diferite poze care au ca subiect apicultura.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

TARG APICOL GALATI 2014 -5-6 APRILIE

Mesajde urdinis » 11 Apr 2014, 08:46

]A TRECUT SI ANUL ACESTA -- O SA VA PARA RAU CA NU A-TI VENIT , NU A AJUNS CEARA [ AU VENIT APISROM,ETTA ,LOGISTIC ,BOSTINARUL ,ROCOSPROD ] ,---NU AU AJUNS RAMELE SI LAZILE , DAR MAI INTREBATI PE CEI CARE AU FOST SI O SA VA CONVINGETI . O SA LASATI BUCURESTIUL PE D-UL FETEA SI O SA VENITI LA GALATI . LA BUCURESTI CETATENII VOR MIERE IEFTINA NU UTILAJE , . RODAX ,ICDA, APIROUA AU TERMINAT CENTRIFUGILE DIN PRIMA ZI .
urdinis
 
Mesaje: 12
Membru din: 26 Ian 2014, 14:29

Re: TARG APICOL GALATI 2014 -5-6 APRILIE

Mesajde Bambucha » 11 Apr 2014, 13:21

Cam multa "inflacarare" domnule urdinis, putem afla si noi cu ce a gresit targul ACA fata de dvs? Ca la afirmatiile cu ce vor cetatenii din Bucuresti sunteti, sa-mi fie cu iertare, pe langa!
De altfel reclama pentru targul de la Galati nu-si are rostul aici, incercati pe subforumul dedicat...
"Bravo, Marcele! Ai luat și banii de pe pieptul mortului”
Avatar utilizator
Bambucha
 
Mesaje: 2785
Membru din: 23 Feb 2011, 13:38
Localitate: Bucuresti

Re: TARG APICOL GALATI 2014 -5-6 APRILIE

Mesajde joohny » 11 Apr 2014, 15:32

Bambucha scrie:Cam multa "inflacarare" domnule urdinis, putem afla si noi cu ce a gresit targul ACA fata de dvs? Ca la afirmatiile cu ce vor cetatenii din Bucuresti sunteti, sa-mi fie cu iertare, pe langa!
De altfel reclama pentru targul de la Galati nu-si are rostul aici, incercati pe subforumul dedicat...

Va salut.D-tra credeti ca,urdinis bate toaca?NU,am fost si eu la tirg ,a fost vremea un pic cam naspa insa mie mi-a placut.Sigur la anul o sa vina si mai multi vizitatori si cumparatori chiar daca o sa fie in aceeasi data cu cel de la capitala.Multa sanatate organizatorilor de la Galati iar la anul sa fie si mai frumos.Sanatate.
joohny
 
Mesaje: 966
Membru din: 15 Oct 2012, 22:01
Localitate: Vaslui

Re: TARG APICOL GALATI 2014 -5-6 APRILIE

Mesajde costi_vic_ro » 11 Apr 2014, 15:45

salutare.am fost la targ si la prima impresie am crezut ca se dau stupii moca(fugea lumea cu ei in carca)iar la ceara era coada ca la lapte (inainte de "89 ) :) .ce sa zic cerere mare- oferta putina(un caz, zic eu, bun pt comercianti care de altfel au vandut tot)
Avatar utilizator
costi_vic_ro
 
Mesaje: 147
Membru din: 02 Noi 2012, 14:52
Localitate: sat cruceanu.jud galati

Re: TARG APICOL GALATI 2014 -5-6 APRILIE

Mesajde Gheorghevici Iulian » 11 Apr 2014, 19:19

Domnul Urdiniș nu are nimic cu apicultorii din zona București, dar cei de la ACA au pus târgul în aceeași zi cu cel de la Galați cu toate că se știa data celui de la Galați din toamnă. Chiar dacă au fost mai puțini expozanți decât anul trecut s-a vândut cam tot.
Gheorghevici Iulian
 
Mesaje: 100
Membru din: 07 Apr 2012, 17:30
Localitate: Galați, 40 ani


Înapoi la POZE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori