Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA VIDEOCLIPUL SAPTAMANII

Pune aici un videoclip apicol interesant , gasit pe net sau facut de tine.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde Cristi Ciocoiu » 12 Ian 2016, 06:03

Florin Dobre scrie:
Cristi Ciocoiu scrie:Oare cine l-a fugarit pe D.M. de pe forum ?

Si obiceiul unora de a baga batul prin gard. ;)

Am fost inteles gresit ca de fiecare data cand am exprimat un punct de vedere pe acest forum.Doar doream sa atrag atentia - sa fim mai toleranti.
Cristi Ciocoiu
 

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde rocco76 » 21 Ian 2016, 20:08

Sa vina DM. Dar de ce sa vina?
sa-l intrebam de venituri. cheltuieli, profit, planuri de afaceri in viitor?
cand astfel de intrebari i-au fost puse lui Angellily cu exeptia lui "alt stupar" care a avut o remarca prompta majoritatea ati stat cu sufletul la gura sa vedeti ce sume va arunca omu.De parca ar fi folosit la ceva...a sa se faca o compartatie.... parerea mea ca doar invidia se poate compara
DM a postat cam tot ce face intr-un an, a si spus ca mai sunt cateva secrete pe care nu le poate divulga.Ca sunt mai multe sau mai putine lucruri care nu vrea sa le zica e decizia lui. Eu unul il respect.
Toti ne dorim ca DM sa vina pe Stuparitul dar nu toti avem acelas motiv
rocco76
 
Mesaje: 108
Membru din: 05 Mar 2012, 22:35
Localitate: rm valcea

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde lucky5strike » 21 Ian 2016, 20:33

La aratat cu degetul, nu e greu... ca se face din scutec. Tu cu ce ai contribuit la "instalarea" lui DM sau Angelilly pe acilea... de vii cu acuze?
Sa fie clar, daca apar disensiuni pe forum, e pentru ca unii scriu in momentul prost al zilei... daca am retrai ziua... am mai scrie la fel? Sau am mai "indulci" unele lucruri? Ia ganditi-va!
Ia de creeaza si matale ceva frumos: scris, poza, video, ce poftesti!
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde lucky5strike » 21 Ian 2016, 20:38

Cand DM va scrie aici, ne va face cea mai mare onoare, iar noi vom sti sa fim gazde adevarate.
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde cristi_vidican » 21 Ian 2016, 23:24

lucky5strike scrie:Cand DM va scrie aici, ne va face cea mai mare onoare, iar noi vom sti sa fim gazde adevarate.

Rar am cunoscut un om al cărui cuvânt să și-l respecte întocmai.
Spre dezamăgirea noastră, Dan Mărgărit e hotărât să nu mai intre în legătură cu apicultorii români.
O mai face rar și cumpănit, dar e hotărât să nu mai scrie, deși are dor de țară și de români.
Când a spus că nu va mai scrie/posta filme, am crezut că va fi ca Pupemea care de șaptezeci de ori câte șapte a tot spus că nu va mai scrie.
Spre bucuria noastră, de tot atâtea ori s-a răzgândit. Probabil că l-a trimis nevasta aici ca Mama lui Ștefan cel Mare înapoi la luptă.
Prietenul lui IG, Liviu Costea, când s-a închis lista de discuții „stupăritul” pe yahoo groups, a spus că ține un moment de reculegere în memoria celor care nu vor mai găsi noua locație și du-s a fost. A mai revenit cu 2-3 postări aici și gata.

Ca Dan Mărgărit să scrie aici ar trebuie ceva ce să-l facă să nu mai poată sta de-o parte, să nu reziste să nu scrie.
Deocamdată așa ceva nu s-a inventat.
Poate inventăm noi ceva, că ne pricepem
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde vasilefi » 25 Ian 2016, 15:59

chiar daca nu mai scrie sau filmeaza ii multumim pentru ce ne-a lasat pana acum
vasilefi
 
Mesaje: 466
Membru din: 10 Feb 2012, 10:27
Localitate: Calinesti - Arges

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde lucky5strike » 30 Ian 2016, 17:43

N-a reusit el Mesia sa fie in asentimentul tuturor... daramite noi muritorii. Cica nici nu-i indicat sa incerci... :lol:

Respect si pretuire, Dane!!! 8-)
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Invitatie pentru dl. Dan Margarit

Mesajde gica.mosu » 31 Ian 2016, 15:03

gica.mosu scrie:Cr Vidican scrie:valoarea unui forum este data de vavoarea oamenilor(ce posteaza)....f corect,dar cum se faci ca atunci cad apre un nou membru si incearca sa ne dea din casa,imediat sar"cateii" si-l musca din toate partile pana acesta se lasa pagubas=pleaca.......vezi ca oameni cu facultati(unii cu doua)si ceva experienta....I A,7 rame,TDI,Trantorul,Jenica 67,DM,si alti nu ne mai baga'n sama :mrgreen: ...vinovatii=noi toti astiea bengosi care le stim pe toati si nu suntem de acord cu ce prezinta ei s-au unii dintre noi(vezi cazul lui Bunka=delonii...) mai tineri s-au in varsta :!: Mircea scrie:am face o reparatie morala omului DM.....E ff bine ca va-ti gandit si acum,nicio data nu-i prea tarziu ;) ....Desi un om bolnav=atacat de 'virusul lehamite " e greu de tratat= di intors din drum....P.S -cei vizati=hotarati ce si cum e mai bini pt voi si comunitatea noastra....Sanatate la toti,la muuulti ani DM(te asteptam cu drag)-G.M :!:


.....Poate,nu toti a-ti citit ce-am scris eu(un nimeni) aici...dar cand pe un om il lovesti in orgoliu(toti avem)..sau in casa "copiilor"...lasi totul si,TACI....."Cainiiiii",latra,"UXU".....mergeeee....RESPECT-DM...decizia-ti apartine,si totusi ,fa un efort pt cei tineri...SA FII IUMBIIIIIIT-G.M :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Anterior

Înapoi la VIDEOCLIPUL SAPTAMANII



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori