Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA APICULTURA BIO

Discutii despre apicultura bio , tratamente , legislatie , conversie etc..Poate fi apicultura biologica o solutie...ramane de vazut .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Mitul Stuparitului Organic

Mesajde Shrek » 24 Apr 2018, 16:19

Io cre' ca dl. Dobre, vrea sa zică un pret de....cacao pentru rapita si fs . Cam 4-5 lei pe kg. Iar " baba Vanga" a " prezis ca anu' ăsta, o sa fie miere de rapita de poți umple baraju' de la Vidraru! Iar cea de fs , nu va inchepe in baraju' de la Portile de Fier! No, cum sa nu mânce si gura lor niste miere bio cu aromă de ....moca?!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Mitul Stuparitului Organic

Mesajde Balian » 24 Apr 2018, 17:57

Am învățat legile pieții dealungul anilor, pe pielea mea. Știu că este inutil să fiu invidios pe
informațiile altora, dar sunt două situații sau vreau să-le ajut colegii că am informații, și le
dau în public să le ajut, sau stau dracului în banca mea și mă uit câți necunoscători sunt în jurul meu.
Este greșită comunicarea lucrurilor pe jumătate. Dar poate concepția mea este greșită. :?
MER. Iernare pe 3 corpuri. Gratie aprilie-stoarcere FS. 1-3 caturi pentru miere.
Balian
 
Mesaje: 2861
Membru din: 27 Feb 2017, 18:14
Localitate: Salonta Bihor

Anterior

Înapoi la APICULTURA BIO



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori