Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA

Discutii despre legislatia apicola nationala si europeana , implementare norme UE . A fi un apicultor informat in acest domeniu , inseamna un atu in plus , pentru tine .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

te iubesc Mirceo,

Mesajde valter » 04 Mar 2013, 21:52

Subiect închis

1 mesaj • Pagina 1 din 1
AVERTISMENT ! IMPORTANT !
de mircea » 01 Mar 2013, 03:52

Mesaj adresat anonimilor , celor noi inscrisi , care in nume propriu sau ca reprezentanti ascunsi ai unor asocieri cu o mai mare sau mai mica reprezentare nationala sau grupuri de interese, participa la subiectele legate de Legea Apiculturii, Impozitarea Apiculturii, PNA, etc.

Va solicitam sa cititi si sa va insusiti urmatoarele :

- Forumul Stuparitul NU reprezinta si NU este afiliat nici unei entitati comerciale, asociatii, institutii, etc.

- Forumul Stuparitul apartine apicultorilor romani, care prin calitatea de membrii si prin mesajele postate, participa la dezvoltarea lui.

In ultima vreme se poate observa ca la subiectele mai sus amintite (lege, impozitare, pna) apar tot felul de mesaje care aduc deservicii forumului, apicultorilor si apiculturii in general.

Este inadmisibil ca mesaje care pana acum ceva vreme se voiau a fi constructive, sa degenereze in tot felul de acuzatii, barfe, lovituri murdare, dezvaluiri "binevoitoare", lupte la baioneta, lovituri sub centura, etc.

Solicitam imperativ celor care se preteaza la asa ceva sa faca pasul inapoi, de buna voie.
Lasati apicultorii adevarati sa-si rezolve problemele, cum stiu ei mai bine .

In caz contrar, moderatorii vor sterge orice mesaj de reacredinta si vadit tendentios . Userii care vor posta aceste mesaje vor fi eliminati definitiv si fara preaviz.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
http://www.stuparitul.com

mircea
Site Admin

Sus
AVERTISMENT ! IMPORTANT !
LINK-URI SPONSORIZATE

de aiei te iubesc eu Mirceo....................
veticalitatea, corectitudine si intransingenta le gasiti aici{pe stuparitul)...pentru ca Oamenii genereaza OAMeNI.
valter

te iubesc Mirceo,

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Re: te iubesc Mirceo,

Mesajde modigliani » 04 Mar 2013, 22:25

valter scrie:de aiei te iubesc eu Mirceo....................

Io nu stiu de ce-l iubesti , tu , mah , da' si io-l iubesc !!! Aiaie ! :lol: :lol: :lol:

Si pe tine la fel , ca duci la tavaleala ! Nu-i asa ? :lol:
modigliani

Mesajde Cristian IONITA » 04 Mar 2013, 22:38

of .... Valtere - Valtere .... tot e bine ca macar acum ai descoperit si tu realitatea ....

Mircea e the number one .... si asta nu de azi de ieri .... si sa speram ca-l va tine si-n continuare
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Cristian IONITA

Mesajde Mircea_63 » 05 Mar 2013, 00:18

Ia uite, cum a aparut sponsorizarea pe 2013...hop si voi! :lol:
Nimic din ce-i uman nu imi e strain. (S. Freud)
Abia am timp sa ma mir ca exist...(N.Stanescu)
Mircea_63

Mesajde valter » 18 Mar 2013, 20:12

Cristian IONITA scrie:of .... Valtere - Valtere .... tot e bine ca macar acum ai descoperit si tu realitatea ....

Mircea e the number one .... si asta nu de azi de ieri .... si sa speram ca-l va tine si-n continuare

Sa nu'' craziy'' ca nu te iubesc si pe tine...CI-ule.
valter

Mesajde janese » 19 Mar 2013, 17:00

ma duc diseara acasa si ma culc...si m-oi gandi pana maini dimineata...sa-l iubesc si eu...sa nu-l iubesc...................... :lol: :lol: daca maine dimineata mi-o veni sa-i zic...tute-n c*r leatule!!!!m-o bana?????
janese

Mesajde mircea » 19 Mar 2013, 19:30

janese scrie:ma duc diseara acasa si ma culc...si m-oi gandi pana maini dimineata...sa-l iubesc si eu...sa nu-l iubesc...................... :lol: :lol: daca maine dimineata mi-o veni sa-i zic...tute-n c*r leatule!!!!m-o bana?????

Ce-i leatule ?..
Iti veni pofta di dragoste ?
Eu ti iubesc pi tini, drept dovada nu ma lasat inima sa te stiu pi tusa 2 saptamani si ti-am ridicat banarea dupa numai 5 zile.
Cat despre ultima parte a frazei...iti zic si eu la fel. Tute-n zbang...
.............................

Sa fii iubit ! :D
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
mircea
Site Admin

Mesajde liviu1965 » 19 Mar 2013, 20:20

Te iubesc....., nu te iubesc....
De respectat fi sigur ca da
Sunt alaturi de tine in ceea ce inseamna acest forum ptr. apicultori.
Exista sectiune de comert , asa ca ..... scuze ptr. moderatori dar ..... va iubesc si va respect daca impartiti dreptatea regulamentului in mod corect.
Nu conteaza cine greseste, aplicati regulamentul......... ca la rutiera.... numa" fara spaga ....
liviu1965

Mesajde Cristian IONITA » 19 Mar 2013, 21:18

valter scrie:
Cristian IONITA scrie:of .... Valtere - Valtere .... tot e bine ca macar acum ai descoperit si tu realitatea ....

Sa nu'' craziy'' ca nu te iubesc si pe tine...CI-ule.

ca de obicei nenea Valter esti un dulce.

daca ai drum prin capitala te rog sa nu eziti sa ma cauti .... de cateva zile am redevenit "mioritic"

eu daca am treba perin zona lu' matale sa stii ca nu te ratez :D
Cristian IONITA

Mesajde Ioan Guist » 20 Mar 2013, 00:54

Bai CI-stule!! Cum vine asta?? Ai devenit mioritic fara sa bifezi pasaportul la Sighi?!! Hai numa hai!

Mircea, iubite conducator, eu ... nu te iubesc.Dar daca Valter ( pe care-l iubesc) te iubeste, se cheama ca e musai sa nutresc aceleasi sentimente fata de tine?
Si daca eu nu pot sa iubesc un om cu barba (chiar, cand te razi?) ce ma fac? Pot de exemplu sa nu-l mai iubesc pe Valter fiinca el iubeste un...imposibil.Sau pot sa ma fac ca nu stiu de iubirea voastra secreta.Ori, as putea sa te rog sa -mi maresti salariul de moderator cu 100 %.Adica 0 de inmultit cu 100 % egal ...perfect.

Auzi ma administratore ? Da... CI sti de ce o plecat de la moderare?? Ca nu o primit prima de 23 august ma!! :lol:

Ce bine era si pe grupul de discutii de pe Yahoo.Eram tineri si cu chef de cunoastere.Ce mai distractie.Cand erau 3 mesaje pe zi era ...record. :lol: Citeam de 10 ori fiecare mesaj de...intram in sufletul celui ce l-a postat.Ce vremuri Fra'. Acum, citesc mesajul, nu stau sa-l disec si sa-l patrund .Sar la beregata omului.Sange sa fie!

Hai ca te iubesc.Da numa putin ca... sa nu ma chinui.
Auzi ma ! sa sti ca apreciez nespus initiativa ta de a o tine in linia de plutire, asta cu ...informatia apicola.Mare lucru si mare realizare.Mare lucru stiind ca nu ai un shfant din problema.Ba din contra.Ai frigiderul plin.Ai nervi cat china.Ai pierdut timp sa explici la tot bizonul ca poate deveni ...caprior.Ai cules prieteni ce te-au tradat.Ai construit unde altii au daramat.O viata avem si tu... ai indraznit.Ai tras tare!
Eu?! Inchideam de mult taraba.Spintecam tot, barda o aveam plina de sange... si .... linie moarta.
Tu esti ...tu.

Guist
Nu-mi permit luxu' sa fiu ...pesimist ! .
Ioan Guist

Mesajde ovidiu_78 » 20 Mar 2013, 02:23

liviu1965 scrie:Te iubesc....., nu te iubesc....
De respectat fi sigur ca da ....

o vorba zice ca pe cine respecti il si iubesti iar pe cine il iubesti il si respecti,deci vrand nevrand ti-ai facut declaratia de dragoste
mie imi place la mircea(asa il cheama si pe fratele meu) ca gandeste si actioneaza la rece,e bine ca nu e nici apicultor ca apoi bai ar fi daca s-ar contrazice aici cu noi,ne-ar bana pe toti :lol: :lol: :lol:
multe ar mai fi de zis,dar....noi toti te iubim,chiar si cei care nu declara acest lucru ;)
sa iti dea Dumnezeu multa sanatate ca sa fii aici mereu cu noi!!!
"Nadejdea mea este Tatal,scaparea mea este Fiul, Acoperamantul meu este Sfintul Duh,Treime Sfanta,Slava Tie"
ovidiu_78

Mesajde paul » 20 Mar 2013, 22:09

Daca tot se poarta ... "declaratie de dragoste" 8-)
Va iubesc DOMNULE MIRCEA !!! Chiar si in contumancie ... Chiar si atunci cand neuronu' meu nu pricepe sintagma ..."ati fost BANAT PERMANENT pe acest forum . Din corectitudine si prietenie" ! :lol:
Si ca sa nu mai deschid alt topic cu ... acelasi leit motiv ... VA IUBESC SI PE DUMNEAVOASTRA DOMNILOR MODERATORI !!! Care vegheati la ... linistea noastra .
VA IUBESC PE TOTI ... DEOPOTRIVA !!!
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
paul

Mesajde LUCIAN AVRAM » 20 Mar 2013, 23:03

paul scrie:Daca tot se poarta ... "declaratie de dragoste" 8-)
Va iubesc DOMNULE MIRCEA !!! Chiar si in contumancie ... Chiar si atunci cand neuronu' meu nu pricepe sintagma ..."ati fost BANAT PERMANENT pe acest forum . Din corectitudine si prietenie" ! :lol:
Si ca sa nu mai deschid alt topic cu ... acelasi leit motiv ... VA IUBESC SI PE DUMNEAVOASTRA DOMNILOR MODERATORI !!! Care vegheati la ... linistea noastra .
VA IUBESC PE TOTI ... DEOPOTRIVA !!!

iar esti ..............beat ? :lol: si iubesti pe toata lumea ? :lol:
LUCIAN AVRAM

Mesajde paul » 20 Mar 2013, 23:09

LUCIAN AVRAM scrie:
iar esti ..............beat ? :lol: si iubesti pe toata lumea ? :lol:

Eu beat am fost de 2 ori in viata mea. Si atunci ... nu iubeam pe nimeni ,nici macar pe mine ! :lol:
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
paul

Mesajde LUCIAN AVRAM » 20 Mar 2013, 23:14

naspa , esti sau ai fost , atunci ? :D
LUCIAN AVRAM

Mesajde Cristian IONITA » 21 Mar 2013, 00:53

Ioan Guist scrie:Bai CI-stule!! Cum vine asta?? Ai devenit mioritic fara sa bifezi pasaportul la Sighi?!! Hai numa hai!

Mircea, iubite conducator, eu ... nu te iubesc.Dar daca Valter ( pe care-l iubesc) te iubeste, se cheama ca e musai sa nutresc aceleasi sentimente fata de tine?
Si daca eu nu pot sa iubesc un om cu barba (chiar, cand te razi?) ce ma fac? Pot de exemplu sa nu-l mai iubesc pe Valter fiinca el iubeste un...imposibil.Sau pot sa ma fac ca nu stiu de iubirea voastra secreta.Ori, as putea sa te rog sa -mi maresti salariul de moderator cu 100 %.Adica 0 de inmultit cu 100 % egal ...perfect.

Auzi ma administratore ? Da... CI sti de ce o plecat de la moderare?? Ca nu o primit prima de 23 august ma!! :lol:

Ce bine era si pe grupul de discutii de pe Yahoo.Eram tineri si cu chef de cunoastere.Ce mai distractie.Cand erau 3 mesaje pe zi era ...record. :lol: Citeam de 10 ori fiecare mesaj de...intram in sufletul celui ce l-a postat.Ce vremuri Fra'. Acum, citesc mesajul, nu stau sa-l disec si sa-l patrund .Sar la beregata omului.Sange sa fie!

Hai ca te iubesc.Da numa putin ca... sa nu ma chinui.
Auzi ma ! sa sti ca apreciez nespus initiativa ta de a o tine in linia de plutire, asta cu ...informatia apicola.Mare lucru si mare realizare.Mare lucru stiind ca nu ai un shfant din problema.Ba din contra.Ai frigiderul plin.Ai nervi cat china.Ai pierdut timp sa explici la tot bizonul ca poate deveni ...caprior.Ai cules prieteni ce te-au tradat.Ai construit unde altii au daramat.O viata avem si tu... ai indraznit.Ai tras tare!
Eu?! Inchideam de mult taraba.Spintecam tot, barda o aveam plina de sange... si .... linie moarta.
Tu esti ...tu.

Guist

:D .... de data asta am mers pe alta ruta .... dar numai ca sa-mi dau seama ca tot cea prin Sigi e a mai buna

am renuntat eu la prima de 23 august .... dar putini va imaginati valoarea compensatoriilor .... nici nu stii ce buna e odihna impusa cand i se mai nazare vreunui moderator (mai nou dar si din aia mai vechi) sa-mi dea ziarul sa-l pritocesc .... care mai mult care mai putin .... dupa sufletul fiecaruia
Cristian IONITA

Înapoi la LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA