Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA

Discutii despre legislatia apicola nationala si europeana , implementare norme UE . A fi un apicultor informat in acest domeniu , inseamna un atu in plus , pentru tine .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Legea APICULTURII

Mesajde mausica » 06 Sep 2017, 00:11

cristi_vidican scrie:
mausica scrie:Dar zice ca tre sa mergi la dsv de pe raza unde duci stupina.....in cazul tau la rapita...Salonta ?? :lol:

Cred că vor face DSV pentru fiecare localitate.

Salonta nu are DSV. De când cu proiectele astea, numa DSV cred că vezi peste tot.
Lasă că o să vezi tu DSV. Să vezi când te sună ei. Imagine

Deja am relatii la cat am batut la usi :lol:
O sa ma mai caute...sunt sigur..;) am nevoie de ei sa imi autorizeze spatiul de extractie si pt jucaria care o iau :twisted:
Nimic nu e intamplator....totul se intampla cu un scop !!!
mausica

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde APISSERBAN » 06 Sep 2017, 21:01

am nevoie de ei sa imi autorizeze spatiul de extractie si pt jucaria care o iau :twisted:[/quote]
Trebuie sa il autorizezi si la DSP ? Fiindca ei cer sa aiba inaltimea interioara - 2,60. grup sanitar si vestiar. SPOR.
APISSERBAN

Mesajde mausica » 06 Sep 2017, 23:54

APISSERBAN scrie:Trebuie sa il autorizezi si la DSP ? Fiindca ei cer sa aiba inaltimea interioara - 2,60. grup sanitar si vestiar. SPOR.

Da trebuie si la DSP...insa astia nu sunt asa de stricti ca DSV
Ms Serbane, dar m-am informat bine despre spatiu....totul e in grafic ;)
Mai cer sa ai intrari separate....pe o parte intri cu mierea si pe alta usa iesi cu produsul finit ;)
Nimic nu e intamplator....totul se intampla cu un scop !!!
mausica

Anterior

Înapoi la LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA