Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA REVISTA PRESEI APICOLE - LUMEA APICOLA , ROMANIA APICOLA

Comentarii si recenzii pe marginea articolelor aparute in revistele de apicultura din Romania si din lume
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Revista Presei

Mesajde jonny_it » 04 Noi 2019, 16:59

Shrek scrie:Eu nu vreau sa fiu inteles gresit , în sensul că as avea ceva de împărțit cu Johnny nost', ori cu matcile lui! Insa, nu ma pot abtine sa nu " intep" oleacă, cand vad ca este ceva" umflat" in scop comercial!

Nici eu nu am nimic cu tine capcaunule :D
Ideea este ca cei care cresc si vand BK sunt pe margine acum, batalia se da intre carnica si carpatina. Au trecut anii cand de la un an la altul numarul comenzilor crestea cu 500%. Acum creste, dar mult mai putin, si oricum multi, inclusiv eu am ajuns la un maxim, daca vreau sa vand mai mult trebuie sa angajez oameni cu norma intreaga si nu este rentabil, poate pentru altii este, dar am si eu familie si nu vreau sa-mi traiesc toata viata cu nasul in nuclee.

Cine nu face miere cu carpatina, nu o sa faca nici cu carnica sau BK. Reginele de calitate ajuta, dar nu iti baga ele mierea in butoaie :lol:
jonny_it

Re: Revista Presei

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Anterior

Înapoi la REVISTA PRESEI APICOLE - LUMEA APICOLA , ROMANIA APICOLA