Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA REVISTA PRESEI APICOLE - LUMEA APICOLA , ROMANIA APICOLA

Comentarii si recenzii pe marginea articolelor aparute in revistele de apicultura din Romania si din lume
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Reportaj despre apicultura

Mesajde mirceas » 16 Apr 2014, 12:14

mirceas
 
Mesaje: 74
Membru din: 10 Iul 2012, 12:50

Re: Reportaj despre apicultura

Mesajde alin75 » 16 Apr 2014, 15:32

Fiercare din user-ri trebuie sa urmareasca reportajul!

Numai bine,
Alin
https://www.youtube.com/watch?v=RI8TEa2gFCo
.... orice supraapreciere duce la dezamagire.....
Avatar utilizator
alin75
 
Mesaje: 1000
Membru din: 08 Mai 2011, 21:44

Re: Reportaj despre apicultura

Mesajde proapis13 » 16 Apr 2014, 16:12

alin75 scrie:Fiercare din user-ri trebuie sa urmareasca reportajul!

Numai bine,
Alin

...DA,dar cu conditia sa nu-l fi vizionat prima data la adresa de mai jos :lol:
viewtopic.php?f=22&t=5026#p190771
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Reportaj despre apicultura

Mesajde alin75 » 17 Apr 2014, 16:44

proapis13 scrie:
alin75 scrie:Fiercare din user-ri trebuie sa urmareasca reportajul!

Numai bine,
Alin

...DA,dar cu conditia sa nu-l fi vizionat prima data la adresa de mai jos :lol:
viewtopic.php?f=22&t=5026#p190771


Recunosc ca eu aici am vazut pentru prima oara reportajul. Alta dovada de thead-uri cu acelasi continut! Acum sa fiu putin rautacios (chiar daca se apropie Pastele!) nu pot intelege cum unele sunt inchise/sterse imediat cum apar (desi dupa mine corect ar fi sa fie sterse, iar initiatorului trimis un link unde se mai poarta aceeasi discutie), iar altele stau bine mersi!

Numai bine,
Alin
https://www.youtube.com/watch?v=RI8TEa2gFCo
.... orice supraapreciere duce la dezamagire.....
Avatar utilizator
alin75
 
Mesaje: 1000
Membru din: 08 Mai 2011, 21:44

Re: Reportaj despre apicultura

Mesajde proapis13 » 17 Apr 2014, 17:27

alin75 scrie:Recunosc ca eu aici am vazut pentru prima oara reportajul. Alta dovada de thead-uri cu acelasi continut! Acum sa fiu putin rautacios (chiar daca se apropie Pastele!) nu pot intelege cum unele sunt inchise/sterse imediat cum apar (desi dupa mine corect ar fi sa fie sterse, iar initiatorului trimis un link unde se mai poarta aceeasi discutie), iar altele stau bine mersi!

Numai bine,
Alin

Pot fi si eu putin rautacios insa nu rau intentionat; nu sunt eu de vina ca TU nu citesti tot forumul ci doar pe sarite ;)
Asta in cazul in care mica ta rautate s-a indreptat asupra mea...
In alta ordine de idei ca si usser daca deschizi un subiect despre care s-a mai vorbit sau se dezbate in alta sectiune a forumului,
si abia dupa aceea afli despre el poti folosi optiunea raportati si ceri inchiderea lui
De ce nu se sterg...??...moderatorii sunt si ei oameni si conteaza pe faptul ca cei vechi pe forum
cind deschid un topic nou verifica mai intai daca s-a mai vorbit despre asa ceva :!:
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin


Înapoi la REVISTA PRESEI APICOLE - LUMEA APICOLA , ROMANIA APICOLA



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori