Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Neseriozitatea companiilor de telefonie mobila

Mesajde lucky5strike » 03 Dec 2016, 23:47

Nu-mi place sa injur, da'... pe cand un topic cu "neseriozitatea companiilor de telefonie fixa" ? Sau continuam aici? Am niste ofuri cu nenorocitii astia de la Telekom.

De cand nemtii i-au cumparat, alde Romtelecom parca au innebunit. :evil:
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Neseriozitatea companiilor de telefonie mobila

Mesajde Nicolaie Astaifoaiei » 03 Dec 2016, 23:51

Vau taiat firu ?
Poate ie de la vifor .
Nasol ca vine iarna
Nicolaie Astaifoaiei
 
Mesaje: 619
Membru din: 30 Dec 2013, 13:56
Localitate: langa Timisoara

Re: Neseriozitatea companiilor de telefonie mobila

Mesajde lucky5strike » 03 Dec 2016, 23:58

O mai pica vreun copac, Foiosule, da' ce treaba am eu?
-----
La callcenter stai cu orele.
Se intrerupe internetul saptamanal.
Facturile alea sunt pline de tampenii greu de inteles.
Cand media vitezei la noi in tara e vreo 70Mb/s, eu am 6Mb/s, ............ viteza de SriLanka, :cry:
Echipele de interventie pe teren: un singur muncitor acopera sambata 15 plangeri, pe o raza de 50 km. :shock: :shock:

Cu ce-oi fi pacatuit eu sa fiu la mana banditilor astora, nu stiu.

:evil:
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Neseriozitatea companiilor de telefonie mobila

Mesajde Nicolaie Astaifoaiei » 04 Dec 2016, 00:26

Ati fluerat in beserica .
Nasol ca vine iarna
Nicolaie Astaifoaiei
 
Mesaje: 619
Membru din: 30 Dec 2013, 13:56
Localitate: langa Timisoara

Re: Neseriozitatea companiilor de telefonie mobila

Mesajde teinegru64 » 11 Apr 2017, 22:48

Un vasluian a trãit o experientã pe care nu o va uita prea curând, fiind implicat într-un scandal care are în centrul atentiei compania de telefonie Orange. Omul a avut surpriza sã constate cã are o cartelã pre-pay înscrisã pe numele lui la reprezentanta Orange din Vaslui, cartelã utilizatã de sotia sa. Asta, în conditiile în care vasluianul nu semnase niciun document prin care sã fie de acord cu aceastã mãsurã. Cea care a descoperit smecheria a fost chiar sotia celui care a reclamat situatia. Femeia si-a acuzat sotul cã îi spioneazã telefonul, nestiind cã bãrbatul nu avea habar cã este proprietarul cartelei, mai ales cã legea nu permite companiilor de telefonie sã înregistreze numele persoanelor care folosesc cartele pre-pay. Mai mult, dupã acest episod, cei de la Orange Vaslui i-au cerut femeii sã dea o declaratie pe propria rãspundere, prin care îsi asumã proprietatea asupra cartelei. Este o mãsurã abuzivã si în afara legii a celor de la compania de telefonie, care trateazã clientii într-o manierã de neînteles. :lol:
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori