Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 14:34

mircea scrie:Fratilor, totusi puteti sa ne scutiti de circul asta ?
Ca o dati de gard rau de tot.



Pai ma facusi (olteneste) sa dau in balbaiala.
Nu-i zice POLITIA IN ACTIUNE.
Daca ADEVARUL se mai cheama si CIRC la matale am gresit ADRESA

Cu acelas BLESTEM pana la a noua generatie pentru toti care nu vor ADEVARUL.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 14:38

csaa scrie:Am aratat ce am avut de aratat. Sa continui ar fi pierdere de vreme.



Ce-ai aratat ma STRICACIUNE ?????????????/ NIMIC !
Arata ceva o picatura in OCEANUL ce va urma va fi nimic.
Nici MOARTEA nu ma mai OPRESTE
Doar administratorul forumului fiinca poate il IMPACTEAZA
Cei care aveti in MASS-MEDIA legaturi puneti-ma in contact sa vada tara ce-a facut acest caca(csaa)si GASCA LUI DE TALHARII AI NEAMULUI ROMANESC

Cu acelas BLESTEM pana la a oua generatie cine va TRADA IN ACESTE POSTARI SI DISCUTII
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 14:39

VA URMA CU VOIA ADMINISTRATORULUI

SPRIJINA CAREVA ADEVARUL sau ne-am udat deja in pantaloni
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde cristian bh » 24 Feb 2018, 14:59

Da-i bataie Costache,...nu te lasa intimidat de cei carora nu le place circul,....demascat!
E asa cum spui si daca n-ai fi spus-o,....acuma chiar nu conteaza nume si prenume,....ca are de fapt nume,......acest circ ambulant numit mai nou,politie.
Totusi las-=o mai usor cu blestemele ca esti exact sub ele,.....sau mai bine zis esti decand ai ales acesta meserie de taietor de frunze la cainii ai mai mari!
Tu macar te speli de mocirla cu lesie,.... ;)
Onorabililor,sa fim generosi:daca putem, sa resuscitam si capra vecinului!
cristian bh
 
Mesaje: 2090
Membru din: 10 Mar 2013, 12:49
Localitate: Carpinet Bihor

Re: Politia in actiune

Mesajde ioanpuiu » 24 Feb 2018, 15:14

mircea.costache scrie:.............

Dacă renunţi la cuvintele jignitoare şi la blesteme, nu te mai opreşte nimeni.
Trebuie să alegi: vrei să spui lucrurilor pe nume sau doar să-l afuriseşti pe cîte unu' ?
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu
 
Mesaje: 2246
Membru din: 23 Feb 2011, 13:15

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 20:48

ioanpuiu scrie:
mircea.costache scrie:.............

Dacă renunţi la cuvintele jignitoare şi la blesteme, nu te mai opreşte nimeni.
Trebuie să alegi: vrei să spui lucrurilor pe nume sau doar să-l afuriseşti pe cîte unu' ?



Sper ca sunt SINGURUL caruia ii ceri sa renunte la cuvintele jignitoare.Pentru RESTUL nu este valabil ??? Ei este niste masti si nu se pune???. Am INTELES.Orice PROVOCARE lipsita de ADEVAR va primi RIPOSTA TUNETULUI.
La BLESTEM nu se RENUNTA.DUMNEZEU nu este o joaca.Vreau sa ne judece pe toti cei care suntem pe acilea FALSI.Oricum vom primi cu totii, mai devreme sau mai tarziu dupa FAPTA si RASPLATA. Sunt PREGATIT ,voi NU ????????????????????????????.


Cu acelas BLESTEM pana la a noua GENERATIE din NEAM cei care nu spun ADEVARUL si doar au impresia ca Bunul Dumnezeu este oricine cu care se pot juca.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde ioanpuiu » 24 Feb 2018, 21:05

mircea.costache scrie:Sper ca sunt SINGURUL caruia ii ceri sa renunte la cuvintele jignitoare.

Nu cer nimic Costache, cred că nu ai înţeles şi dacă nu-ţi place conversaţia cu mine, aşa cum am venit ... aşa mă pierd în ceaţă.
Poţi să zburzi ca un miel pe forumul ăsta dacă eşti atent unde calci ... dacă nu, ai şanse să te mînce lupu' :lol:
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu
 
Mesaje: 2246
Membru din: 23 Feb 2011, 13:15

Re: Politia in actiune

Mesajde csaa » 24 Feb 2018, 21:44

mircea.costache scrie:
csaa scrie:Am aratat ce am avut de aratat. Sa continui ar fi pierdere de vreme.



Ce-ai aratat ma STRICACIUNE ?????????????/ NIMIC !
Arata ceva o picatura in OCEANUL ce va urma va fi nimic.
Nici MOARTEA nu ma mai OPRESTE
Doar administratorul forumului fiinca poate il IMPACTEAZA
Cei care aveti in MASS-MEDIA legaturi puneti-ma in contact sa vada tara ce-a facut acest caca(csaa)si GASCA LUI DE TALHARII AI NEAMULUI ROMANESC

Cu acelas BLESTEM pana la a oua generatie cine va TRADA IN ACESTE POSTARI SI DISCUTII

Ai dreptate. Nu eu am aratat . Am vrut sa te fac sa iti arati micimea si cat de limitata iti e judecata.
Sincer m-ai uimit si pe mine. Nu ma asteptam sa fi atat de .....jos.
Sa mai continui? Pentru ce? Acum te-au vazut toti si nu a fost nevoie sa le arat eu, ai aratat tu.

Spui ca stii ce ”talharii” am facut....Foarte bine! Scrie-le aici.
Mai mult, fa un denunt la DNA, trimite-i un mail lui Tolontan, telefoneaza la EVZ..... Trimite-le RIPOSTA TUNETULUI :!: :!: :!: :!: Scapa de povara ca vad ca mai ai putin si plesnesti.
csaa
 
Mesaje: 2256
Membru din: 26 Aug 2012, 11:37
Localitate: Oltenita

Re: Politia in actiune

Mesajde Donbazil » 24 Feb 2018, 22:10

Salut!

Politia Romana - www.politiaromana.ro
9 ore ·
TU ȘTII CE FACE COPILUL TĂU PE #INTERNET?

Peste 18% dintre elevi susțin că #părinții lor doar cred ca știu cu ce se ocupă ei pe internet, dar în realitate nu știu chiar tot, în timp ce alți peste 13% declară că părinții nu știu mai nimic din ce fac copiii când sunt online.

#Copiii care au fost lăsați să descopere singuri cum se utilizează internetul au fost mai des victimele agresiunilor din mediul online decât cei ai căror părinți au fost alături de ei atunci când au început să folosească această rețea.

Acestea sunt o parte dintre concluziile unui studiu realizat de #PolițiaRomână privind siguranța copiilor în mediul online.

Pentru siguranța copilului dumneavoastră, #polițiștii vă recomandă să petreceți cât mai mult #timp cu el și să vă interesați de preocupările lui.

Mai multe detalii aici: https://www.politiaromana.ro/…/tu-stii-ce-face-copilul-tau-…
Avatar utilizator
Donbazil
 
Mesaje: 2780
Membru din: 23 Feb 2011, 23:34
Localitate: Faget

Re: Politia in actiune

Mesajde csaa » 24 Feb 2018, 22:22

Mai am o rugaminte pentru colegii din zona Doljului: Va rog sa-mi spuneti ce obiceiuri sunt pe la voi cu blestemurile, ca eu nu stiu. Trebuie sa-i dau un miel de paste? Sa-i duc flori ? Poate trebuie sa spun o poezie...!?
Va rog mult sa ma ajutati ca pic de neserios, individul asta ma blesteama de cateva zile si eu....nimic. Staaaaau ca nesimtitul si nu urmez obiceiul!
csaa
 
Mesaje: 2256
Membru din: 26 Aug 2012, 11:37
Localitate: Oltenita

Re: Politia in actiune

Mesajde Donbazil » 24 Feb 2018, 22:47

Salut!

Un poliţist a ajuns la spital sâmbătă dimineaţă după ce a fost acroşat de un autoturism în timp ce efectua controlul documentelor unui şofer pe care îl oprise în trafic.....
...Conducătorul auto ce a produs incidentul a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind de 0,70 mlg/l alcool pur în aerul expirat. El a fost condus la INML pentru recoltarea de mostre biologice.

http://jurnalul.ro/stiri/locale/politis ... n-capitala
Avatar utilizator
Donbazil
 
Mesaje: 2780
Membru din: 23 Feb 2011, 23:34
Localitate: Faget

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 23:30

csaa scrie:
mircea.costache scrie:
csaa scrie:Am aratat ce am avut de aratat. Sa continui ar fi pierdere de vreme.



Ce-ai aratat ma STRICACIUNE ?????????????/ NIMIC !
Arata ceva o picatura in OCEANUL ce va urma va fi nimic.
Nici MOARTEA nu ma mai OPRESTE
Doar administratorul forumului fiinca poate il IMPACTEAZA
Cei care aveti in MASS-MEDIA legaturi puneti-ma in contact sa vada tara ce-a facut acest caca(csaa)si GASCA LUI DE TALHARII AI NEAMULUI ROMANESC

Cu acelas BLESTEM pana la a oua generatie cine va TRADA IN ACESTE POSTARI SI DISCUTII

Ai dreptate. Nu eu am aratat . Am vrut sa te fac sa iti arati micimea si cat de limitata iti e judecata.
Sincer m-ai uimit si pe mine. Nu ma asteptam sa fi atat de .....jos.
Sa mai continui? Pentru ce? Acum te-au vazut toti si nu a fost nevoie sa le arat eu, ai aratat tu.

Spui ca stii ce ”talharii” am facut....Foarte bine! Scrie-le aici.
Mai mult, fa un denunt la DNA, trimite-i un mail lui Tolontan, telefoneaza la EVZ..... Trimite-le RIPOSTA TUNETULUI :!: :!: :!: :!: Scapa de povara ca vad ca mai ai putin si plesnesti.


Ma caca(csaa) fa comentarii la cum ai terminat scoala ca un infractor.Sau cu DREPTUL tau la x si o ,nu sti ca i-ai TAINUIT pe colegii HOTI si te infruptai din PRADUIALA .Ba GOLANULE imi faci SCARBA dar rezist ca nu sunt SALOS
Comenteaza ce am dezvaluit eu nu fa pe PROSTOVANUL sau asa esti cu ADEVARAT

Cu acelasi BLESTEM pana la a noua generatie din NEAM pentru noi toti care suntem FALSI si IPOCRITI.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 23:34

csaa scrie:Mai am o rugaminte pentru colegii din zona Doljului: Va rog sa-mi spuneti ce obiceiuri sunt pe la voi cu blestemurile, ca eu nu stiu. Trebuie sa-i dau un miel de paste? Sa-i duc flori ? Poate trebuie sa spun o poezie...!?
Va rog mult sa ma ajutati ca pic de neserios, individul asta ma blesteama de cateva zile si eu....nimic. Staaaaau ca nesimtitul si nu urmez obiceiul!



Ma ZAPCIULE ce colegi cauti ????. Aia de PRADUIALA au fost RIDICATI la ESALON ca doar sti unde dadeau PARANDARATUL.Bine ca ti-ai REVENIT si RECUNOSTI ca esti NESIMTIT

Cu acelas BLESTEM pana la a noua GENERATIE din NEAM cei care MINTIM CEVA IN postari
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 23:41

URMARE DEZVALUIRI

Imi cer in 2018 un drept al meu, CASTIGAT prin munca si efectul LEGII.Sunt invitat din timpul programului si pe banii mei sa fac munca cms.sef cu 12000 lei solda .REFUZ argumentand legal si mai mult cerand sa fie trasi la RSPUNDERE vinovatii.Ce face mare Inspector sef (corb la corb doar n-o sa-si scoata ochii)asmute psihologul unitatii asupra mea CREZAND in NECREDINTA lui ca eu sunt de speriat.De trei ori sunt chemat la psiholog sa ma faca ... GREU,FOARTE GREU sa-mi faca psihologul felul.Au lasat urme de nici cu laserul nu le mai pot sterge

Cu acelas BLESTEM cel ce s-a gandit sa minta cu ceva in postarii indiferent de persoana.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 24 Feb 2018, 23:52

URMARE DEZVALUIRI 2018

Se defecteaza autospeciala cu TERMOVIZIUNE.SPAIMA traficantilor de migranti si prosperiatea .....!!!!????? celor ce o tin DEFECTA. Intervin INTELECTUAL cu chiloti si izmene si cu toate piedicile de la ESALON (INSPECTORAT TERITORIAL GIURGIU) o pun in functiune in nici doua saptamanii de lupta cu mafiotii.
Si acum ma suna firma sa-i platim .Bietii ingineri care si-au facut meseria imi bat obrazul saptamanal,PENTRU CA AU FOST impactati LA SALARIU PE LUNA RESPECTIVA NEANCASAND CNTRAVALOAREA PRESTATIILOT FACUTE. Am plasat pe orbita si un borcan de miere si unul este in asteptare ca sa rezolv platile cu reparatiiatermoviziuni. Am sricat SAFTEAUA .PLANG SI ACUM MAI MARII ca jocurile au fost date peste cap.
Caca (csaa) ce este mai IMPORTANT ????? Sa mearga tehnica sa nu miste infractorul in campul tactic sau sa ne luam PARANDARATUL.
Ia zi jivina mica ca ai colegii exact acolo unde se coace parandaratul

Cu acelasi BLESTEM celor ce nu vor sa plateasca serviciile prestate pentru aceasta TARA.
Ultima oară modificat de mircea.costache pe 25 Feb 2018, 00:12, modificat 1 dată în total.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 25 Feb 2018, 00:10

ioanpuiu scrie:
mircea.costache scrie:Sper ca sunt SINGURUL caruia ii ceri sa renunte la cuvintele jignitoare.

Nu cer nimic Costache, cred că nu ai înţeles şi dacă nu-ţi place conversaţia cu mine, aşa cum am venit ... aşa mă pierd în ceaţă.
Poţi să zburzi ca un miel pe forumul ăsta dacă eşti atent unde calci ... dacă nu, ai şanse să te mînce lupu' :lol:



Domnia Voastra eu insumi sun un LUP si in viitor voi face parte din HAITA care va haitui TALHARII acestui NEAM.
Lupul are o LEGENDA si se gaseste TAINUITA pe steagul DAC.
Va rog fara GLUME ca nu le mai gust si vi le returnez STRICATE si este [posibil sa faceti TOXINFECTIE cerebrala.

RESPECT
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

AnteriorUrmătorul

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 12 vizitatori