Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde csaa » 18 Iul 2018, 16:57

Nu mirciulica, cu tine nu ma joc. Pe tine "te rup pe genunchi".
csaa

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde mircea.costache » 18 Iul 2018, 18:51

csaa scrie:Nu mirciulica, cu tine nu ma joc. Pe tine "te rup pe genunchi".

Bună seara !
Oooooops !
Te bagi cu PROSTUL în seamă și te trezești cu el în discușie.Mă Nea KunFu românesc să mi-o rupi încetișor să nu mă sperii.
Șezi BLÂND că mă speriași nițel.

Hai ....... !!!!???? ști matale cum se zicea la instrucția de front, MARȘ dacilea J...ă
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
mircea.costache

Mesajde csaa » 18 Iul 2018, 22:54

Cum spuneam mai acum doua luni: atata sti, atata poti!
Ce draq sa scoti de la un oltean cu creierul mancat de molii!? Nici macar sa injuri nu ai invatat. Lasa ca te fac eu sa mananci cu paiul.
csaa

Mesajde mircea.costache » 19 Iul 2018, 23:35

csaa scrie:Cum spuneam mai acum doua luni: atata sti, atata poti!
Ce draq sa scoti de la un oltean cu creierul mancat de molii!? Nici macar sa injuri nu ai invatat. Lasa ca te fac eu sa mananci cu paiul.

Bună seara !

Mă gogule mă, multă carte și învățătură la matale.Vezi bă BOULE să nu ți se strice de la caldură. Dă-i cu PROSTIE multă să se conserve.

Hai noroc că-ți știu de frică.
Dute bă.........!!!!!????,etc., s.a.m.d........................................................
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
mircea.costache

Mesajde csaa » 21 Iul 2018, 18:11

Cat de viteaz poti fi de la distanta, mai neam de hoti! De cand te stiu ai avut gura mare. Se pare ca ti-o vor inchide peste cateva luni
csaa

Mesajde mircea.costache » 22 Iul 2018, 00:06

csaa scrie:Cat de viteaz poti fi de la distanta, mai neam de hoti! De cand te stiu ai avut gura mare. Se pare ca ti-o vor inchide peste cateva luni

Ma c*cat spune PUBLIC cum te cheama. Se pare ca echipa de avocati care se ocupa de apararea mea a vazut cam multe BANDITISME cand a incercat sa vorbeasca cu asa zisul inspector sef care se pitula, iar adjunctul îl pâra unde se ascundea. Ce oameni de ....ISPRAVA ....OFITERI ai ..... ca și CACATUL de tine. VOMIT și matele din mine cand va vad

Prost ca tine am să tot vad, așa că nu disper.
mircea.costache

Mesajde mircea » 22 Iul 2018, 00:42

Acum nu se mai sesizeaza nimeni in privinta limbajului folosit prin subiecte?
Mai sa fie....nu mai scade nivelul discutiilor ?

Mai baieti, mai calcati frana aia .
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
mircea
Site Admin

Mesajde csaa » 22 Iul 2018, 12:54

mircea.costache scrie:
csaa scrie:Cat de viteaz poti fi de la distanta, mai neam de hoti! De cand te stiu ai avut gura mare. Se pare ca ti-o vor inchide peste cateva luni

Ma c*cat spune PUBLIC cum te cheama. Se pare ca echipa de avocati care se ocupa de apararea mea a vazut cam multe BANDITISME cand a incercat sa vorbeasca cu asa zisul inspector sef care se pitula, iar adjunctul îl pâra unde se ascundea. Ce oameni de ....ISPRAVA ....OFITERI ai ..... ca și CACATUL de tine. VOMIT și matele din mine cand va vad

Ups! Iar ai inceput sa furi curent. N-are nimic ca-ti taiem lumina cat de curand
csaa

Mesajde mircea.costache » 23 Iul 2018, 23:30

csaa scrie:
mircea.costache scrie:

Ups! Iar ai inceput sa furi curent. N-are nimic ca-ti taiem lumina cat de curand

Buna seara !

Să vă dea Dumnezeu sănătate să puteți stăpâni GOLĂNEALA pănă la adânci bătrăneți. SUCCESURIIIIIIIIIIIII........!!!!!!???????

Cautăți PLANTAȚIE de SCLAVI aici e domeniu public POLIȚIA de FRONTIERĂ
mircea.costache

Mesajde petru71 » 25 Iul 2018, 23:36

Doar atât. Dacă aveți stomac pentru analfabeți... :mrgreen:
Aș fi spus doar agramată, dar n-ar fi fost cinstit.
petru71

Mesajde ioanpuiu » 31 Iul 2018, 15:59

În toată zarva asta creată de partidul ăsta plin de sex-appeal, care a generat atîtea pasiuni erotice în ultima vreme, declaraţia politică a mandatului lor, cea mai tare dintre ele, a trecut aproape neobservată.

Primarul oraşului Pucioasa, un primar PSD, a semnat declaraţia "Fără Penali".
Un gest normal din partea unui om normal (că n-or fi toţi din partidul ăla traşi după un singur calapod) a produs o reacţie neaşteptată din partea unei figuri de la vîrful partidului: Adrian Ţuţuianu.
Inacceptabil.PNG

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... penali.htm
... şi/sau
Tuţuianu-Facebook

O sinceritate absolut năucitoare :shock:
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu

Mesajde petru71 » 06 Aug 2018, 19:13

Fără cuvinte.

petru71

AnteriorUrmătorul

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE