Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde gica.mosu » 13 Oct 2016, 21:18

Multumesc mullt boierule pt ac informatii....mai astept :idea: ....sunt pregatit ca pt razboi inclusiv si pt rapitori....poate si vremea i-si v-a revenii...Spor-G.M :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde wineto77 » 13 Oct 2016, 21:30

Am o cunostinta la complex ,lucreaza in cadru medical ,daca intampinati ceva probleme va dau tel. persoanei.
Sanatate!
Crezi ca pokerul e un joc de noroc?...joaca la 6/49 ai mai multe sanse.Eu(din experienta)
Avatar utilizator
wineto77
 
Mesaje: 154
Membru din: 22 Noi 2013, 16:56
Localitate: BUZAU-NEHOIU

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde peterneamt » 14 Oct 2016, 09:43

ok_46337.jpg
Pictore ! Ne e dor de tine..... :D
Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde un OM » 14 Oct 2016, 20:44

Revine?
Avatar utilizator
un OM
 
Mesaje: 1941
Membru din: 24 Feb 2011, 21:57
Localitate: Prundu-Giurgiu

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde proapis13 » 14 Oct 2016, 20:54

Momentan este in Delta...cauta stiuca aia babana...oricum cand il racaie la cateaua de inima citeste el si pe aici.... ;)
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde Domn_sergiu » 14 Oct 2016, 21:45

Io da " piele lunga " ,asta din ultima poza imi amintesc ca a zis ca :aroman =nonroman.Prietene proapis13 sint in zona de care zici .Pregatesc albinele pt forile de gheata.Megabitii is scumpi, la radio zice ceva de iongchipuru jidovesc.
Inchid acu tot ce e cu electroni.Dar as spune saru mina pt o conserva de peste.
Domn_sergiu
 
Mesaje: 27
Membru din: 24 Oct 2012, 18:40

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde gica.mosu » 21 Oct 2016, 09:45

wineto77 scrie:Am o cunostinta la complex ,lucreaza in cadru medical ,daca intampinati ceva probleme va dau tel. persoanei.
Sanatate!


Multumesc f mult pt intentie...dar nu e cazul ,am 4 proceduri si sunt toate f bune inclusiv baile cu namol(important e sa stii ce sa ceri de la medicul statiunii)dupa 7zile :idea: P.S-toate sunt bune( la tratament) mai putin unele oganizatorice:program la masa,lipsa apei calde uneori si la tratamente...iar apa de baut=catastrofa si vreme in "ton" cu ele=naspa :mrgreen: Sanatate la ta'ti-G.M
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde gica.mosu » 01 Dec 2017, 14:42

La muuulti ani tuturor pescarilor din toata lumea....si o dedicatieeee :P ....https://www.google.ro/search?q=Grils+fi ... F-8.....Si ceva de ras....De urmarit min5,18....https://www.youtube.com/watch?v=0YS0MUQ9ADQ.... :D...P.S- oare o fi un pescar de-al nostru pe mal..(ce rau e sa n-ai curent pe baltaaa,tre sa dai la..."FOAMFAA"..)....:shock: :lol:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori