Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: pescuitul si apicultura

Mesajde cantemir » 13 Oct 2016, 20:52

Fundata si Gheorghe Doja sunt la o azvarlitura de bat!
Lacuri mari, salmastre, aflate în plin câmp. Daca bate vântul, apai bate! Fundata are si guvizi, guvizii au tenia. Și nu numai ei!
Găsești caras și crap mare.
cantemir

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde gica.mosu » 13 Oct 2016, 21:18

Multumesc mullt boierule pt ac informatii....mai astept :idea: ....sunt pregatit ca pt razboi inclusiv si pt rapitori....poate si vremea i-si v-a revenii...Spor-G.M :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
gica.mosu

Mesajde wineto77 » 13 Oct 2016, 21:30

Am o cunostinta la complex ,lucreaza in cadru medical ,daca intampinati ceva probleme va dau tel. persoanei.
Sanatate!
Crezi ca pokerul e un joc de noroc?...joaca la 6/49 ai mai multe sanse.Eu(din experienta)
wineto77

Mesajde peterneamt » 14 Oct 2016, 09:43

ok_46337.jpg
Pictore ! Ne e dor de tine..... :D
peterneamt

Mesajde un OM » 14 Oct 2016, 20:44

Revine?
un OM

Mesajde proapis13 » 14 Oct 2016, 20:54

Momentan este in Delta...cauta stiuca aia babana...oricum cand il racaie la cateaua de inima citeste el si pe aici.... ;)
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
proapis13

Mesajde Domn_sergiu » 14 Oct 2016, 21:45

Io da " piele lunga " ,asta din ultima poza imi amintesc ca a zis ca :aroman =nonroman.Prietene proapis13 sint in zona de care zici .Pregatesc albinele pt forile de gheata.Megabitii is scumpi, la radio zice ceva de iongchipuru jidovesc.
Inchid acu tot ce e cu electroni.Dar as spune saru mina pt o conserva de peste.
Domn_sergiu

Mesajde gica.mosu » 21 Oct 2016, 09:45

wineto77 scrie:Am o cunostinta la complex ,lucreaza in cadru medical ,daca intampinati ceva probleme va dau tel. persoanei.
Sanatate!

Multumesc f mult pt intentie...dar nu e cazul ,am 4 proceduri si sunt toate f bune inclusiv baile cu namol(important e sa stii ce sa ceri de la medicul statiunii)dupa 7zile :idea: P.S-toate sunt bune( la tratament) mai putin unele oganizatorice:program la masa,lipsa apei calde uneori si la tratamente...iar apa de baut=catastrofa si vreme in "ton" cu ele=naspa :mrgreen: Sanatate la ta'ti-G.M
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
gica.mosu

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE