Prima pagină APICULTURA GENERALA INTRETINEREA ALBINELOR

Discutii despre lucrari sezoniere,tehnici de ingrijire in diferite tipuri de stupi.Intretinerea familiilor de albine in cele trei tipuri mari de stupi...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde un simplu om » 06 Aug 2014, 16:46

Va multumesc pentru simplu fapt ca musamalizati pe acei oameni care inseala si prostesc la drumul mare fara pic de rusine.Pot sa stiu de ce s-a sters postarea despre xxxx? Nu cred ca am spus minciuni ,si a ajuta alti oameni sa mai fie inselati de acest om este o greseala atunci ajutatii voi. Faceti voi subiectele voastre si atat.Sunt sigur ca sunt foarte multi in situatia mea si chiar doream sa trag un semnal de alarma,dar asta este ,e forumul vostru,deci voi decideti ce subiecte lasati si ce nu. Pacat de cei multi care or sa mai fie inselati.
Multumesc mult!(poate voi va-ti primit stupii sau sunteti asociati cu xxxx)
un simplu om
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Aug 2014, 14:59

Re: Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde Dragos2006 » 06 Aug 2014, 16:56

Omule simplu reclamatiile anonime nu sunt luate in considerare . Daca te prezinti si explici exact fapta poate vei fi credibil.
Ajuta-l Doamne pe dusmanul meu !Da-i viata lunga sa asiste la succesul meu ...
Dragos2006
 
Mesaje: 2251
Membru din: 05 Apr 2011, 16:37
Localitate: Valea Ramnicului

Re: Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde proapis13 » 06 Aug 2014, 17:06

un simplu om scrie:Va multumesc pentru simplu fapt ca musamalizati pe acei oameni care inseala si prostesc la drumul mare fara pic de rusine.Pot sa stiu de ce s-a sters postarea despre xxxx? Nu cred ca am spus minciuni ,si a ajuta alti oameni sa mai fie inselati de acest om este o greseala atunci ajutatii voi. Faceti voi subiectele voastre si atat.Sunt sigur ca sunt foarte multi in situatia mea si chiar doream sa trag un semnal de alarma,dar asta este ,e forumul vostru,deci voi decideti ce subiecte lasati si ce nu. Pacat de cei multi care or sa mai fie inselati.
Multumesc mult!(poate voi va-ti primit stupii sau sunteti asociati cu xxxx)

De ce nu ai reclamat pe pagina lui xxxx ?????
Esti cumva clona usserului de la adresa de mai jos ???
memberlist.php?mode=viewprofile&u=3262
Stii ce se intampla cu clonele si cu cei ce le fac ???
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde un simplu om » 06 Aug 2014, 17:14

Dragos2006 scrie:Omule simplu reclamatiile anonime nu sunt luate in considerare . Daca te prezinti si explici exact fapta poate vei fi credibil.


Daca xxxx ar elibera chitanta la avansul luat sau la banii primiti cred ca puteam demonstra totul cu acte,dar asa e cuvantul meu contra cuvantului lui xxxx.Eu nu prea vad ce nu era credibil in ceea ce eu am postat in subiectul PRO sau CONTRA xxxxx,iar afirmatiile lui xxxxx cred ca ,cantaresc destul de mult asupra celor scrise de mine. De ce nu mi-am dat nume? Din simplul motiv de a nu crede xxxx ca am ceva personal cu el si cu afacerea lui.Am dat si eu avans(ca doar asa domnul primeste comenzi),si dupa cateva luni bune de telefoane scandaluri si amenintari am primit si eu stupii(care acum sunt in starea in care sunt). Nu am vrut decat sa trag un semnal de alarma si poate ,impreuna cu cei care au patit ca mine sau chiar mai rau sa-i ajutam pe ceilalti sa nu cada si ei in capcana.
Aveti tot respectul meu ,dar hai sa-i informam si pe ceilalti forumisti despre adevarul sau "minciuna "mea si sa dam voie si celorlalti apicultori sa minta si ei ca mine.
Tot respectul !
un simplu om
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Aug 2014, 14:59

Re: Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde un simplu om » 06 Aug 2014, 17:17

De ce nu ai reclamat pe pagina lui xxxxx ?????
Esti cumva clona usserului de la adresa de mai jos ???
memberlist.php?mode=viewprofile&u=3262
Stii ce se intampla cu clonele si cu cei ce le fac ???[/quote]

Sincer nu am nici o legatura cu xxxxx,sunt din cu totul alta zona ,dar am patit si eu ca el si nu cred ca nu mai sunt si altii ca noi,asa ca am vrut doar sa tragem un semnal de alarma cine vrea ne crede cine nu sa fie sanatosi.
un simplu om
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Aug 2014, 14:59

Re: Multumiri administratorilor acestui forum!

Mesajde Mircea_63 » 06 Aug 2014, 17:31

Domnule, ai primit avertisment in primele minute de la postare si in avertisment ai fost informat exact de ce ti-a fost mutata postarea.

Acum vii cu minciuni si faci pe niznaiul cum ca de fapt nu stii de ce ti-a fost stearsa postarea? :shock:
Daca esti la fel de sincer si in ceea ce spui despre xxxx, e clar.

Nu discutam pe forum despre conflictele comerciale. Punct!
De unde putem noi sa stim ca de fapt nu esti doar un concurent sau un rauvoitor?
Nu avem caderea si nici nu vrem sa judecam si nici sa ne amestecam in ciorba nimanui.

Dat fiind ca ai fost avertizat si totusi ai continuat, chiar daca ai facut-o cu un aer inocent gen "eu sunt mic, nu stiu nimic, cineva mi-a sters postarea", contul tau pe acest forum ia sfarsit. Problemele comerciale rezolva-le pe orice alta cale, dar nu pe acest forum.
La revedere!
Nimic din ce-i uman nu imi e strain. (S. Freud)
Abia am timp sa ma mir ca exist...(N.Stanescu)
Mircea_63
 
Mesaje: 5459
Membru din: 15 Mar 2012, 12:55
Localitate: Timisoara


Înapoi la INTRETINEREA ALBINELOR



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 54 vizitatori