Prima pagină OFF TOPIC DONATII UMANITARE

Cunosti un caz limita ? Iti pasa de aproapele tau ? Vrei sa faci o donatie ? Cazuri disperate care se pot rezolva cu ajutorul tau...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde TDI » 23 Dec 2014, 21:11

Si la un moment dat aveam remuscari Mircea, mai ales din cauza ta...
TDI
 
Mesaje: 1609
Membru din: 07 Aug 2013, 17:31
Localitate: Bacau-Roman

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde modigliani » 23 Dec 2014, 21:50

cristi arad scrie:na uite ca vreau sa ajut si nu mi se mai raspunde...


Ce-ai nene ? Esti masochist ???

Auzi, ia fii atent acilea, peste fo trei ore intru intr-o operatie de transplant de cap ..... Cica al meu e bulit definitiv si cica sa-mi pun unu' de om normal cu intelect de tip Ramnicu Sarat de generatie Maneloidae IV cu camera incorporata si cu imprimanta Canon . In fine , nu asta vorbim .....

Important - si de altfel salutar - e faptul ca statul nu vrea bani la smecheria asta . Insa chirurgu' zice ca vrea spaga 200 000 de Coco . Ca cica daca nu-i dau imi pune barba-n frunte si nu-mi pune cartuse la imprimanta ..... Si evident ca n-as vrea asta ....

Sari la cap , trai-ti-ar , ca altfel ma cert cu prostu' ! Pai tu-ti dai seama ???? Cum sa mai apar pe forum cu barba-n frunte ?

..............................

p.s. Vezi ca maine seara vine Mos Craciun ! Sa stii ca el chiar exista si e super-baiat !!! Io-s prieten cu el de cand eram mici !
modigliani
 

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde teinegru64 » 23 Dec 2014, 22:08

TDI scrie:Si la un moment dat aveam remuscari Mircea, mai ales din cauza ta...

Cand vei avea vreo trei stupini....nu vei mai avea remuscari. :lol:
Inainte de a ajunge in stupina treci pe langa o crasma.Ghici cine e in fata masinii? De bucurie bei si tu vreo doua beri.De carnet nu iti faci probleme...doar unu e jupan in acel sat.Ajungi in stupina....doua paini la cea batrana...un parfum la cea tanara....ciocolata si napolitane la aia mici...Sper ca Dumnezeu vede si va avea grija de noi la salcam. :lol:
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde cristi arad » 24 Dec 2014, 23:10

:?: am cerut un nr de tel pt relatii si un cont, desigur as vrea sa cunosc oamenii acestia; ... aici nu prea avem loc de gluma ca nu-i gluma
cristi arad
 
Mesaje: 353
Membru din: 20 Noi 2011, 18:44
Localitate: curtici

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde LUCIAN AVRAM » 24 Dec 2014, 23:15

nu-i gluma intradevar , dar ar trebui sa verifici povestea inainte de a arunca cu banii , eu personal sunt patit de doua ori :shock:
modigliani si colegii au vrut ( cred ) sa te atentioneze ,
sper sa nu fie cu suparare :P
Sarbatori fericite ! :P
EDIT : stiu sigur ca si modigliani e patit de cateva ori cu asemenea donatii pe net
sfatul meu e sa verifici temeinic inainte sa trimiti bani sau altceva
succes :P
Ultima oară modificat de LUCIAN AVRAM pe 24 Dec 2014, 23:17, modificat 1 dată în total.
LUCIAN AVRAM
 
Mesaje: 1308
Membru din: 23 Feb 2011, 13:10

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde modigliani » 24 Dec 2014, 23:16

cristi arad scrie::?: am cerut un nr de tel pt relatii si un cont, desigur as vrea sa cunosc oamenii acestia; ... aici nu prea avem loc de gluma ca nu-i gluma


Bine .
modigliani
 

Re: Ionela,un inger chinuit de multe boli ,are nevoie de voi

Mesajde cristi arad » 29 Dec 2014, 23:52

modigliani scrie:
cristi arad scrie::?: am cerut un nr de tel pt relatii si un cont, desigur as vrea sa cunosc oamenii acestia; ... aici nu prea avem loc de gluma ca nu-i gluma


Bine .

trebuie sa avem suficienta intelepciune care ne ajuta sa ne privim si sa privim, sa ne intrebam si daca stim sa ne si raspundem; fapta buna ne ajuta sa trecem...
cristi arad
 
Mesaje: 353
Membru din: 20 Noi 2011, 18:44
Localitate: curtici

Anterior

Înapoi la DONATII UMANITARE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


cron