Prima pagină OFF TOPIC DONATII UMANITARE

Cunosti un caz limita ? Iti pasa de aproapele tau ? Vrei sa faci o donatie ? Cazuri disperate care se pot rezolva cu ajutorul tau...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

HAIDETI SA AJUTAM SEMENI NOSTRI

Mesajde Oprea Dragos » 05 Ian 2012, 22:15

UITATI FETITA ASTA DE LA DONATII SA O AJUTAM ACOLO CU CAT PUTEM DAR HAIDETI!!!!!!!!!

EU DIN PENSIA MEA DE 300 LEI O SA DONEZ CATIVA BANUTI IN CONTUL EI!!
Oprea Dragos
 
Mesaje: 83
Membru din: 18 Dec 2011, 17:02
Localitate: DRAJNA ( PRAHOVA ) 0732284587

Re: HAIDETI SA AJUTAM SEMENI NOSTRI

Mesajde mihaelas » 06 Ian 2012, 19:35

Oprea Dragos scrie:UITATI FETITA ASTA DE LA DONATII SA O AJUTAM ACOLO CU CAT PUTEM DAR HAIDETI!!!!!!!!!

EU DIN PENSIA MEA DE 300 LEI O SA DONEZ CATIVA BANUTI IN CONTUL EI!!



Domnule Oprea ,sunt Mihaela Samareanu,mama Ionelei ,fetita de la umanitare si vreau sa va multumesc f mult ca din putinul dvs vreti sa ajutati si fetita.


Asa cum am scris si la subiectul de la umanitare, ea sufera de mai multe boli si are nevoie permanenta de tratament,.Din cauza situatiei financiare ne este tot mai greu sa-i asiguram toate tratamentele,care lunar ne duc la peste 1500 lei .Plus de asta ea are nevoie de un regim f strict ,am avut cheltuieli f mari si cu operatiile la ochisori si este posibil ca sa mai aiba nevoie si de alte operatii .Din cauza bolii f rare,cutis marmorat ,doctorii ne-au spus ca fetita are un risc f mare de a face cancer,dar noi speram totusi sa nu fie asa,deja pana acum viata ei a fost numai chin si durere. :cry:

Pentru a trece peste toate aceste greutatii,noi avem nevoie si de sprijinul celor in jur.Nu numai de sprijin material ,ci si de sprijin moral, durerea din sufletul nostru nu si-o poate imagina nimeni si o vorba buna conteaza f mult ptr noi.


Ptr mai multe detalii despre fetita puteti citi aici:http://forum.stuparitul.com/viewtopic.php?f=40&t=1386

Pentru mai multa siguranta cei care pot si vor sa ajute ,poate cumpara direct tratamentele sau laptele special de care are nevoie fetita si sa ni le trimita.
Date de contact.0764479833,Samareanu Mihaela


O seara frumoasa va dorim si le multumim tuturor care vor fi alaturi de noi.


Va rog ,daca imi poate spune si mie cineva cum pot trimite actele,am incercat sa le atasez ,dar nu se pot trimite.
mihaelas
 
Mesaje: 4
Membru din: 04 Ian 2012, 10:47

Re: HAIDETI SA AJUTAM SEMENI NOSTRI

Mesajde stupar » 03 Ian 2013, 22:47

stupar
 
Mesaje: 175
Membru din: 09 Mar 2011, 20:34


Înapoi la DONATII UMANITARE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori