Prima pagină OFF TOPIC DONATII UMANITARE

Cunosti un caz limita ? Iti pasa de aproapele tau ? Vrei sa faci o donatie ? Cazuri disperate care se pot rezolva cu ajutorul tau...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Ajutor

Mesajde Adi Hodis » 24 Feb 2013, 10:18

dorindafi scrie:
cornelioandanciu scrie:Va rog sa ma ajutati si pe mine! Vreau un mic roisor, nu prea mare, asa ,cam pe patru rame, mai vreau si un hectar de teren pentru vatra de stupina, daca se poate as dori si un paznic sa-mi pazeasca roisorul, si pentru ca sa pot sa merg din cand in cand sa vad ce mai fac albinutele, poate aveti careva o masina care nu va mai trebuie, as vrea Ferrari.A! Era sa uit! Neaparat sa fie rosu. Altfel nu stam la discutii! :lol:

de la mine ai mijlocul de transport mult dorit
sunt aldoilea propietar
taxele sunt la zi
bonus=casca de protectzie :lol:

:lol:

Mai Dorine mai, da' unde-i nr-l de inmatriculare ? :P ... ca risca un dosar penal.
A, era sa uit ... cum de ai uitat sa-l intrebi de permis ? ... stii ca daca nu are, esti pasibil si tu de un dosar, a ?.

@Cornelioandanciu, lasa naibi Ferrari-ul ... ca ramai cu el suspendat la prima denivelare, in pastoral ... uite aici, cel mai "tare" mijloc de transport, indiferent de drum ... :lol:
Fişiere ataşate
file (10).jpg
Albinutele = viata ... importantele albinute ... ” daca albinele ar disparea, omenirea ar mai trai 4 ani. Albert Einstein ”.
http://adihodis.sunphoto.ro/
Adi Hodis

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde cornelioandanciu » 24 Feb 2013, 12:22

Pai cred ca ai dreptate,da problema este cum intru in posesia mijlocului de transport care mi-a fost oferit, multumesc :lol: ,il rog pe Dorin sa mi-l aduca el acasa,ca benzina este asigurata de celalalt coleg! :lol: :lol: Si as prefera ca acea roaba sa fie plina cu posmagi.Muiati, bineinteles!
cornelioandanciu

Mesajde cristyan » 24 Feb 2013, 15:08

:lol: :lol: :lol:
cristyan

Mesajde pescador » 13 Apr 2013, 21:04

Mie mi se pare corect , multi dintre noi apicultori n-eam ajutat uni pe alti ,ori cu o vorba , s-au cun sfat,dar asa ceva nam auzit. :lol: Credema ca nu pot sa ma opresc di ris :lol: .......Frate te invit la mine ,sa muncesti -----4 ani ori la stupina ,ori in agricultura, si baiatul te recompenseaza cu cei 50 de stupi,,,,,,,ce zici,,,,,,s-au muieti posmegi. :lol:
pescador

Mesajde BotaPaul » 21 Dec 2014, 00:47

laur1 scrie:curajoasa cerere!! dar cum unu da mercedesu` io am sa dau cauciucurili de iarna.

Ma bag si eu , ii cumpar roata de rezerva , sa nu ramana oare undeva pe drumuri :geek:
Ceea ce face farmecul unui om este bunatatea lui; ( PV 19:22)
BotaPaul

Anterior

Înapoi la DONATII UMANITARE