Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde proapis13 » 07 Ian 2012, 19:12

NU cred ca merit si eu cuvintele adresate lui Dragos,dar mai stii :roll: :?:
Sau poate ca gresisi pagina :lol:
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde valentin » 08 Ian 2012, 11:36

adevaru este ca te c-am bagi in sama si folosesti cuvinte jignitoare ca de exemplu (congo)nu tias fi reprosat dar tu singur ai umblat la ele, puteam si eu sa-ti spun cine este di n congo poate gresesc sau a fost greseala de tastatura :mrgreen:
Avatar utilizator
valentin
 
Mesaje: 204
Membru din: 08 Mar 2011, 18:21
Localitate: Giurgita Dolj

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde Trantorul-Cu-Sapca » 20 Ian 2012, 18:42

RESPECT4RESPECT :D Prin ceea ce faceti dv proapis13 este dovada de multa munca si efort..De aceea aveti tot respectul din partea mea!Numai bine! :D
Intariti trupul vostru prin munca si mintea voastra prin studii.
Avatar utilizator
Trantorul-Cu-Sapca
 
Mesaje: 9
Membru din: 20 Ian 2012, 15:51
Localitate: Fleva Jud.Buzau

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde proapis13 » 20 Ian 2012, 21:12

valentin scrie:adevaru este ca te c-am bagi in sama si folosesti cuvinte jignitoare ca de exemplu (congo)nu tias fi reprosat dar tu singur ai umblat la ele, puteam si eu sa-ti spun cine este di n congo poate gresesc sau a fost greseala de tastatura :mrgreen:

Se vede ca nu citesti cum trebuie forumul
Trebuia sa incepi cu cel vechi
Expresia nu-mi apartine,asa erau gratulati noii veniti pe forum de catre Donbazil si regretatul nea Gica,care nu-si treceau la avatar localitatea si-si dadeau cu parerea
Si zici ca ma bag aiurea-n-seama?asa o fi,insa si eu am fost unul dintre cei care nu am raspuns anonimilor si aici ma refer strict la cei ce nu treceau la avatar de unde sunt
Cu tine a fost o exceptie pe care nu cred ca o sa mai o repet in curand
Cred ca ai observat ca nu raspund oricui si oricum numai atunci cand sunt abordat direct
In speranta ca am fost inteles iti doresc toate cele bune si o sa incerc sa evit sa ma mai bag in seama cu tine
scuze deranjul
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde valentin » 21 Ian 2012, 10:13

nu vreau sa fac din tintar armasar, pe vechiu forum aveam localitatea in avatar,si cu cititu: cred ca sunt membru pe vechiu forum inaintea ta.Domnu GICA a fost un om deosebit lam cunoscut. de la dinsu am invatat multe iar a cea expresie daca venea de la dinsu parca suna alcumva
pace
Avatar utilizator
valentin
 
Mesaje: 204
Membru din: 08 Mar 2011, 18:21
Localitate: Giurgita Dolj

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde proapis13 » 01 Dec 2012, 01:00

Bine v-am regasit
Cind anul trecut in ajunul Craciunului i-mi ceream scuze public - cum dealtfel am facut in fiecare an - celor pe care i-am ,,jignit'' trimitindu-i sa mai si citeasca inainte de a posta m-am pomenit cu citeva pm-uri prin care mi se reprosa ca nu le-am dat destul timp sa-mi raspunda la provocare tuturor celor ce s-au simtit lezati - acum sunt 31 de zile pline :lol:

Respect dorinta colegilor si revin anul acesta mai devreme decat se asteptau si i-mi cer scuze public celor ce s-au simtit lezati de derapajele mele verbale atunci cind nu si-au avut rostul si locul
I-mi cer scuze public colegilor moderatori deoarece o data i-am pus intr-o lumina defavorabila prin felul meu de a fi
Am recunoscut public impartialitatea mea ca fost moderator si mi-am cerut scuze public si in privat cind am gresit
Datorez inca o data scuze publice prietenilor stuparitului pt momentul in care i-am dezamagit
Scuzele mele publice lui Mircea daca i-am inselat increderea acordata

Cei ce vor sa ma balacareasca sa o faca aici si nu in pagina personala
Tot aici accept si scuzele de rigoare ale celor ce m-au tirit in aria batle fara motiv - se stiu ei insa nu le port pica

Vreau sa intelegeti ca va consider pe toti ca a doua mea familie indiferent de religie,etnie si inclinatii politice si de aceea am scris ce simt
Daca am omis ceva sa- mi fie cu iertare ca de..... a gresi e omeneste a ierta e parinteste.... :!:
salve
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde ves.lucian.zabrani » 01 Dec 2012, 01:02

ma bucur mult , prietene , ca vad iarasi scrisul tau PUBLIC !!! prima data am crezut ca nu vad bine !!! AI FACUT UN LUCRU BUN !!! SANATATE MAXIMA TIE SI FAMILIEI TALE !!! :P :P :P
Sa traim cu si in HRISTOS , singura noastra bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Se poate trai fara sa ai albine !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! Imi pare rau ca moare dupa ce ma inteapa !!!
Avatar utilizator
ves.lucian.zabrani
 
Mesaje: 5869
Membru din: 24 Feb 2011, 11:57
Localitate: Zabrani

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde mibu » 01 Dec 2012, 01:08

Alecs scrie:
proapis13 scrie: sa scrie aici shi bune shi rele la adresa mea sau
sa taca
salve :D

Tac :lol:
SALVE :lol:
Craciun fericit si multa sanatate


Pînă la Crăciun mai avem timp de multe păcate ,așa că nu vă grăbiți cu urările !
BLÎND DAR SIGUR !
Avatar utilizator
mibu
 
Mesaje: 454
Membru din: 02 Oct 2011, 19:32
Localitate: Tirgoviste

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde Adi Hodis » 01 Dec 2012, 01:10

Bine ai revenit Proapis13.
Si sa mergem inainte ... :)
Albinutele = viata ... importantele albinute ... ” daca albinele ar disparea, omenirea ar mai trai 4 ani. Albert Einstein ”.
http://adihodis.sunphoto.ro/
Avatar utilizator
Adi Hodis
 
Mesaje: 2937
Membru din: 03 Apr 2011, 18:40

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde activ » 01 Dec 2012, 03:12

proapis13 scrie:Bine v-am regasit

BINE AI REVENIT !
proapis13 scrie:Respect dorinta colegilor si revin anul acesta mai devreme decat se asteptau si i-mi cer scuze public celor ce s-au simtit lezati de derapajele mele verbale atunci cind nu si-au avut rostul si locul

De iertat te-am iertat de mult, de uitat ... nu-mi doresc sa uit de la varsta asta. :lol:
proapis13 scrie:Cei ce vor sa ma balacareasca sa o faca aici si nu in pagina personala

Daca tot ai revenit ... si ca tot veni vorba de pagini personale, mi-ar placea sa-ti vizitez pe viitor propria-ti pagina personala, iti da radacini mai adanci pe forum si te face mai responsabil in postari.
proapis13 scrie:Vreau sa intelegeti ca va consider pe toti ca a doua mea familie indiferent de religie,etnie si inclinatii politice si de aceea am scris ce simt

E frumos s'auzi astfel de vorbe mari, care oricum reies din activitatea ta precedenta de pe forum, iar asta nu cred ca contesta nimeni, ... in schimb, prieteneste iti spun, pe viitor, fin si tu mai intelegador, mai putin incisiv cu colegii, ca eforturile tale de informare sa para a fi facute din altruism si nu din dorinta de afirmare, de a iesi in evidenta, ... lucru care nu mai este necesar la tine. :idea:
SALVE ! :)
NIMENI nu le ştie pe TOATE ! ... Ascultă-i pe TOŢI şi fă cum e mai bine pentru TINE !
Avatar utilizator
activ
 
Mesaje: 1102
Membru din: 28 Iul 2011, 15:14
Localitate: CRAIOVA

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde Alecs » 01 Dec 2012, 05:07

mibu scrie:
Alecs scrie:
proapis13 scrie: sa scrie aici shi bune shi rele la adresa mea sau
sa taca
salve :D

Tac :lol:
SALVE :lol:
Craciun fericit si multa sanatate


Pînă la Crăciun mai avem timp de multe păcate ,așa că nu vă grăbiți cu urările !

Postarea era din 24 Decembrie 2011 ( anul trecut ) si se voia o glumita la modul simpatic cum isi incheia proapis 13 postarile ( cititi si emoticoanele ) Cat despre urare, a fost facuta la timp si sincera. Am sa o repet si anul acesta la fel de sincera. Deocamdata pot sa-i urez doar: BINE AI REVENIT proapis 13 !
Alecs
 
Mesaje: 166
Membru din: 23 Feb 2011, 14:19
Localitate: Iasi

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde mircea » 01 Dec 2012, 09:32

Bine ai revenit , Proapis 13 .
De fapt dumneata nu ai fost plecat niciodata.
Asta demonstreaza :
proapis13 scrie:Vreau sa intelegeti ca va consider pe toti ca a doua mea familie indiferent de religie,etnie si inclinatii politice si de aceea am scris ce simt


Te salut !
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde Cristian IONITA » 04 Dec 2012, 22:09

Bine ai venit Proapis ....

sa stii ca prin acest gest mi-ai luat o mare piatra de pe inima ... stiu ca sunt si eu o parte din cauza care te-a facut sa ne eviti pentru un timp

Referitor la conflictul dintre noi .... eu l-am trecut la cele duse .... sper sa reusesti sa o faci si tu
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4288
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde proapis13 » 04 Dec 2012, 22:48

Doar stii ca am facut-o dupa discutiile avute pe pm asta vara cind eu unul am sters
totul cu buretele si am zis;,,cele rele sa se spele si cele bune sa se adune''
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde kamy » 08 Dec 2012, 18:44

proapise,tiu sa amintesc ca ne-am simtit mult mai lezati anu asta de lipsa ,,derapajelor,,tale!
sarbatori fericite,la multi ani si la multi bani!
kamy
 
Mesaje: 1879
Membru din: 18 Dec 2011, 15:30

Re: Despre respect si nu numai

Mesajde proapis13 » 31 Dec 2012, 14:47

E activa pagina pina la orele 24
O iau inainte si va cer scuze tuturor celor ce v-am jignit anul acesta
La multi ani si sarbatori fericite alaturi de cei dragi :!:
Sa traiti cum i-mi doriti :lol:
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

AnteriorUrmătorul

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori