Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Release te beast ! ... Fiveteen minutes adleast !

Mesajde modigliani » 10 Ian 2013, 19:50

mircea scrie:Pictore
In acest topic ai avut un mesaj, care pe buna dreptate a fost sters de moderatori.

Intrebarea mea este : A fost o simpla intrebare sau o "revolta" ?



Niciodata , sub niciun fel de forma , sub niciun argument , .....n-am contestat deciziile staff-ului de moderare !!!

Atata doar , afland ca Sima-i banat ( Dumnezeu stie din ce motive ) , cautand prin ultimele sale postari ..... n-am gasit argumentul deciziei .

Asadar , postarea mea a fost o INTREBARE , nu neaparat o CONTESTATIE a ceea ce s-a decis asupra sa . In definitiv sunt adeptul convins al ideei ca fiecare-si gestioneaza cum poate contul personal . Si insist , moderand in alta parte , face sa pot intelege poate mai bine ca nimeni altcineva ce inseamna :

-moderarea-n sine ,
-dificultatea luarii unei asemenea decizii ,
-capacitatea de-a te dezice de parerea personala in favoarea bunului mers al forumului ,
-constientizarea si asumarea reactiilor .

.............................................

In fine , daca Marian a scris ceva deranjant la adresa bunului mers al vreunei discutii din acest forum , ..... asta e ! Personal imi pare rau . Dar nu are importanta acest lucru . Importanta este coerenta in discutii si respectul liber la adresa interlocutorilor ( a parerilor acestora ) . Ceea ce se numeste in lumea forumurilor diferenta dintre "atac direct" si "atac la persoana" .

.............................................

Repet si inchei cu asta : ...... A FOST O INTREBARE , NU NEAPARAT O REVOLTA .......Si asta pentru ca inca nu stiu exact ce-a facut . Poate voi afla , poate nu . ....... Mergem inainte . Cu bune , cu rele . Important este sa pastram ...... PLURALUL !
modigliani
 

Re: Release te beast ! ... Fiveteen minutes adleast !

Mesajde modigliani » 10 Ian 2013, 19:54

mircea scrie:Pictore

Dupa ce imi vei raspunde (daca vrei), pentru incalcarea regulamentului ai 1 zi banare .

Citat din REGULAMENT :
Cod: Selectaţi tot
Moderatorii vor edita, sterge , muta sau bloca postari dupa cum cred, conform regulamentului .
Daca postarea ta a fost stearsa si crezi ca nu incalca nici una din reguli , contacteaza moderatorii prin optiunea "Raportati" a topicului respectiv



Imi asum perfect constient orice penalitati recurg din reactia ( reactiile ) mea .

Imi cer scuze daca am deranjat cu ceva .
modigliani
 

Re: Release te beast ! ... Fiveteen minutes adleast !

Mesajde modigliani » 25 Feb 2013, 21:38

MARIANEEE , ..... La Multi Ani , neniculeeeee ! Sa traiesti !!!!! ;) ;) ;)
modigliani
 

Re: Release te beast ! ... Fiveteen minutes adleast !

Mesajde modigliani » 03 Mar 2013, 19:38

Buna dimineata Soare !!! :D :D :D Ce misto ai rasarit azi !!!

Hai , nene , ca mi-a fost dor de tine !!! Unde umbli ?

Ce fac fetele mele ?
Fişiere ataşate
Untitled.png
modigliani
 

Anterior

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori