Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde gabi bee » 20 Dec 2015, 22:30

Bai state, daca n-ar fi cativa prosti din astia ca tine pe forum alta ar fi calitatea discutiilor si ar participa la ele si alti oameni de toata isprava, oameni ce s-au retras sau ezita sa se exprime !
A doua chestie, ma ameninti ca daca ma prinzi pe coclauri ...ce vei face ? Atat de mult cobori nivelul discutiilor ? Mi-am spus si eu cateva pareri despre o situatie anume si ce sa vezi, sunt injurat si jignit ! Bravo voua care a-ti facut-o !
De aia merge la noi in Romania totul prost, din cauza educatiei oamenilor si in special a lipsei bunului simt !
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde State » 20 Dec 2015, 23:28

gabi bee scrie:Bai state, daca n-ar fi cativa prosti din astia ca tine pe forum alta ar fi calitatea discutiilor si ar participa la ele si alti oameni de toata isprava, oameni ce s-au retras sau ezita sa se exprime !


Zii sa-ti coaca!
La ce anume să se exprime? La ipocrizia ta? Topicul ăsta crezi tu că înseamnă "calitatea" forumului? Ipocritule.



gabi bee scrie:A doua chestie, ma ameninti ca daca ma prinzi pe coclauri ...ce vei face ? Atat de mult cobori nivelul discutiilor ?

Asa esti tu prost de fel, sau te faci?
Am zis ca-ti fac ceva? Tie iti ajung doar niste cuvinte observ si deja treci la level 2. Ok, repet, sper sa nu te intanlesc vreodata pe coclauri.


gabi bee scrie:Mi-am spus si eu cateva pareri despre o situatie anume si ce sa vezi, sunt injurat si jignit ! Bravo voua care a-ti facut-o !

Ca la fiecare bursa de altfel, ai mereu cate o parere. Intotdeauna pare sa fie aceeasi, paradoxal sau nu, chiar tu fiind unul dintre cei care au castigat aceasta bursa.




gabi bee scrie:De aia merge la noi in Romania totul p***t, din cauza educatiei oamenilor si in special a lipsei bunului simt !


Exact mai Gabi, ai nimerit-o la fix!
Uite ce zicea cineva, ca a incetat sa mai sponsorizeze TOCMAI din cauza celor ca tine. Adica TU esti fix lipsa aia de educatie si de bun simt din ecuatia sponsor-bursa.
Hai ca eu sunt prost...dar mai citeste si ce scriu altii. Si pe topicul asta si pe celelalte, deschise tot de tine si tot pe aceeasi tema.
Sau poate suntem toti prosti, la gramada. Ba, de prosti am fost, odata...daca intelegi. Tu in schimb ai fost, esti si vei ramane un IPOCRIT milog!
Chiar daca va trăi printre găini,o privighetoare nu va cotcodăci niciodată.
State
 
Mesaje: 2028
Membru din: 12 Dec 2012, 00:27
Localitate: Sociopat

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde lucky5strike » 20 Dec 2015, 23:35

Aveti ceva de impartit, se poate rezolva si privat! Maine rog sa reveniti cu alta atitudine, si daca nu cerem prea mult... si cu un numitor comun. :roll:
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde gabi bee » 21 Dec 2015, 09:46

Am primit banare dupa ce l-am facut prost pe state, atat am spus , un singur cuvant , iar el are doua postari cu multe cuvinte ''frumoase'' la adresa mea ! asta nu m-i se pare moderare corecta !
Bai state eu nu sunt milog ma, nu am cerut nimic la nimeni, mi-am facut singur 100 de stupi , am vandut 20 si mai am 80 cu albine in ei, anul asta am depasit tona de miere extrasa si daca voi fi sanatos voi merge si mai departe. Mi-am vazut de treaba mea nu am stat mereu pe forum sa mananc ce nu trebuie,ca tine, dar tu esti instabil mintal ma si e pacat de tine si de familia ta !
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde Dila Daniel » 21 Dec 2015, 09:57

Nu ar fi mai bine daca s-ar muta topicul in alta sectiune?
...sa-l lasam la anunturi importante...nu mi se pare tocmai ok
Nu sunt perfect dar sunt eu insumi...si sunt mandru de asta!
Cu stima D.D.
Avatar utilizator
Dila Daniel
 
Mesaje: 2447
Membru din: 18 Feb 2011, 22:51
Localitate: Craiova

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde State » 21 Dec 2015, 10:28

gabi bee scrie:Bai state eu nu sunt milog ma, nu am cerut nimic la nimeni


Iti recomand Lecitina in acest caz. Cred ca mai exista persoane care au mesajele in casuta, prin care indirect sau direct, te milogeai pentru voturi, ca esti somer si nu-ti permiti sa investesti in apicultura. Intre timp ti-ai luat dubita(amarat rau).
Ai castigat bursa, foarte bine!
Acum ai ajuns la 100 de familii.Bravo tie, felicitarile si aprecierile mele, esti bun!

Ce ma deranjeaza si ma sictireste este faptul ca la fiecare bursa ai mereu de comentat! Ba la modul de organizare, ba la sponsori, ba la participanti!
Acum vad ca nu-ti convine nici de cine participa, ca nu sunt "amarati" cum erai tu. Pai asta nu se numeste IPOCRIZIE? Te simti jignit?
Indirect ai jignit pe toti cei care au participat pana acum.
Diferenta intre tine si ceilalti este ca ei sunt CORECTI, stie toata lumea cine sunt si ce au. NU au procedat ca tine, sa se milogeasca pentru un vot, pe motiv ca nu au bani.
Daca te duci la un control este posibil sa vezi ce inseamna instabilitate mentala.
Sa fii sanatos!
Chiar daca va trăi printre găini,o privighetoare nu va cotcodăci niciodată.
State
 
Mesaje: 2028
Membru din: 12 Dec 2012, 00:27
Localitate: Sociopat

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde State » 21 Dec 2015, 10:32

Dila Daniel scrie:Nu ar fi mai bine daca s-ar muta topicul in alta sectiune?
...sa-l lasam la anunturi importante...nu mi se pare tocmai ok


Cred ca ar fi bine sa fie unit cu celelalte topicuri deschise de stimabilul Gabi, tot pe aceeasi tema, la fiecare final de bursa.
Astfel, pe viitor nu vom mai avea alte topicuri deschise pe aceeasi tema.
Sau credeti ca la anul nu va mai gasi ceva aiurea la desfasurarea acestei burse?
Sau sa-i dati in fiecare an cota parte din premii, poate asa nu mai maraie.
Chiar daca va trăi printre găini,o privighetoare nu va cotcodăci niciodată.
State
 
Mesaje: 2028
Membru din: 12 Dec 2012, 00:27
Localitate: Sociopat

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde gabi bee » 21 Dec 2015, 11:02

Bai , minti cu nesimtire, cand vreodata am cerut eu vreun vot la vremea aia, pe mp sau direct ? Iti spun eu ma , niciodata si daca este cineva caruia i-am cerut asa ceva rog sa scrie aici cu nume si prenume ! Iti spun eu ma cum a fost treaba ca vad ca nu stii si mananci rahat si poate lumea te crede, au fost unii colegi care au facut loby pt mine la alti colegi, prin mp sau direct si nicidecum nu m-am milogit eu vreodata pt voturi, loby care probabil s-a facut si in anii urmatori la alti participanti !Nu ma justific eu in fata nimanui dar ca sa nu mai manance cineva rahat gratuit, am avut o situatie financiara destul de nasoala, nu m-am imbogatit intre timp, dar am facut credit si mi-am cumparat un t4 la un an dupa ce am luat bursa, tocmai pt a putea merge mai departe cu apicultura !
Bai state , informeazate bine, gandeste inainte sa scrii pe aici pe forum , intreaba si nu lua de buna ce zice unul si altul ba si maturizeazate ca deacum ai si tu un copil [sa-ti traiasca] !
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde lucky5strike » 21 Dec 2015, 11:16

Am mutat subiectul la zona verde. Daca va pasa, scrieti. :idea:
PS: suntem in prag de sarbatori...
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde gabi bee » 21 Dec 2015, 12:15

Din partea mea ,nu mai vreau sa continuam discutia , cer scuze daca ce am spus a deranjat pe cineva si poate nu ma mai injura nimeni cand imi spun o parere sau alta !
Sarbatori fericite doaresc la toata lumea si iernare usoara !
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde State » 21 Dec 2015, 13:25

Am recitit topicul si nu te-a injurat nimeni.
Eu am fost singurul "dintr-o bucata" si ti-am zis ipocrit. Nu este o injuratura.
La randul tau m-ai facut prost, atat pe mine cat si pe alti "colegi". La fel ca Becali: "Eu l-am facut zdreanta, el m-a facut jigodie dar nu ne-am jignit".
Eu inca sper sa-ti reconsideri pozitia si sa abordezi altfel problema. De preferat ar fi nu pe acelasi subiect, asa cum deja ne-ai obisnuit. Poti scrie despre evolutia ta, aratandu-le tuturor ca treaba sta si altfel, nu doar nemultumiri pe un subiect care odata te-a urcat pe scena.
Daca si in 2016 ai interventii legate de Bursa Gica Romanescu, scrie in topicul asta si redeschidem subiectul, alaturi si de alti colegi.
La fel si tie!
Chiar daca va trăi printre găini,o privighetoare nu va cotcodăci niciodată.
State
 
Mesaje: 2028
Membru din: 12 Dec 2012, 00:27
Localitate: Sociopat

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde Dragos2006 » 13 Ian 2018, 21:45

Iși mai aminteste cineva cine a fost Gică Romanescu ? Se implinesc 5 ani de cand prietenul Gica a plecat putin dintre noi . Nu te vor uita niciodata !
Ajuta-l Doamne pe dusmanul meu !Da-i viata lunga sa asiste la succesul meu ...
Dragos2006
 
Mesaje: 2251
Membru din: 05 Apr 2011, 16:37
Localitate: Valea Ramnicului

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde ves.lucian.zabrani » 14 Ian 2018, 01:00

Am o promisiune din partea prietenului meu Cristi Radut ...lucky5strike ...ca voi primi o diploma pentru Bursa Gica Romanescu pe care am castigat-o cu ceva timp in urma !!! Stiu ca prietenul meu se va tine de cuvant !!!
Cum am putea sa-l uitam pe prietenul nostru ...Gica Romanescu ???
Maine ii voi pune la biserica o lumanare !!!


:roll: :roll: :roll:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura noastra bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Se poate trai fara sa ai albine !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! Imi pare rau ca moare dupa ce ma inteapa !!!
Avatar utilizator
ves.lucian.zabrani
 
Mesaje: 5869
Membru din: 24 Feb 2011, 11:57
Localitate: Zabrani

Re: Parere bursa Gica Romanescu

Mesajde ves.lucian.zabrani » 14 Ian 2018, 13:50

Pentru cel ce a fost prietenul meu ...si nu numai al meu ...NEA GICA !!!
:roll: :roll: :roll:
Fişiere ataşate
26238980_1930931263834817_5850816396227923072_n.jpg
Sa traim cu si in HRISTOS , singura noastra bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Se poate trai fara sa ai albine !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! Imi pare rau ca moare dupa ce ma inteapa !!!
Avatar utilizator
ves.lucian.zabrani
 
Mesaje: 5869
Membru din: 24 Feb 2011, 11:57
Localitate: Zabrani

Anterior

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori