Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Cei care nu mai scriu

Mesajde gica.mosu » 02 Noi 2017, 22:11

....C-Veule sezi bland=catinel....se'ntorc ele berzele,se v-a intoarce si el si altii....(vezi d'om" primarele")..prima dragoste se uita greu :shock: P.S-o propunere pt"SA'FU" sa...... "face" caldura'n "GARA"... :D
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Cei care nu mai scriu

Mesajde ves.lucian.zabrani » 04 Noi 2017, 09:23

irina scrie:De proapis13 stiti ceva? Ca nu prea a mai dat pe-aici.


Mai des ...pe Facebook !!!
:P :P :P
Sa traim cu si in HRISTOS , singura noastra bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Se poate trai fara sa ai albine !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! Imi pare rau ca moare dupa ce ma inteapa !!!
Avatar utilizator
ves.lucian.zabrani
 
Mesaje: 5869
Membru din: 24 Feb 2011, 11:57
Localitate: Zabrani

Re: Cei care nu mai scriu

Mesajde SorinDaniel » 05 Noi 2017, 11:02

Pacat ca nu mai este activitatea de altadata pe forum. Poate s-a scris cam tot despre toate dar nu cred ca asta este motivul principal pentru care multi apicultori cu postari multe nu mai scriu. Poate live-urile au venit la moda si ne-au facut sa uitam de vechea familie a forumului in care socializam, dezbateam teme apicole sau ne aratam muschii cat de buni apicultori suntem noi. Un lucru este cert, aici pe forum am cunoscut prieteni, am scris ideile noastre despre modul fiecaruia de a face apicultura, aici am lasat cate putin din experienta si felul nostru de a fi. Forumul nu va dispare, el face parte din viata noastra, ne face bine sa stim ca exista si inca mai gasim un loc vechi drag noua. Cred ca fiecare apicultor care se respecta si a trecut pe aici are datoria morala de a mai scrie un post macar pe pagina personala, sa stie lumea ca traieste si are stupi inca.
Avatar utilizator
SorinDaniel
 
Mesaje: 297
Membru din: 27 Aug 2012, 08:54
Localitate: CRAIOVA

Anterior

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator