Prima pagină APICULTURA GENERALA CRESTEREA MATCILOR

Discutii despre diferite metode de crestere a matcilor in stupina , imperecherea matcilor , transport si introducere in noile familii de albine .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: cresterea matcilor autorizate la vanzare,

Mesajde proapis13 » 06 Aug 2014, 21:15

doru70 scrie:Buna seara,
Imi poate spune cineva cum pot ajunge la pagina pentru vanzarea-cumpararea diverselor produse sau materiale apicole? Nu reusesc sa gasesc pagina respectiva.

Multumesc.

Ai adresa mai jos,daca urmareai cu atentie interfata forumului o gaseai in josul paginii ;)
ANUNTURI APICOLE STUPARITUL
viewforum.php?f=73
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
proapis13

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde doru70 » 06 Aug 2014, 21:19

Multumesc frumos, am aprox 2 ore de cand caut, dar nu am gasit. Pentru cineva care nu este familiarizat cu forumul este mai dificil!
doru70

Mesajde proapis13 » 06 Aug 2014, 21:34

doru70 scrie:Multumesc frumos, am aprox 2 ore de cand caut, dar nu am gasit. Pentru cineva care nu este familiarizat cu forumul este mai dificil!

Mai exista si functia - CAUTA IN FORUM - CAUTARE AVANSATA - viewforum.php?f=69 ;)
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
proapis13

Anterior

Înapoi la CRESTEREA MATCILOR