Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde mircea » 01 Ian 2012, 23:31

Dupa numararea voturilor rezultatul final este urmatorul :

1) Gabi Bee : 52 voturi valabile

2) Ionut Mioveni : 31 voturi valabile

Castigatorul sponsorizarii principale este Gabi Bee.


** Valoarea finala a celor 2 sponsorizari o vom anunta in zilele urmatoare.
*** Rog pe cei doi colegi sa-mi trimita prin mesaj privat, adresele exacte.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde iunicu » 02 Ian 2012, 00:21

Felicitari!
Odihneste-te in pace Gica!
Odihneste-te in pace Kamy!
Avatar utilizator
iunicu
 
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Oct 2011, 12:59
Localitate: Silistea Snagovului(IF) 38 ani

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde proapis13 » 02 Ian 2012, 00:42

Felicitari atat invingatorului cat si perdantilor
salve :D
Informatia se gaseste in carti,carti pe care din pacate,odata cu feisbucareala apiculturii,nu le mai citeste nimeni...
Avatar utilizator
proapis13
 
Mesaje: 7329
Membru din: 24 Feb 2011, 17:20
Localitate: Drobeta Turnu-Severin

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde IonutMioveni » 02 Ian 2012, 00:51

În primul rând ,vreau sa mulțumesc tuturor colegilor pentru nominalizare și pentru susținerea oferită nu numai în concurs , ci pe întreg parcursul timpului de când sunt membru al familiei STUPĂRITUL. :D. Sunt încântat de încrederea pe care mi-o acordați . :)
În al doilea rând , doresc sa-l felicit pe câștigător ( Sal'tare Gabi!!) si nu pot decât să-i urez baftă în continuare și să se folosească cu succes de premiu.
Poate cine știe....îl va contamina și pe fiul său cu acest virus plăcut :D
Totodată îi transmit felicitări si lui Dragoș și aceleași gânduri bune pentru el si pentru familia sa. (Sal'tare Dragos!!)
Încă o dată mulțumesc , vă doresc sănătate și-mplinirea tuturor dorințelor.
Nascut pentru a reusi !!!
http://ionutmioveni.sunphoto.ro/
Tel.0745092353
Avatar utilizator
IonutMioveni
 
Mesaje: 494
Membru din: 11 Mar 2011, 15:29
Localitate: Mioveni-Arges...albinutele la bunici com.Uda

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde CORNEL V. » 02 Ian 2012, 09:19

Gabi ...felicitari pentru castigarea concursului

Ionut...capul sus si mergi cu incredere inainte
Avatar utilizator
CORNEL V.
 
Mesaje: 1138
Membru din: 23 Feb 2011, 13:10
Localitate: Tg-Carbunesti :Gorj

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde janese » 02 Ian 2012, 10:28

PREMIUL SE DUCE IN JUDETUL...............PRAHOVAAAAAAAA!!!!!!!!! :D

gabibee,prahovene,...ori tu ai acel ,,X FACTOR"" PENTRU FORUMISTI...ori forumistii au facut o alegere gresita!!!!!!
sa vedem ce ,,paganini al apiculturii prahovene"" ajunge din tine!!!!vezi poate ne faci de rusine pe noi astia din PH!!!...nici nu-ti dai seama ce ,,obligatii"" iti aduce pe cap locul asta!!!

ionut mioveni...argesene....,implica-te si intrece-l pe mizilean!!!!suntem cu ochii pe voi!!!

dragos...itzi zic bafta,ca nu stii cand sare iepurele!felicitari pentru caracterul tau..oricum m-am prapadit de ras cand am vazut ce idee nastrusnica ai avut!! :D aici nu a fost valoroasa...dar in viatza nu stii cand itzi va folosi asemenea idei!sunt perioade in viatza cand ideile de genul asta te ajuta! capul sus si da-i nainte!!!!


ps...pentru ceilalti forumisti care au participat la vot:..a fost un exemplu de ,,mobilizare prahoveana"" la vot!!!!la capitolul asta,argesenii au o bila neagra!!!! :P


OLTENIA DOARMEEEEE!!!!!!!!!!!!!! ..,, o data cu,, jeneratia JICA""...apicultura pe plaiurile oltene vad ca se cam stinge!!!
Avatar utilizator
janese
 
Mesaje: 1817
Membru din: 08 Apr 2011, 12:03
Localitate: Dambovita, Razvad

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde Adi Hodis » 02 Ian 2012, 13:04

janese scrie:...
dragos...itzi zic bafta,ca nu stii cand sare iepurele!felicitari pentru caracterul tau..oricum m-am prapadit de ras cand am vazut ce idee nastrusnica ai avut!! :D aici nu a fost valoroasa...dar in viatza nu stii cand itzi va folosi asemenea idei!sunt perioade in viatza cand ideile de genul asta te ajuta! capul sus si da-i nainte!!!!
...

Ma adresez lui Dragos ! ... nu astept raspuns !!!

Fecior, pastreaza-ti caracterul sincer si nu ceda ispitelor !!! ... ca iar o sa-o patzesti.
:(
Albinutele = viata ... importantele albinute ... ” daca albinele ar disparea, omenirea ar mai trai 4 ani. Albert Einstein ”.
http://adihodis.sunphoto.ro/
Avatar utilizator
Adi Hodis
 
Mesaje: 2937
Membru din: 03 Apr 2011, 18:40

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde marian67stroe » 02 Ian 2012, 13:05

Felicitari merita si invingatorul dar si invinsul,fiindca numai faptul ca a fost in centrul atentiei pe cel mai mare forum de apicultura din tara este un castig.
La multi ani tuturor si un 2012 plin de realizari. :idea:
Cand nu esti sigur de caracterul unui om, priveste-i prietenii.
Avatar utilizator
marian67stroe
 
Mesaje: 127
Membru din: 24 Noi 2011, 11:40
Localitate: Targoviste

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde lucky5strike » 02 Ian 2012, 13:13

Bravo, baieti, va felicit si sa aveti parte!

Felicit si mai mult pe colegii care au participat la vot!

Ati fost solidari! V-a pasat! Acesta e un lucru frumos!

Sa avem un an bun!
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde jimm » 02 Ian 2012, 14:28

Felicitari, Gabi!
Felicitari, Ionut!
Sa-ti fie rusine Dragose! Mare pisicher ai incercat tu sa ne duci pe toti de nas :lol: , ti-a reusit pe jumatate, unii mai cred ca-ti mai revii! :lol:
Ultima oară modificat de jimm pe 02 Ian 2012, 20:03, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
jimm
 
Mesaje: 515
Membru din: 23 Feb 2011, 13:12
Localitate: Targoviste

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde cypryx » 02 Ian 2012, 16:30

felicitări, CÂȘTIGĂTORILOR
vedeți ca asta va obliga ,,,LA MAI MARE"""
BRAVO ȘI ȚINEȚI SUS STINDARDUL,ma bucur ca am crezut si cred încă in Gabi, peste ani va dovedi ca nu m- am înșelat.
BRAVO LA TOȚI CEI CARE AU PARTICIPAT ,CELOR CARE AU VOTAT SI BAFTA MULTA CELOR DOI.

LA MULTI ANI SI LA MAI MARE TUTUROR!
salutare
cypryx

ps. Gabi si Ionuț , o sa va urmăresc îndeaproape :evil: acu trebuie sa înapoiați forumului cu vârf si îndesat experientele voastre de pana acu și din viitor.abia aștept :evil: sa va ""devorez"" :evil:ha ha ha ha

LA TOAMNA IL VREAU SI PE DRAGOS IN LISTA,,,DAR CURAT CA LACRIMA.
festina lente,pământul e rotund si ajungi sigur in același punct.
cypryx
 
Mesaje: 180
Membru din: 23 Mar 2011, 23:03
Localitate: HUNEDOARA

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde soicagabriel » 02 Ian 2012, 17:05

Felicitari Gabi ,sper ca acest premiu sa te ajute sa inaintezi si sa mergi cu incredere inainte in tot ceea ce faci.
Avatar utilizator
soicagabriel
 
Mesaje: 76
Membru din: 29 Sep 2011, 18:32
Localitate: Timisoara

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde soicagabriel » 02 Ian 2012, 17:07

Felicit si pe Ionut si bafta in continuare .
Avatar utilizator
soicagabriel
 
Mesaje: 76
Membru din: 29 Sep 2011, 18:32
Localitate: Timisoara

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde victor s » 02 Ian 2012, 17:51

felicitari concurentilor , stima alegatorilor !
aici clar nu trebuie sa existe invingatori sau invinsi...cu totii suntem castigatori !
bravo echipa STUPARITUL !
Avatar utilizator
victor s
 
Mesaje: 871
Membru din: 23 Feb 2011, 22:31
Localitate: Ploiesti

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde gabi bee » 02 Ian 2012, 18:43

multumesc si aici tuturor celor ce m-au sustinut si m-au votat , celui care m-a propus primul adica lui Paul , si cum a zis si Victor mai sus nu exista invinsi pt ca fiecare a castigat ceva , intr-un fel sau altul . ai urez bafta in continuare lui Ionut , lui Dragos si tuturor incepatorilor care vor sa se ocupe serios de albine in continuare si nu sa renunte dupa un an sau doi . ma bucur ca am castigat si dupa cum vedeti sunt " somat " sa ajung " mare apicultor " sau undeva pe acolo , ca sa nu dezamagesc pe cei ce au avut incredere in mine ! si cum nu am altceva mai bun de facut o sa-i dau inainte ,numai ca deja prahovenii mei au inceput sa ma faulteze :lol: [ auzi nea janese ?] ca nu vor mai avea loc de mine pe campuri :D . stati sa vedeti cand o sa ma aliez cu victor , daca o sa mai aveti loc de noi , mai ales ca el ocupa si "spatiu" mai mult :D !
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2011

Mesajde paul » 02 Ian 2012, 19:06

gabi bee scrie:multumesc si aici tuturor celor ce m-au sustinut si m-au votat , celui care m-a propus primul adica lui Paul , si cum a zis si Victor mai sus nu exista invinsi pt ca fiecare a castigat ceva , intr-un fel sau altul . ai urez bafta in continuare lui Ionut , lui Dragos si tuturor incepatorilor care vor sa se ocupe serios de albine in continuare si nu sa renunte dupa un an sau doi . ma bucur ca am castigat si dupa cum vedeti sunt " somat " sa ajung " mare apicultor " sau undeva pe acolo , ca sa nu dezamagesc pe cei ce au avut incredere in mine ! si cum nu am altceva mai bun de facut o sa-i dau inainte ,numai ca deja prahovenii mei au inceput sa ma faulteze :lol: [ auzi nea janese ?] ca nu vor mai avea loc de mine pe campuri :D . stati sa vedeti cand o sa ma aliez cu victor , daca o sa mai aveti loc de noi , mai ales ca el ocupa si "spatiu" mai mult :D !

Gabi ... inainte de toate ... FELICITARI !!!
FELICITARI ... IONUT !!! " Daca ai castigat ... CONTINUA ! Daca ai pierdut ... CONTINUA !
SIGUR VA VENI VREMEA IN CARE VEI CASTIGA !!!
DRAGOS ... TU ESTI ... MARELE CASTIGATOR !!! Nu iti poti imagina ... cat ai castigat ! Dar mai ales ... ce ai castigat !!!
Acum ... sa revenim ... Gabi , nu conteaza ABSOLUT DELOC cine te-a propus ! Conteaza la modul ABSOLUT ... cine ti-a dat votul !!! CONTEAZA CEI CARE AU AVUT INCREDERE IN TINE !!! SA NU-I DEZAMAGESTI ! CONTEAZA CEI CARE ... AU AVUT ALTE OPTIUNI ! CONVINGE-I DE ... CONTRARIU !!!
CONVINGE-NE ... PE TOTI !!!
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Următorul

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori