Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde iunicu » 19 Mar 2013, 21:00

Felicitari, Popa Georgian!
Felicitari, Ovidiu!
Multumesc din suflet tuturor celor care m-au votat, E grozav sa stii ca sunt oameni care te apreciaza.
As vrea sa fac un gest crestinesc si sa donez suma de bani care revine locului 3, catre Dumitru Muraru.
viewtopic.php?f=15&t=2822
Odihneste-te in pace Gica!
Odihneste-te in pace Kamy!
Avatar utilizator
iunicu
 
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Oct 2011, 12:59
Localitate: Silistea Snagovului(IF) 38 ani

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde cantemir » 19 Mar 2013, 22:41

Bravo tuturor!
Si pentru tine iunicu, inca un bravo pentru fair play!
cantemir
 
Mesaje: 816
Membru din: 27 Apr 2012, 13:54
Localitate: Ploiesti

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde MyBees » 20 Mar 2013, 02:03

Am inteles eu ceva gresit din regulamentul bursei? :)

mircea scrie:Conditii de acordare a sponsorizarii :
- se acorda unui apicultor incepator (max. 45 de ani), membru activ al forumului Stuparitul
- apicultorul incepator trebuie sa dovedeasca pe acest forum (prin poze si mesaje), ca este iubitor de albine si ca are pasiune pentru apicultura
- sa aiba o mica stupina in posesie, pentru ca sponsorizarea nu se acorda doar unei "promisiuni" de viitor
- sa aiba activitate sustinuta pe acest forum (in anul 2012 si inceputul anului 2013), fara insa a face din postarea mesajelor, o "vanatoare"
- apicultorul trebuie sa aiba identitatea cunoscuta (sponsorizarea nu se acorda membrilor anonimi)
- apicultorul trebuie sa aiba o pagina personala in care sa-si prezinte activitatea

Precizari :
- Bursa Gica Romanescu se acorda in data de 15 martie 2013.
- Membrii forumului Stuparitul vor face nominalizarile (luna martie 2013), iar primii trei clasati, vor fi supusi votarii.
- Sponsorizarea ajunge la apicultorul incepator care obtine numarul cel mai mare de voturi.
- Se acorda numai o singura bursa , pentru un singur apicultor
- Materialele apicole oferite de sponsori se vor primi ca atare, fara posibilitatea de a solicita schimbarea lor cu un al reper .
- Valoarea si componenta bursei Gica Romanescu vor fi stabilite in functie de donatiile care se vor face

"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life"
---
my flickr | my facebook | my pinterest | my blog | my YM: MyBees_ro@yahoo.com | my Google+
Avatar utilizator
MyBees
 
Mesaje: 1285
Membru din: 23 Feb 2011, 13:01
Localitate: Bucuresti, stupina in Dambovita

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde ovidiu_78 » 20 Mar 2013, 02:11

probabil ca ai inteles gresit,din moment ce sunt donatii si pt locul 2 si 3,asteapta si vei vedea ;)
"Nadejdea mea este Tatal,scaparea mea este Fiul, Acoperamantul meu este Sfintul Duh,Treime Sfanta,Slava Tie"
Avatar utilizator
ovidiu_78
 
Mesaje: 1386
Membru din: 29 Iun 2011, 19:59
Localitate: oradea

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde murarudumitru » 20 Mar 2013, 02:37

iunicu scrie:Felicitari, Popa Georgian!
Felicitari, Ovidiu!
Multumesc din suflet tuturor celor care m-au votat, E grozav sa stii ca sunt oameni care te apreciaza.
As vrea sa fac un gest crestinesc si sa donez suma de bani care revine locului 3, catre Dumitru Muraru.
viewtopic.php?f=15&t=2822

Multumesc dar ce ai cistigat al tau sa fie ,un om cu suflet am intinlit si la ghiroda la tirg din bani ce mi ia dat am luat cea ce duceam lipsa adica foi tabla varachet si sirma cindva poate o sai dau si numele, si daca am deschis acest subiect vreau sa mai multumesc tuturor care mau ajutat datorita lor am stupi noi scule de lucru si nu in ultimul rind bucurie in suflet doamne ajutava pe toti
murarudumitru
 
Mesaje: 380
Membru din: 20 Oct 2012, 20:55
Localitate: gottlob

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde iunicu » 20 Mar 2013, 10:40

Mitica, nu am vrut sa te simti jignit in vreun fel de gestul meu. Iti daruiesc acest beneficiu ca drept rasplata la motivatia pe care mi-o da exemplul tau.
Am sperat sa bucur sufletul tau atat de incercat de viata pentru ca te admir.
Te rog primeste acest semn de pretuire din partea mea!
Odihneste-te in pace Gica!
Odihneste-te in pace Kamy!
Avatar utilizator
iunicu
 
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Oct 2011, 12:59
Localitate: Silistea Snagovului(IF) 38 ani

Re: REZULTAT FINAL SPONSORIZARE 2013

Mesajde stupul » 20 Mar 2013, 14:20

Ii felicit si eu pe castigatori, nu atat pentru meritul lor, cat pentru dragostea lor fata de albine .
Vorba ceea " Daca dragoste nu e , nimic nu e..."
stupul
 
Mesaje: 157
Membru din: 06 Feb 2012, 11:29

Anterior

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori