Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: BURSA GICA ROMANESCU 2013 - FINAL

Mesajde liviu1965 » 22 Sep 2013, 22:08

Felicitari familiei Stuparitul ptr. noul sezon de premiere a celor tineri in stuparit
Sponsorii cam ...traiesc in tara noastra, cu banii care=i avem cu totii.
Pacat ca nu toti cei care au castigat anterioarele concursuri nu au donat si ei ...o albina.
Ma bucur ptr.cei care-au facut-o si ....printre castigatori observ si persoane care au adus un aport in timp acestui forum
Guist....tot respectul, putini inteleg gestul tau , cu referinta la premiul acordat de tine,Cunosc destui incepatori care " si-ar da viata " ptr. premiul oferit de tine
Felicitari ptr.cooptarea noului moderator
Sper sa pot in viitor sa pot sa va citesc si sa va ....comentez

Nea Gica........ odihna cumpatata si spor cu automatizarile......
Avatar utilizator
liviu1965
 
Mesaje: 1335
Membru din: 25 Iun 2011, 08:52
Localitate: IASI

Re: BURSA GICA ROMANESCU 2013 - FINAL

Mesajde paul » 23 Sep 2013, 19:57

liviu1965 scrie:Sper sa pot in viitor sa pot sa va citesc si sa va ....comentez


Eu n-am inteles ce speri sa poti in viitor ??? :shock:
Sa inteleg ca nu ne poti citi ??? :shock: Ti-au taiat colegii de la Romtelecom netu', suferi de vreo amnezie si ai uitat sa citesti ??? :shock: Sau de la Inaltimea Ta nu ai chef sa te cobori la micimea unor bieti muritori ??? :o
Cu comentariile stii cum e ! Totdeauna se mai gaseste unu'care sa ti-o dea pe retur. Si daca nu stapanesti bine "primirea"iar ajungi sa te ceri afara !!!Cum, dealfel ... ai mai facut-o !!! :oops:
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: BURSA GICA ROMANESCU 2013 - FINAL

Mesajde cristea cosmin » 29 Oct 2013, 22:41

frumos mesaj din partea d-ml ion guist .
Avatar utilizator
cristea cosmin
 
Mesaje: 15
Membru din: 04 Mar 2013, 22:58
Localitate: constanta

Re: BURSA GICA ROMANESCU 2013 - FINAL

Mesajde joohny » 30 Oct 2013, 18:10

Va salut.Iaca a mai trecut un an iar eu tot nu pot sa ma incadrez la aceasta bursa.Sper ca,cistigatorii sa nu uite ca, deja sint cu un pas inaintea mea in acest an,insa sper ca la anul sa inaintez eu cu 2 pasi .Toate cele bune.
joohny
 
Mesaje: 966
Membru din: 15 Oct 2012, 22:01
Localitate: Vaslui

Anterior

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator