Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

NU FA NIMIC

Mesajde mircea » 09 Iun 2014, 17:36


IN ACEST LOC NU-TI CERE NIMENI SA FACI CEVA. DOAR SA NU FACI NIMIC SI SA TE RELAXEZI.
Cand esti nervos si vrei sa te certi cu cineva pe forum,
da clic .....AICI.....
Daca ai renuntat la intentia de a te certa inseamna ca a avut efect.

Daca nu, poti incerca din nou !
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: NU FA NIMIC

Mesajde valy » 09 Iun 2014, 19:08

DE tinut minte :) bun
valy
 
Mesaje: 188
Membru din: 01 Ian 2014, 20:01
Localitate: braila 0769294535

Re: NU FA NIMIC

Mesajde duma » 10 Iun 2014, 00:05

mircea scrie:
IN ACEST LOC NU-TI CERE NIMENI SA FACI CEVA. DOAR SA NU FACI NIMIC SI SA TE RELAXEZI.
Cand esti nervos si vrei sa te certi cu cineva pe forum,
da clic .....AICI.....
Daca ai renuntat la intentia de a te certa inseamna ca a avut efect.

Daca nu, poti incerca din nou !

Buna treaba ...... Dar la mine nu a functionat :lol: ca nu ma inervez prea des !
Daca poti distinge sfaturile bune de cele rele, atunci nu mai ai nevoie de sfaturi.
Avatar utilizator
duma
 
Mesaje: 1499
Membru din: 25 Apr 2013, 23:15
Localitate: Timisoara

Re: NU FA NIMIC

Mesajde PAGANEL » 10 Iun 2014, 13:23

Am incercat si nu tine. Si eu sunt un om calm. In fiecare zi ma rog-Da-mi doamne rabdare si calm, DA ACUM.
Da de ce?
Avatar utilizator
PAGANEL
 
Mesaje: 330
Membru din: 01 Mar 2014, 12:30
Localitate: Braila-Tel. 0745558669

Re: NU FA NIMIC

Mesajde mircea » 10 Iun 2014, 13:30

PAGANEL scrie:Am incercat si nu tine. Si eu sunt un om calm. In fiecare zi ma rog-Da-mi doamne rabdare si calm, DA ACUM.

Inseamna ca ai facut ceva. Ai atins mausul, tastatura, tigara, paharul cu bere, etc.

Secretul este sa nu faci ABSOLUT NIMIC .
Mai incearca ! :lol:
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: NU FA NIMIC

Mesajde PAGANEL » 10 Iun 2014, 13:36

mircea scrie:Secretul este sa nu faci ABSOLUT NIMIC .
Mai incearca ! :lol:

Se poate asa ceva? Daca nu ating nimic(nu fac nimic), fuge nevastamea din camera si ma face obsedat sexual, ca nu ma lasa inima sa nu o ating. Crezi ca reuseste cineva? Eu zic ca este doar propaganda :lol:
Da de ce?
Avatar utilizator
PAGANEL
 
Mesaje: 330
Membru din: 01 Mar 2014, 12:30
Localitate: Braila-Tel. 0745558669

Re: NU FA NIMIC

Mesajde duma » 10 Iun 2014, 14:00

PAGANEL scrie:
mircea scrie:Secretul este sa nu faci ABSOLUT NIMIC .
Mai incearca ! :lol:

Se poate asa ceva? Daca nu ating nimic(nu fac nimic), fuge nevastamea din camera si ma face obsedat sexual, ca nu ma lasa inima sa nu o ating. Crezi ca reuseste cineva? Eu zic ca este doar propaganda :lol:

Paganel :lol: stie bine ce stie sotia ta :lol:
Acum am ineles si eu ......... aici este vorba despre nervi nu sex .
Daca poti distinge sfaturile bune de cele rele, atunci nu mai ai nevoie de sfaturi.
Avatar utilizator
duma
 
Mesaje: 1499
Membru din: 25 Apr 2013, 23:15
Localitate: Timisoara

Re: NU FA NIMIC

Mesajde PAGANEL » 10 Iun 2014, 14:42

Pai frate. Pe mine ma calmat mereu treaba aia. Cat asi fi de nervos. Ce zice Mircea, sunt basme. Incearca metoda mea si mai vorbim. Reusita GA-RAN-TA-TA. Domnul Mircea, ne duce cu zaharelu. Nu va luati dupa el. Daca metoda lui da roade, inseamna ca nu esti nervos(nu e soacra in vizita, ca ex.)
Da de ce?
Avatar utilizator
PAGANEL
 
Mesaje: 330
Membru din: 01 Mar 2014, 12:30
Localitate: Braila-Tel. 0745558669

Re: NU FA NIMIC

Mesajde mircea » 10 Iun 2014, 15:37

PAGANEL scrie:Pai frate. Pe mine ma calmat mereu treaba aia. Cat asi fi de nervos. Ce zice Mircea, sunt basme. Incearca metoda mea si mai vorbim. Reusita GA-RAN-TA-TA. Domnul Mircea, ne duce cu zaharelu. Nu va luati dupa el. Daca metoda lui da roade, inseamna ca nu esti nervos(nu e soacra in vizita, ca ex.)

Paganel....orbit cum esti de ganduri, nu vezi esentiatul.
.....AICI.....este unicul loc unde nu iti cere nimeni sa faci CEVA, timp de un minut.
Nu tu munca, nu tu reprosuri.....NIMIC. Doar sa NU FACI NIMIC.

Pentru un minut esti liber.
Crezi ca e putin lucru ? :D
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: NU FA NIMIC

Mesajde PAGANEL » 10 Iun 2014, 17:24

Omule.Eu nu pot. Nu sunt nici tibetan. Nu pot sa stau 20 de secunde intr-o statie, fara sa bag o tigare. Si nu sunt nici oltean (sau oi fi? :o ). Daca prind semaforu pe rosu, imedeat dupa galben, caut telefonu sa imi sun un prieten. Eu nu pot MEDITA. Cred ca trebuie sa fii o fiinta innaltata, ca sa poti SA NU FACI NIMIC. Dar, daca insisti :cry: , o sa ma stradui, da cred ca o sa imi creasca temperatura, fac pojar, imi pica semnalu, pierd cheile, se marita soacra... Daca stau la o bere, singur intr-un bar si ma uit in sticla, halba..imi zboara gandu la...ce misto e barmanita, ce or fi facand albinutele mele pe vremea asta caniculara, ce bine imi statea mie pe eticheta de la sticla de bere.... Cred ca eu am chiulit la lectia asta. Sa caut prafuri de putut la farmacie? Se dau si fara reteta?
Si na ca m-am luminat, dupa ce am dat drumu la mesaj :lol: . Eu ma enervez, daca nu fac nimic. Macar prostii, da sa fac ceva. :twisted:
Da de ce?
Avatar utilizator
PAGANEL
 
Mesaje: 330
Membru din: 01 Mar 2014, 12:30
Localitate: Braila-Tel. 0745558669

Re: NU FA NIMIC

Mesajde modigliani » 10 Iun 2014, 19:35

N-am mai stat un minut fara sa fac absolut nimic ..... de cand eram mic !

Evident , curiozitatea a facut sa rezist destoinic la numaratoarea inversa , sa vad ce dracului urmeaza ! Cand am terminat-o si-am dat click iar asta a luat-o de la capat ..... mi s-a umflat o vena-n tampla de nervi ! :lol: :lol: :lol:

Mi-am bagat picioarele , scriu acum ceea ce cititi si ies la o bere cu baietii .... Ca sa ma calmez . :evil:
modigliani
 

Re: NU FA NIMIC

Mesajde lucky5strike » 11 Iun 2014, 01:31

Eccelent@!!! 8-)
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: NU FA NIMIC

Mesajde mcbos » 11 Iun 2014, 08:47

Indemnul asta este sursa de depresie ...
Munca te tine departe de viciu.
mcbos
 
Mesaje: 47
Membru din: 23 Mar 2012, 21:28
Localitate: Iasi

Re: NU FA NIMIC

Mesajde mircea » 11 Iun 2014, 09:14

Bai...da carciobosi si chetrosi mai sunt unii. :D .
Nu mai aveti simtul umorului ...sau ce?
Facut dintr-o joaca, site-ul http://nufanimic.stuparitul.com poate deveni un puternic instrument de promovare a apiculturii si o reclama pentru consumul de produse apicole.

Am facut un update (apasati F5, daca nu apar modificarile).
Merita promovat (distribuit linkul pe Facebook sau in alte site-uri).
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: NU FA NIMIC

Mesajde MIHAI BALS » 11 Iun 2014, 23:14

nu credeam, dar am reusit!
ora si...sunt de vina!
Avatar utilizator
MIHAI BALS
 
Mesaje: 3910
Membru din: 09 Feb 2012, 22:30
Localitate: Bals- Olt

Re: NU FA NIMIC

Mesajde stefay » 17 Ian 2015, 10:43

Foarte fain. am stat cuminte un minut
stefay
 
Mesaje: 1
Membru din: 08 Ian 2015, 17:21
Localitate: Aiud

Următorul

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori