Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Miting impotriva Neonicotinoidelor

Mesajde peterneamt » 25 Feb 2016, 19:53

Cum vă mai pricepeţi să aruncaţi totul în derizoriu ! Sunteţi cu adevărat specialişti în a transforma orice faptă sau lucru de valuare în rahat cu ......! :oops:
peterneamt

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde sebyman » 26 Mar 2016, 14:18

:oops:
sebyman

Mesajde sebyman » 12 Mai 2016, 10:07

dl moderatori cred ca ar trebui impartit forumul in apiocultori si crescatori de albine primii sunt cei ce iubesc albina si fac totul pentru ea ceilalti totul pentru bani merge miere si cu chimicale moare culegatoarea iese alta bani sa iasa.scuze daca am suparat pe cineva dar asta i realitatea.personal cred ca am sa reconfigurez traseul caci este unul gresit cel pe care am mers pana acuma.ce m a convins a fost mila pentru albinele care se zbateau la urdinis din cauza chimicalelor poate sunt eu mai incuiat dar ce gandaci tot vor sa omoare de nu pot sta fara stropiri nici macar cand ploua afara?
sebyman

Anterior

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE