Prima pagină APICULTURA GENERALA HRANIREA ARTIFICIALA

Discutii despre hranirea familiilor de albine cu diferite produse artificiale sau miere , perioade de hranire , retete de preparare .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: turte[ cu praf de oua] pt albine =cozonac

Mesajde lucky5strike » 12 Mar 2017, 19:44

In order to be irreplaceable, one must always be different.

Si eu sunt curios de reteta lui nea GM, expusa mai asa, mai pe limbajul miticilor. 8-)
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: turte[ cu praf de oua] pt albine =cozonac

Mesajde gica.mosu » 12 Mar 2017, 20:50

lucky5strike scrie:In order to be irreplaceable, one must always be different.

Si eu sunt curios de reteta lui nea GM, expusa mai asa, mai pe limbajul miticilor. 8-)


Paii,...Desigur,...intelege doar cei care "pot"...e facuta cu "DEDICATIE"...pt UN-IX....K,.....pardon"messeriasi-criminali de albine :oops: ),,,si da, intruca't am fost luat deseori la STOU=in DERADERE....intelege cine poatee=stie ... :idea: ...P.S-aceasta reteta am facut-o.....,si am pus turte proteice acum pe 5-6-7 Martie la toooti stchii :P P.S2- RAHAT= un produs pe care il fac albinele ...si-l folosesc pt imunitatea lor... :!: ....
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Anterior

Înapoi la HRANIREA ARTIFICIALA



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 45 vizitatori