Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM NAVIGARE PE FORUM - INSTRUCTIUNI

In aceasta sectiune gasesti tutoriale referitoare la navigarea pe forum, instructiuni pentru introducerea pozelor si clipurilor youtube
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:16

Patesc acelasi lucru "rasfoind" prin paginile unui anumit user ( caut dume , evident ! :lol: Am eu "clientii" mei .... ) .
Mai mult decat prima pagina a postarilor acestuia nu pot accesa .
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde mircea » 04 Feb 2014, 23:23

modigliani scrie:Patesc acelasi lucru "rasfoind" prin paginile unui anumit user ( caut dume , evident ! :lol: Am eu "clientii" mei .... ) .
Mai mult decat prima pagina a postarilor acestuia nu pot accesa .

Se poate prezenta problema sa o inteleg si eu? Exemplu ?
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:29

Ca dracu ! :evil: :evil: :evil: Legile lui Murphy functioneaza permanent la perfectie ! Una din ele spune ca :

"Daca vrei cuiva sa-i demonstrezi ca ceva nu functioneaza , la momentul respectiv va functiona la perfectie ! "

In fine , m-am lovit de cele ce spun mai sus de cateva ori . Cand mai intampin treaba asta fac niste print-screen-uri si le aduc aici .
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde mircea » 04 Feb 2014, 23:30

Ce mesaj apare...cand nu functioneaza, ...cum zici ?
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:34

mircea scrie:Ce mesaj apare...cand nu functioneaza, ...cum zici ?


"Nu aveti permisiunea sa .... bla-bla-bla " . Repet , in conditiile in care dau :

Click pe user , click pe "afisare mesaje user" . La prima pagina a acestor postari am acces . La urmatoarele "in hopuri" , dupa cum vrea muschii lui de server . Ca sa elimin orice confuzie , ..... toate astea mi se intampla fiind logat !
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:38

Iaca nah ! Cand ziceam "in hopuri" nu ma inselam prea mult . Acu' 5 minute mergea . Acum asta am primit :
Fişiere ataşate
nah !.JPG
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde mircea » 04 Feb 2014, 23:41

modigliani scrie:Iaca nah ! Cand ziceam "in hopuri" nu ma inselam prea mult . Acu' 5 minute mergea . Acum asta am primit :

Pai vezi....? Tocmai despre ce vorbeam. Dar se pare ca nu citeste nimeni.
Si pentru tine este valabil raspunsul catre Delorin.

Limitarea la cautari nu este pentru cineva anume. Iti dai seama ca nu esti tu singurul care cauta intr-un anume moment ceva.
Pur si simplu cand se depaseste numarul de cautari acceptate pe unitatea de timp, intervine protectia antispam cautare .
In general membrii nostrii fac exces de aceasta functie si incarca serverul, ducand la perturbarea functionarii forumului. Folositi cautarea numai cand este nevoie, in rest intrati direct in subforumuri si subiecte.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:43

mircea scrie:Pai vezi....? Tocmai despre ce vorbeam. Dar se pare ca nu citeste nimeni.
Si pentru tine este valabil raspunsul catre Delorin.



Pai si ? Am inteles perfect ! N-am vrut decat sa intaresc prin exemplu concret ceea ce spuneai ! ;)
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde State » 04 Feb 2014, 23:48

Acelasi lucru si la mine.
Chiar daca va trăi printre găini,o privighetoare nu va cotcodăci niciodată.
State
 
Mesaje: 2028
Membru din: 12 Dec 2012, 00:27
Localitate: Sociopat

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde MIHAI BALS » 04 Feb 2014, 23:53

modigliani scrie:
mircea scrie:Pai vezi....? Tocmai despre ce vorbeam. Dar se pare ca nu citeste nimeni.
Si pentru tine este valabil raspunsul catre Delorin.



Pai si ? Am inteles perfect ! N-am vrut decat sa intaresc prin exemplu concret ceea ce spuneai ! ;)

pictore,aici.... DAI DUME!
Avatar utilizator
MIHAI BALS
 
Mesaje: 3910
Membru din: 09 Feb 2012, 22:30
Localitate: Bals- Olt

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde modigliani » 04 Feb 2014, 23:56

MIHAI BALS scrie:pictore,aici.... DAI DUME!


;) ;) ;) ;) ;)
modigliani
 

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde mcbos » 23 Mai 2014, 07:02

Navighez de pe tableta .Daca vreau sa selectez o pagina de la numar ,intai trebuie sa maresc imaginea dupa care selectez .Pe forumul softpedia nu am problema asta .Acolo mai am si un buton pentru inainte si inapoi care ajuta deasemeni.
Munca te tine departe de viciu.
mcbos
 
Mesaje: 47
Membru din: 23 Mar 2012, 21:28
Localitate: Iasi

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde tuturicius » 16 Iun 2014, 18:57

Ce inseamna coltul verde la unii useri?
Multumesc!
Avatar utilizator
tuturicius
 
Mesaje: 1044
Membru din: 09 Mar 2014, 23:10
Localitate: Siria, jud. Arad

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde tuturicius » 16 Iun 2014, 19:04

Gata m-am dumirit. As fi sters intrebarea dar nu mai pot. Sanatate!
Avatar utilizator
tuturicius
 
Mesaje: 1044
Membru din: 09 Mar 2014, 23:10
Localitate: Siria, jud. Arad

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde amadeusmbi » 02 Aug 2014, 18:55

Salut,
postez aici, sa nu mai deschid un topic nou. Un coleg de forum a uitat parola si nu se mai poate loga. A incercat cu pass recovery, introduce user si email, ii afiseaza ca va primi pe email, etc dar nu primeste nimic.
Am verificat si eu ieri, pe la 11:00 am am cerut recovery si pana acum nu am primit nimic pe email (verificat trash, spam).
1< MEA stationar < 1Bals
Avatar utilizator
amadeusmbi
 
Mesaje: 217
Membru din: 02 Aug 2011, 07:32
Localitate: Iasi

Re: Interfata forumului Stuparitul

Mesajde mircea » 02 Aug 2014, 21:36

amadeusmbi scrie:Salut,
postez aici, sa nu mai deschid un topic nou. Un coleg de forum a uitat parola si nu se mai poate loga. A incercat cu pass recovery, introduce user si email, ii afiseaza ca va primi pe email, etc dar nu primeste nimic.
Am verificat si eu ieri, pe la 11:00 am am cerut recovery si pana acum nu am primit nimic pe email (verificat trash, spam).

Despre cine este vorba? Sa-i dau o noua parola.

Nu functioneaza functia mail a serverului si de aia nu a primit parola.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

AnteriorUrmătorul

Înapoi la NAVIGARE PE FORUM - INSTRUCTIUNI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori