Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde feederman » 05 Iun 2015, 22:22

Micul "Titulescu", corcitura dintre Dinu Paturica si Mikey Mouse, trage spre neamuri. A inceput cu vizitele de curtoazie la Unchiasul de la DNA. Necazul este ca Unchias prefera sa-i fie nanas. La multi ani cu executie. Inca odata Klaus mutu' confirma vorba: mutu' manca untu'.
Sa nu uiti Darie!
feederman
 
Mesaje: 1027
Membru din: 06 Noi 2012, 12:34
Localitate: Selimber- Sibiu

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 05 Iun 2015, 22:51

Buna seara Ro .
Nu sunt anarhist . :D
Iohannis ,un biet pion , intr-o haina prea larga pt EL ma satisface .
Ponta (Crin ai toata voma mea de simpatizant liberal )cei doi magi care l-au tinut ,contra naturii (7.4 mil ) , pe intaiul carmaci - pielea P- mele (dupa operatia de fimoza sau circumcizie in cazul altora ) ma satisface/ (satisfac ) .
Asta e :( altii ''mama'' nu mai face .
Iubesc ''cetateanul turmentat'' /pe cel'' vox populi'' = mult superior si ADEVARAT doctului Liiceanu/Patapievici sau altui PPM cunoscator de nimic cu DIPLOMA si tonomat :cry:
Cand ''te superi ca magarul pe sat '' si '' tai P barbatului de ciuda satului '' politica e LOTERIE :
-hotu-n plic si PROSTU' afara .



Base !, RESPECTUL meu . La iarna te inramez, pt rugaciune .. esti REGE .
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 05 Iun 2015, 22:56

Klaus daca ''confirma ''= e belea sau Constitutia e PPM !?
Eu cred ca e un maimutoi si FACE ce trebuie , ATAT .
Ca o face lent e fantastic pt asiatici , pt latini e .. moartea pasiunii .





VOI pe strada nu mergeti ziua ?
:shock:
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde MIHAI BALS » 05 Iun 2015, 23:04

Ioan Guist scrie:Parca o inceput sa imboboceasca ...papadia . :lol: :lol:
Polenul ei e bun oricand .Chiar si mai tarziu.Pentru ritmul lui... Marele Blond Mut, se pare ca miscarea a fost in "graba mare" :lol:
Oricum, Poanta, iasa cu suturi in dos din politichie.Chiar am vazut niste psd-isti ca-si lustruiau bombeurile.

Va rog sa stea cineva la prindere ca uite cum cade Ion anton constantin acropole gopo Tariceanu.

mutu cu 6 case se lua de unu ce lua ,cica spaga,12 luni x 2000E,adica=fix pix(sau o camera dintr-o casa)!
asta e pt aia de le place botanica!
mergem inainte!(cu rosu)!
Avatar utilizator
MIHAI BALS
 
Mesaje: 3910
Membru din: 09 Feb 2012, 22:30
Localitate: Bals- Olt

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 06 Iun 2015, 17:54

Dreapta e nasoala ... SI E . :oops:
Stanga e nasoala ... SI E . :oops:
Mai bine iobag la americani decat serb la rusi... ;)

ROMANI , mai gandim si noi !?(de muncit mai tarziu :roll: )
AL meu e blond, AL meu e mai tare , AL meu e cinstit , AI mei n-au furat cat AI tai ... ;BA ,nu observati ca EU/TU/NOI lipsim din ecuatie ?
NOI si copiii nostrii ''unde suntem'' in :-jos Ponta-jos neamtu' ?
Pe strada mea se inchid magazine , oamenii sunt posomorati , traiesc mai prost de la ora la ora , TARA e praf... dar.. AI mei sunt buni :cry:
Eu cred in VOI .
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 07 Iun 2015, 18:44

cornelioandanciu scrie:Si astia...

''Microbistii '' !?, au treaba in strada ...
In meciul ultimilor 15 ani , Base versus Ponta/liberali capabili si muncitori contra rosii puturosi si ''grasi'' , domneste remiza :shock: , 1- 1 pt EI :oops:
Pt noi :roll: dreptul sa injuri , sa ai pareri si .. sa VOTEZI .
Iliescu vandu ''strungurile'' din fabrici ; pe Tapu' il ''invinse sistemul'' , Base vandu zidurile si pamantul de sub fabrici , Ponta ne -ar vinde pe noi dar nu suntem microcipati , Iohannis ... inca sper :D
Iubesc diaspora si STRADA (chiar daca e PMP :? )
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde akmm » 09 Iun 2015, 08:29

cornelioandanciu scrie:Traiasca romanica defrisata ! In Muntii Bihorului, ambii versannti, atat cel din partea Arieseniului, cat si cel din partea Baitei Bihor, sint 80 % defrisati ! Ies ursii in drum, fratilor !
Traiasca romanica Rosiei Montane salvate, unde oamenii nu mai au locuri de munca !..................

Uite, ar putea sa taie restul de 20% si ar mai avea ceva de lucru.Nici gand de impaduriri, ca acolo e munca mai multa, iar banii putini.
Rezist la orice, în afara tentaţiilor.Oscar Wilde
Avatar utilizator
akmm
 
Mesaje: 1273
Membru din: 21 Mar 2011, 16:15
Localitate: Babadag

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 11 Iun 2015, 15:55

Inteleg sa fiu banat dar nu sa-mi stergeti mesajul = ma pedepsiti de DOUA ori ;)


Ba, Rus =ministrul P mele , sa-ti F tot neamul major indiferent de sex - INCEPAND cu tine .
N-o cunosc pe ma-ta nici muierea si nici ... ba, sa-mi bag P in gura ta = sa ai de drum .
Am un singur regret : nu sunt atat de dotat pt cat iti doresc TIE .
Regret ca nu stiu tiganeste sa-ti urez mai sonor si nu le am cu tehnica sa intru in direct cu tine - nici scursura de base nu m-a iritat asa , ''ipotentu' pizdii ma-tii'' !
BOULE !
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 11 Iun 2015, 16:03

Nu sunt un om echilibrat , NU SUNT . :oops:



Ba , Rus ,de morti te-am intrebat !?
Boule !
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde Ioan Guist » 11 Iun 2015, 21:48

Auzi bai Nae !?
Tu ce fel de cafea bei? Ca sa stiu din care sa-mi fac stok.
= bem si noi o cafea vara asta?
= se pare ca trec prin zona lui ale matale si deci...+ o cafea cu Nae.= castig eu.

Jos monta si tot ce-i lipseste lui Rus sa primeasca cu varf si indesat de la popor.Un nedrebnic fara umanitate.
Intodeuna am zis ca Rus e singurul de stanga care o mai ...ingana.Am gresit si exceptia intareste regula.Iarasi !
Mai ramane doar Ioan Mircea Pascu .
Nu-mi permit luxu' sa fiu ...pesimist ! .
Avatar utilizator
Ioan Guist
 
Mesaje: 3635
Membru din: 20 Feb 2011, 21:43
Localitate: Cisnadie jud.Sibiu

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde MIHAI BALS » 11 Iun 2015, 22:22

eu as zice... mai bine jos mutu cu 6 case.
mut, sau epsilon, sau 0,sau stepr,sau minoritate,sau reluare,sau alte religii,sau...deja incepe sa se faca cacao!
ba,voi sunteti sanatosi?
(la cap)
alegeri sunt peste 1 an.
ATUNCI sa va exprimati votul.
(parca vad ...rezultatul,ca nu mai voteaza aia care s-au rupt de realitatea de aici)
pana atunci...ciocu mic.
Avatar utilizator
MIHAI BALS
 
Mesaje: 3910
Membru din: 09 Feb 2012, 22:30
Localitate: Bals- Olt

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde paul » 12 Iun 2015, 02:38

Ioan Guist scrie:Jos monta si tot ce-i lipseste lui Rus sa primeasca cu varf si indesat de la popor.Un nedrebnic fara umanitate.

Adica, cu ce-a gresit Rus ??? C-a exprimat fara menajamente o realitate ??? :o Dupa calculul lui nu se merita 700 de coco in plus la salariu cu riscul de a-ti deveni copiii vagabonzi si nevasta ... haimana ! Mie mi se pare ok calculul si zic si eu ca el . Daca mai punem la socoteala si cateva sute de coco pe care stranierul le cheltuie lunar la ... Felinarul Rosu, chiar nu se merita ! Sau poate se merita, dar, doar pentru autostradist ? 8-)
LE ... s-o dus si papadia si pomii si salcamul, mai are putin si se duce si teiul ! Si monta-i tot ... premier ! :lol: Si te-ai dus dulce minune ... :lol:
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde Ioan Guist » 12 Iun 2015, 09:44

Eu sau tu, putem zice ce vrem despre cei ce-si lasa copii de izbeliste.Si ...da asa este, nu e bine.Sunt convins insa ca cei ce pleaca nu sunt cu sufletele limpezi.Fiecare zi este un cosmar acolo, departe de ale tale si ai tai.Cine a fost poate confirma.
Un guvernat sau parlamentar insa, sa stea in banca lui si sa imite branza, ceea ce si fac de regula.Adica sa stea si sa se imputa !Ca din cauza lor nu sunt proiecte in desfasurare care sa absoarba forta de munca .Sa faca bine si sa nu vorbeasca deloc!!
Este strigator si deranjant nu atat ca are dreptate ci faptul ca o spune taman cel vinovat.Trebuiea sa se ridice in picioare si sa-si ceara scuze de la cei plecati la MUNCA !!!! departe de cei dragi.
Si pe vremuri apuse se pleca in ...lumea larga cu santierul sau delegatie ori transhumanta si pastoral cu posibilitati de naveta...catre 0.
Astazi , ajung mai repede in Germania decat la Botosani sau Babadag.

Stilul lui Rus tradeaza mentalitatile celor de la conducere.Efectiv li se rupe de plebe.Si asta, rus adica, e parte din echipa ....luminata si moderata a rosilor.
Oare ce o fi in capul baronilor?? asta ma sperie.

Si ca sa fim in ton cu Naie,

RUIE - MUS !!
Nu-mi permit luxu' sa fiu ...pesimist ! .
Avatar utilizator
Ioan Guist
 
Mesaje: 3635
Membru din: 20 Feb 2011, 21:43
Localitate: Cisnadie jud.Sibiu

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde MIHAI BALS » 12 Iun 2015, 16:58

luara astia,azi, puie de la monta...de se saturara!
gorghiu zise ca mai incearca la toamna,pana atunci nu-i mai trebuie!
Avatar utilizator
MIHAI BALS
 
Mesaje: 3910
Membru din: 09 Feb 2012, 22:30
Localitate: Bals- Olt

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde Florin Dobre » 12 Iun 2015, 18:39

Mai au un an de stat sub umbrela votului din 2012. Nu mai pupa stanga majoritatea asta. Problema e ca anul asta care-l mai au la dispozitie nu prea mai pot fura nimic...DNA are apasat butonul record. :(
Vor trebui sa-si ia bilete in Galapagos când se volatilizeaza imunitatea...nu vor mai avea candidati pentru 2016. :D
Suntem pulbere de stele.
Avatar utilizator
Florin Dobre
 
Mesaje: 4653
Membru din: 09 Apr 2012, 22:57
Localitate: Stefanesti, Arges

Re: Poiana lui Nea' Iocan

Mesajde nae » 12 Iun 2015, 19:01

paul scrie:Adica, cu ce-a gresit Rus ??? C-a exprimat fara menajamente o realitate ???


Vlad Craioveanu (sper ca am retinut bine numele BOULUI ) realizator radio (cret cu parul valvoi ) o suna pe MA-sa in timpul emisiunii cu tema sexuala sa o intrebe daca a facut sex ANAL ... , femeia a ingainat ceva , n-am retinut ce ;pe mine m-a oripilat :(

N-am inventat eu mu...ia ,sexul anal sau in grup iar butada atribuita lui Napoleon cu ''toate femeile...'' e scrisa/intretinuta de impotenti cu doi neuroni :oops: ; nr neuronilor e exagerat de mare .

Nu e treaba SLUGII /ministrul pu..lii sa-mi critice nevasta ; cu cine se reguleaza e treaba NOASTRA/a MEA ;)
Ba, paule , e treaba ta daca -mi place s-o ling ,sug sau sa ma ca..c cu mot ?, si daca NU = esti normal la cap ?, tu sau rus . :(
Treaba frustratilor e ''gaura usii''.


MERITAM tot ce primim .
(maine ma mut in zona fara net/semnal = injuraturi dupa august , multumesc )
nae
 
Mesaje: 3375
Membru din: 11 Noi 2011, 19:29

AnteriorUrmătorul

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori