Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde cypryx » 02 Dec 2011, 10:20

ma alatur si eu propuneri,
citez
paul scrie:Daca imi este permis ...as face si eu o propunere ...Il propun pentru sponsorizare pe ...GABI BEE (Marin Florin Gabriel ) din Mizil jud. Prahova ...A dovedit cu varf si indesat ca este mai mult decat interesat si atasat de albine ...Cred ca merita cu prisosința !!!

sa fi iubit ca le meriti deplin

salutare
si la mai mare

PS ma alătur și cu 50 ron la acordarea premiului pt gabi bee.bani vor fi oferiți in diverse pt apicultura.el alege, eu trimit bani la cine decide el dar transparent.
sper ca "bănuțul văduvei " va fi exemplul si pt alți " vameșii"
festina lente,pământul e rotund si ajungi sigur in același punct.
cypryx
 
Mesaje: 180
Membru din: 23 Mar 2011, 23:03
Localitate: HUNEDOARA

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde cristi_vidican » 02 Dec 2011, 10:49

Propunerea mea este pentru Criste Sorin. Il cunosc de vreo 2 ani, cand la-m ajutat sa incarce niste stupi cumparati. Din nefericire este o persoana mai retrasa, de aceea nu este prea vizibil pe forum, dar in spate are o stupina de cateva zeci de stupi. Este un tanar cu foarte mult bun simt, de o valoare umana foarte mare. De cand a cumparat stupii, a mers ascendent ca apicultor, dovedind seriozitate si hotarare. Nu are pagina la "Cine sunt eu" dar are la "Poze"
http://www.forum.stuparitul.com/viewtop ... f=21&t=350
Cristi Vidican
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde liviu1965 » 02 Dec 2011, 17:14

Vin cu o provocare scrisa:

Locul doi: donez 1milion
Locul trei: donez 500mii

In preajma sarbatorilor voi fi la Bacau si depun banii la organizatori.

Cei mai buni sa castige.
Avatar utilizator
liviu1965
 
Mesaje: 1335
Membru din: 25 Iun 2011, 08:52
Localitate: IASI

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde cypryx » 02 Dec 2011, 17:54

liviu1965 scrie:Vin cu o provocare scrisa:

Locul doi: donez 1milion
Locul trei: donez 500mii

In preajma sarbatorilor voi fi la Bacau si depun banii la organizatori.

Cei mai buni sa castige.



s-a licitat o data ,,de doua ori ,,,,,

încă nu s-a adjudecat
lista e libera si pentru alții,,,
CURAJ
salutare si la mai mare
festina lente,pământul e rotund si ajungi sigur in același punct.
cypryx
 
Mesaje: 180
Membru din: 23 Mar 2011, 23:03
Localitate: HUNEDOARA

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde ves.lucian.zabrani » 03 Dec 2011, 20:10

propunerea mea este GABI BEE !!! si eu sunt incepator ca si el dar il simt ca este foarte pasionat !!! din pacate nu il cunosc inca dar avem tot timpul din lume !!!
Sa traim cu si in HRISTOS , singura noastra bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Se poate trai fara sa ai albine !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! Imi pare rau ca moare dupa ce ma inteapa !!!
Avatar utilizator
ves.lucian.zabrani
 
Mesaje: 5869
Membru din: 24 Feb 2011, 11:57
Localitate: Zabrani

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde redoo » 03 Dec 2011, 21:26

Gabi Bee...Ionut este tanar,o sa mearga la scoala, o sa fie ocupat cu fetele(daca devine prea apicultor sa nu ramana necapatuit:)))
Life is BEE...utiful!!!
http://e-redoo.ro/
Avatar utilizator
redoo
 
Mesaje: 985
Membru din: 21 Mar 2011, 17:48
Localitate: bucuresti/ cartojani

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde IonutMioveni » 04 Dec 2011, 12:24

Buna ziua!
Nici nu va dati seama ce sentiment de bucurie am avut in suflet cand am citit prima data acest subiect.
Chiar si surioara mea s-a mirat cum de la o stare nashpa provocata de raceala am ajuns la cealalta stare de entuziasm si buna dispozitie ;)
Pentru prima data in viata am sansa de a participa la un concurs de care sunt sigur ca nu-i "aranjat".
Ar fi un cadou minunat de sarbatori.
Legat de ce a afirmat colegul redoo , fiecare are punctul sau de vedere si merita respectat. Nu-i nici o problema cu fetele colegu' se gasesc la tot pasu' doar ca trebuie sa alegi bine de tot , cu sufletu si mintea sa nu-ti para rau de alegerea facuta.
Ce e rau la fetele din zilele astea -faptu ca se lasa usor de tot pacalite si manipulate :lol: :lol: . Si atunci unde mai e tot farmecu :lol:
E timp pentru toate ...important e sa stii cand e momentu' pentru fiecare si sa actionezi.

Bafta tuturor si cel mai bun sa castige!!!
Nascut pentru a reusi !!!
http://ionutmioveni.sunphoto.ro/
Tel.0745092353
Avatar utilizator
IonutMioveni
 
Mesaje: 494
Membru din: 11 Mar 2011, 15:29
Localitate: Mioveni-Arges...albinutele la bunici com.Uda

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde victor s » 04 Dec 2011, 17:35

paul scrie:Daca imi este permis ...as face si eu o propunere ...Il propun pentru sponsorizare pe ...GABI BEE (Marin Florin Gabriel ) din Mizil jud. Prahova ...A dovedit cu varf si indesat ca este mai mult decat interesat si atasat de albine ...Cred ca merita cu prisosinta !!!

sunt de acord cu aceasta nominalizare, mai ales ca-l cunosc si personal. tanar este, ambitios (nu mai vorbim), pe forum este destul de activ, deci intruneste conditiile cerute de regulament !
dar , sa nu fiu acuzat de subiectivism, sa asteptam votul final !
ce ma bucura cel mai mult este faptul ca vor fi mai multi castigatori, asa ca doresc succes tuturor !
toate cele bune !
Avatar utilizator
victor s
 
Mesaje: 871
Membru din: 23 Feb 2011, 22:31
Localitate: Ploiesti

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde prisecarul » 04 Dec 2011, 17:45

propun pe ionut mioveni!
prisecarul
 
Mesaje: 123
Membru din: 24 Feb 2011, 13:25
Localitate: BEZDEAD

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde gica » 04 Dec 2011, 17:54

Colegi,noi toti propunem,noi toti alegem.Exista o posibilitate de votare.Sa vedem cum o facem sa mearga.
Avatar utilizator
gica
 
Mesaje: 1146
Membru din: 22 Feb 2011, 21:11
Localitate: Bumbesti Jiu (Sadu) -Gorj

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde gabi bee » 04 Dec 2011, 18:08

multumesc tuturor celor care m-au propus pana acum si propunerile facute ma fac sa cred ca nu doar am luat de la forum ci am contribuit si eu , chiar daca infim, cu cele postate de mine de cand s-a deschis noul forum si pe viitor sper sa-mi cresc contributia la forum ,pt ca asa ai creste valoarea ! si fiindca este decembrie si peste 2 zile vine prima sarbatoare de iarna va urez inca de pe acum La multi ani si multa sanatate ! :P
Masoara timpul cu faptele tale !
Avatar utilizator
gabi bee
 
Mesaje: 1334
Membru din: 11 Apr 2011, 23:41
Localitate: mizil , prahova

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde Cristian Chirculescu » 04 Dec 2011, 20:14

Ionut Mioveni
Alias FreeCristian 0764514729

www.freecristian.ro
Avatar utilizator
Cristian Chirculescu
 
Mesaje: 465
Membru din: 23 Iun 2011, 03:13
Localitate: MIOVENI, ARGES

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde nicus » 05 Dec 2011, 12:46

Nu ar fi mai corect ca votul sa fie secret? Votul la vedere nu va uni pe oameni ci ii va dezbina!
Eu m as fi gandit ca moderatorii, administratorul, comisie sau cine cunoaste cel mai bine userii/si postarile lor pe acest forum sa propuna 3 nume.
Le cei trei le luam postarile la verificat si il alegem in cunostinta de cauza, cred ca e cel mai corect.
Urmand sa se voteze.
Fiecare alege cum doreste, cu inima, cu creierul sau ambele.

De la mine o dedicatie pe VRS + MP.
A bee doesn’t need to read the paper to get the news and an economic report.
Avatar utilizator
nicus
 
Mesaje: 1665
Membru din: 24 Feb 2011, 22:23

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde cristi_vidican » 05 Dec 2011, 13:14

Ciudat este faptul ca in urma unui concurs, prin ricoseu apar persoane dezamagite. Sper, din toata inima ca sa nu apara in urma acestui concurs, persoane care sa zica ca ei nu vor mai scrie pe acest forum.
Din experienta in lucru cu oamenii am observat ca nu trebuie sa faci rau cuiva ca sa se supere pe tine. Ajunge sa nu-i faci bine la un moment dat sau sa-l lasi pe dinafara.
Oricum, sper ca fiecare sa aiba maturitate, mai ales cei propusi. E bine pentru starea lor sufleteasca sa nu se vada inca castigatori. Mai bine sa nu te astepti si sa castigi, decat sa te astepti si sa nu castigi.
Poate ca si premiile prea consistente vor dezbina (Nu stiu in ce masura activitatea incepatorilor pe acest forum a fost amplificata de concurs???). Ce frumos e fotbalul fara interese financiare. Cand si-a bagat banul coada in sport, a iesit mult scandal.
Noi romanii suntem experti la dezbinare. Doua partide se pot intelege minunat pana ajung la putere, ca apoi si-si dea unul altuia in cap. O fata si un baiat se iubesc nebuneste, pana se casatoresc, apoi divorteaza.
Va rog sa nu dati in persoanale propuse. Deja apar comentarii care isi doresc sa traga in jos cate un concurent propus. Prin asta nu facem decat sa-i indepartam de pe forum pe incepatori, mai ales ca ei nu-s asa de rodati pe la "camp de lupta"
Cristi Vidican
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde lucky5strike » 05 Dec 2011, 18:50

Bine mai,

In ce ma priveste, primii trei vor primi de la mine cate doua regine fiecare.

Doua conditii: sa nu le instraineze doi ani si in acesti doi ani sa scoata din fiecare macar cate un roi.

Si sa tina aproape de forum...

Succes!

8-)
Pax vobiscum!
lucky5strike
 
Mesaje: 6248
Membru din: 18 Feb 2011, 19:02
Localitate: DOLJ

Re: PROPUNE UN COLEG PENTRU SPONSORIZARE 2011

Mesajde savustanculescu » 05 Dec 2011, 19:13

ionut mioveni
savustanculescu
 
Mesaje: 8
Membru din: 03 Noi 2011, 19:19

AnteriorUrmătorul

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori