Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Iertare!

Mesajde Trantorul@ » 28 Mai 2015, 22:59

Nu are a face nimic cu salcamul sau cu albinele aici e vb. despre altceva !!!
Sa gandeasca altii pentru noi!!!
Ne meritam soarta cu varf si indesat!!!
Un pierde vara!!!

Sa fi domn ii o intamplare, sa fii om ii lucru mare!!!
Trantorul@
 
Mesaje: 717
Membru din: 04 Mar 2012, 19:23
Localitate: Hunedoara

Re: Iertare!

Mesajde ignatov andrei » 21 Noi 2015, 12:00

E forumul vostru, aveti dreptate!

Nu vreau sa ne batem in:
- cati au invatat de la mine
si
- cati au invatat de la voi!!!
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 22 Noi 2015, 10:33

ignatov andrei scrie:E forumul vostru, aveti dreptate!

Nu vreau sa ne batem in:
- cati au invatat de la mine
si
- cati au invatat de la voi!!!


Andrei, te rog f mult sa-mi tradici si mie ce-ai vrut sa spui=zici in acest MS...Eu "NEPANIMAIU=nu'nteleg" :D )...bine'nteles daca nu ramai in R. Moldova !?!!! P.S-La scoala la ora de dirigentie am invatat cati ceva si despre MODESTIE...Se pare(am mai scris)ca unii dintre noi-forumistiiii au lipsit la acele ore ;) ..Poati si eu=recunosc in fata M.A.N. :oops: ..Apropozito...si ala cari suferea de MEGALOMANIE="impuscatul"...n-o rezolvat nica si n-a luat nimic cu el ;) ...nici noi...Sa fii iumbit-G.M :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Iertare!

Mesajde Florin Dobre » 22 Noi 2015, 16:20

Ai lov iu mosule! :D
Suntem pulbere de stele.
Avatar utilizator
Florin Dobre
 
Mesaje: 4653
Membru din: 09 Apr 2012, 22:57
Localitate: Stefanesti, Arges

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 22 Noi 2015, 17:29

Florin Dobre scrie:Ai lov iu mosule! :D


....Esti sigur :?: ...Iu Tuuuuu :idea: ...PaaaI nu ti-ai dat seama la targul de laaaa.... Mioveni :shock: :lol:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Iertare!

Mesajde Florin Dobre » 22 Noi 2015, 18:05

Pacat ca esti departe mosule. Mergeam impreuna la vanatoare de viespi...eu cu arma si matale cu vrajeala. :D
Suntem pulbere de stele.
Avatar utilizator
Florin Dobre
 
Mesaje: 4653
Membru din: 09 Apr 2012, 22:57
Localitate: Stefanesti, Arges

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 22 Noi 2015, 18:38

..O.K,mergim dar il luam cu noi si pe Garifeld(ari 3-4arme) sa fim siguri ca nu venim cuuu tolba goala :D ...La voi mere arma foc automat pe cand a mea...foc cuuu foc :idea: dar nu ma fac deee ras :lol:...ma salveaza "gura=vrajala'..... :P
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Iertare!

Mesajde alin75 » 24 Dec 2015, 13:15

Daca am supărat pe cineva, credeți-ma ca a fost fără intenție! Este timpul sa iau și eu .....tradiționala pauza pe Forum.... Sa aveți sărbători fericite!!!
P.S. Dorian, îmi cer scuze public pentru atitudinea mea! Daca făceam lucru acesta aseară, eram doar câțiva colegi ......
https://www.youtube.com/watch?v=RI8TEa2gFCo
.... orice supraapreciere duce la dezamagire.....
Avatar utilizator
alin75
 
Mesaje: 1000
Membru din: 08 Mai 2011, 21:44

Re: Iertare!

Mesajde activ » 31 Dec 2015, 13:43

cornelioandanciu scrie:Sa nu treaca acest an pana nu imi cer iertare celor carora le-am gresit si acelora pe care, prin atitudinea mea, i-am deranjat. Asa sint eu, ripostez si pe urma gandesc. La multi ani va doresc, si sper sa ma mai pot bucura de albine si anul care vine impreuna cu dumneavoastra .
Fişiere ataşate
FB_IMG_1451475161222.jpg
NIMENI nu le ştie pe TOATE ! ... Ascultă-i pe TOŢI şi fă cum e mai bine pentru TINE !
Avatar utilizator
activ
 
Mesaje: 1102
Membru din: 28 Iul 2011, 15:14
Localitate: CRAIOVA

Re: Iertare!

Mesajde Shrek » 31 Dec 2015, 21:46

Celor pe care i-am necajit cu postarile mele, le cer iertare! Celor care mi-au dat cate o palma, le intorc si celalalt obraz! Cei care mi-au dat un sut in fund.... nu am ce sa le dau! Dar tuturor le urez ca anul care vine sa fie mai bun ca anul acesta si mai putin bun ca anul urmator!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Iertare!

Mesajde Shrek » 31 Dec 2017, 09:22

Doresc sa cer iertare tuturor celor ce i-am necăjit in acest an, cu vorba ori cu gestul si, tuturor, sa va bucurați de dragostea celor jur! Un an nou mai bun si multa sanatate! Va tzuc pe toți, Shrek!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 31 Dec 2017, 10:33

...OK Shreku-le,se aprobaaaa :) ...,dacaaa,dai o feteasca neagara...,sa "face" bini la inima si nu numai :shock: si daca e si o friptura...e si mai ghiniiii.... :P Daaa, ma'nsel s-au te-am zarit p'aicisa....https://www.youtube.com/watch?v=B8l1_pRYiNM...min 1,12 prin zonaaa(cel cu manusi!!!!!).... :lol: Daaaaa,si rog sa fiu iertat de cei carora le-am gresa't.... :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Iertare!

Mesajde ioanpuiu » 31 Dec 2017, 13:20

Eu nu te iert Ignatoave! ... sau Ignatovule, că nu stiu cum se formează vocativul la voi ... pentru toate porcăriile şi veninul pe care l-ai picurat pe forum.
Nu am ce să-ţi fac şi nici dacă aş avea nu doresc să fac ceva dar nu vreau să păşesc nemărturisit în noul an şi nici tu să crezi că ai trecut ca gîsca prin apă.

Să fii sănătos !
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu
 
Mesaje: 2240
Membru din: 23 Feb 2011, 13:15

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 31 Dec 2017, 16:42

...AHAAAA,am intales....,TI-A dat foc la casa s-auuu.... ;) E o rugaciune care zice;si ne iarta noua...,precum si...,.....m .........r nostri...,nuuuuu,vorbesc prostii,eu,cel mai pacatos,n-am dreptul sa judec....Vezi aici...min 6...https://www.youtube.com/watch?v=RqLkxfV ... .P.S-(pote pana la urma v-om intelege)......D-ZEU,sa ne ierte pe noi PACATOSII...DACA,noi i....m(altora)AMIN :!: P.S2-Ioanpuiu...,poate te ajuta cu ceva...La multi ani :!:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Iertare!

Mesajde ioanpuiu » 31 Dec 2017, 19:13

La mulţi ani gică moşu ! ... să fii sănătos şi vesel ca acuma!
Eu nu am facilitatea asta cu iertarea păcatelor şi cred că fiecare-şi poartă cu el toată viaţa sacul cu păcate.

Nu te întrista pentru colegu' Ignatov că el a călcat pe becu' ăl mare. ;)
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu
 
Mesaje: 2240
Membru din: 23 Feb 2011, 13:15

Re: Iertare!

Mesajde gica.mosu » 02 Ian 2018, 17:37

Florin Dobre scrie:Pacat ca esti departe mosule. Mergeam impreuna la vanatoare de viespi...eu cu arma si matale cu vrajeala. :D


FLORINEEEE,te invit aiiiici...,la Vanatoare,....https://www.youtube.com/watch?v=37Nb1tCUBcg ce zici.... :D ...te bagi....,au ma "lesi" sangur.....Vai diiii capul meeeeu :P P.S-mai traiestiiii...... :?:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

AnteriorUrmătorul

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori