Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde mircea » 02 Oct 2011, 18:53

Incepand de astazi forumul Anunturi Apicole, se muta la o noua adresa.
Forumul a trecut printr-un proces de restructurare atat ca structura cat si ca platforma tehnica.
Au fost scoase unele sectiuni care nu erau utile .
Au fost adaugate si sectiuni nonapicole, in ideea de a largi publicul tinta. In acest fel forumul (sper eu) o sa devina o comunitate deschisa, si apicultorii isi vor putea vinde mai bine produsele, pentru ca se adreseaza unui public mai larg.

Din punct de vedere tehnic, Anunturi Apicole este similar noului forum Stuparitul.
Vechiul forum Anunturi Apicole, o sa functioneze in paralel timp de 30 de zile, dupa care o sa fie inchis.
TOTI MEMBRII CARE AU ANUNTURI PE VECHIUL FORUM SUNT RUGATI SA LE TRANSFERE PE CEL NOU.

Forumul se gaseste aici : http://anunturiapicole.stuparitul.com

Legaturi spre el, vor exista pe toate siteurile Stuparitul.
** Va rog sa cititi Regulamentul afisat in fiecare sectiune, pentru a nu mai exista probleme.
*** Practic pe noul forum de anunturi nu mai exista moderarea discutiilor , ci numai aplicarea stricta a regulamentului.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde alexclau » 02 Oct 2011, 20:04

Domnule Mircea, va salut si va felicit pentru efortul pe care-l faceti cu acest forum precum si cel cu anunturi apicole.
Am o mare RUGAMINTE sau un mare REPROS.
De ce nu includeti in aceste forum-uri si rubrica care este la cele vechi cu arhiva de poze ce sunt postate, rubrica pe care, cred eu, o regreta multi.
Ma refer la pagina cu poze in formatul
poza1.jpg


Multumesc
Prietenia nu se poate cumpara decat cu moneda FORTE: OMENIA.
Avatar utilizator
alexclau
 
Mesaje: 56
Membru din: 25 Feb 2011, 01:33
Localitate: Caracal

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde mircea » 03 Oct 2011, 19:18

alexclau scrie:Am o mare RUGAMINTE sau un mare REPROS.
De ce nu includeti in aceste forum-uri si rubrica care este la cele vechi cu arhiva de poze ce sunt postate, rubrica pe care, cred eu, o regreta multi.
Multumesc

Toate la timpul lor...!
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde mircea » 03 Oct 2011, 19:22

ANUNT PENTU TOTI MEMBRII CARE FOLOSESC FORUMUL ANUNTURI APICOLE !

Forumul o sa fie inchis peste 29 de zile . Nu se vor mai putea posta noi anunturi si nici raspunde la cele existente.
Ar fi bine ca din timp sa va inregistrati pe noul forum si sa va transferati anunturile acolo.

ANUNTURI APICOLE STUPARITUL : http://anunturiapicole.stuparitul.com
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde mircea » 04 Oct 2011, 08:15

ANUNT PENTU TOTI MEMBRII CARE FOLOSESC FORUMUL ANUNTURI APICOLE !

Forumul o sa fie inchis peste 28 de zile . Nu se vor mai putea posta noi anunturi si nici raspunde la cele existente.
Ar fi bine ca din timp sa va inregistrati pe noul forum si sa va transferati anunturile acolo.

ANUNTURI APICOLE STUPARITUL : http://anunturiapicole.stuparitul.com
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde alexclau » 04 Oct 2011, 14:09

mircea scrie:
alexclau scrie:Am o mare RUGAMINTE sau un mare REPROS.
De ce nu includeti in aceste forum-uri si rubrica care este la cele vechi cu arhiva de poze ce sunt postate, rubrica pe care, cred eu, o regreta multi.
Multumesc

Toate la timpul lor...!

Adica sa inteleg ca va fi sau ca a fost ?

Multumesc
Prietenia nu se poate cumpara decat cu moneda FORTE: OMENIA.
Avatar utilizator
alexclau
 
Mesaje: 56
Membru din: 25 Feb 2011, 01:33
Localitate: Caracal

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde antal_bee » 19 Dec 2011, 11:46

Am adresat si eu o intrebare in cadrul acestui subiect, dar constat ca a fost stearsa. Care parte din intrebare nu respecta regulamentul forumului? Fara suparare dar cei care modereaza acest forum (nu toti cred) pot sa-si asume 90% din toate "balacarelile" Pentru extrareclama pe forumul anunturi apicole trebuie platita suma de X lei care va fi folosita pt plata hostingului, as intelege, si daca mi-as permite o extrareclama as fi dispus sa platesc si eu.
Nu te osteni sa ajungi bogat; nu-ti pune iscusinta ta in aceasta. Pilde cap. 23 vrs.4
Avatar utilizator
antal_bee
 
Mesaje: 207
Membru din: 28 Feb 2011, 02:53
Localitate: Sighetu Marmatiei

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde Adi Hodis » 19 Dec 2011, 12:53

antal_bee scrie:Am adresat si eu o intrebare in cadrul acestui subiect, dar constat ca a fost stearsa. Care parte din intrebare nu respecta regulamentul forumului? Fara suparare dar cei care modereaza acest forum (nu toti cred) pot sa-si asume 90% din toate "balacarelile" Pentru extrareclama pe forumul anunturi apicole trebuie platita suma de X lei care va fi folosita pt plata hostingului, as intelege, si daca mi-as permite o extrareclama as fi dispus sa platesc si eu.

Nu cunosc situatia cu stergerea postarii amintite dar cunosc ca trebuie aplicat regulamentul fara nici o partinire nimanui.
Chiar si dumneata, desi ai optiunile raportati s-au mesaj privat, pentru a solicita explicatii, alegi sa incalci regulamentul in contextul acestui paragraf:
Citez:
Daca crezi ca aplicarea regulamentului nu a fost facuta corect, nu te plange in paginile forumului. Foloseste optiunea "Raportati" a topicului respectiv sau contacteaza administratorul forumului prin MP. inchei citatul.
Regulamentul este aici: viewtopic.php?f=60&t=98

De moment avertisment.

Pe viitor te invit sa recurgi la solutii amiabile de rezolvare a problemelor si sa nu lansezi "spalari de rufe" public.
De data aceasta am raportat eu colegilor.
Albinutele = viata ... importantele albinute ... ” daca albinele ar disparea, omenirea ar mai trai 4 ani. Albert Einstein ”.
http://adihodis.sunphoto.ro/
Avatar utilizator
Adi Hodis
 
Mesaje: 2937
Membru din: 03 Apr 2011, 18:40

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde antal_bee » 19 Dec 2011, 14:04

Imi cer scuze pt incalcarea regulamentului. Nu se va mai repeta!
O zi buna!
Nu te osteni sa ajungi bogat; nu-ti pune iscusinta ta in aceasta. Pilde cap. 23 vrs.4
Avatar utilizator
antal_bee
 
Mesaje: 207
Membru din: 28 Feb 2011, 02:53
Localitate: Sighetu Marmatiei

Re: Un nou forum ANUNTURI APICOLE

Mesajde mircea » 19 Dec 2011, 14:53

antal_bee scrie:Am adresat si eu o intrebare in cadrul acestui subiect, dar constat ca a fost stearsa. Care parte din intrebare nu respecta regulamentul forumului? Fara suparare dar cei care modereaza acest forum (nu toti cred) pot sa-si asume 90% din toate "balacarelile" Pentru extrareclama pe forumul anunturi apicole trebuie platita suma de X lei care va fi folosita pt plata hostingului, as intelege, si daca mi-as permite o extrareclama as fi dispus sa platesc si eu.

Antal
- Aici este forumul Stuparitul. Intrebarea trebuia pusa pe Anunturi Apicole
- Faci acuzatii nefondate la adresa echipei de moderare
- Folosesti in Profil reclama comerciala.
- Nu ai folosit optiunea Raportati
- Postarea anunturilor pe Anunturi Apicole, este gratuita.

Toate astea denota ca nu ai citit regulamentele celor doua forumuri. Daca ai fi citit gaseai raspunsul, inclusiv la intrebarea ta de baza.
Precedentul mesaj l-am sters eu, trecand cu vederea greselile facute.
Tu, nu si nu, insisti, Cu nesimtire in afirmatii.

Scuzele sunt tardive. Sa aplicam regulamentul ? Regulament care spune 1-7 zile banare pentru tine.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33


Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori