Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 08 Oct 2017, 21:22

Ca unu ce am de niciunele, traduc cum pot mesajul de mai sus....adica si mlastinosii au inima si ca desi granita dintre "ura" si "dragoste" depinde de nuanta si nu de tusa, Shrek-ul pariaza pe varianta doi . Pana la urma, alegerea este generoasa .

Acum na...am intrebat si eu....ce faci Shrek, esti bine ? , stii cum este, intrebi o cunostinta intalnita pe strada .....ce faci ? asa din complezenta ....si ala incepe sa-ti spuna cate-n stele si de soacra .

O sa citesc , Sherk....sper sa si inteleg , ca am de niciunele.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde MyBees » 10 Oct 2017, 00:17

Am dat ieri de filmuletul asta si nu stiu de ce, cand ma uitam la film simteam, si acum simt la fel, de parca citesc forumul reimprospatat acum de cand cu caderea toamnei :lol:
Am cautat un topic unde sa il pun si cred ca aici e cel mai nimerit. Ma uit cum de acum cativa ani s-au strans cateva maini dupa care a explodat pana 19 pagini in doar cateva zile...

Nu sunt sigur ca voi fi inteles de multa lume, da'... nu ma bagati si voi in seama :)

"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life"
---
my flickr | my facebook | my pinterest | my blog | my YM: MyBees_ro@yahoo.com | my Google+
Avatar utilizator
MyBees
 
Mesaje: 1285
Membru din: 23 Feb 2011, 13:01
Localitate: Bucuresti, stupina in Dambovita

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 29 Oct 2017, 22:53

De Halloween ce facetz pana la urma? :lol:

Imagine
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde cristian bh » 30 Oct 2017, 00:13

Y wish to be Yung! :lol:
Onorabililor,sa fim generosi:daca putem, sa resuscitam si capra vecinului!
cristian bh
 
Mesaje: 2090
Membru din: 10 Mar 2013, 12:49
Localitate: Carpinet Bihor

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Shrek » 30 Oct 2017, 08:36

Bezna Zorilor scrie:De Halloween ce facetz pana la urma? :lol:

Ma deghizez in lup si vin peste tine! Sa pregătești .... boboantele!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 25 Noi 2017, 17:56

pfaaiii, dar ce liniste s'o facut. fac discoteca pe topicul lupului ca nu mai am la ce sa raspund. atatea zile... :|
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde paul » 25 Noi 2017, 23:45

Bezna Zorilor scrie:pfaaiii, dar ce liniste s'o facut.|

Normal, asta era un topic de ... linistire ! ;)
Ca LU l-o transformat intr-un topic de timorare si punere in genunchi a celor care nu erau de acord cu tine,sau mai exact ... de dragul tau, e alta discutie. :lol:
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 08 Dec 2017, 17:18

De linistire, Bezna va ureaza la totz:
Fişiere ataşate
thanks giving day.JPG
236d2fa2b538a2af0722b50ffb009cdc.jpg
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde ioanpuiu » 07 Feb 2018, 15:52

cornelioandanciu scrie:Ioanpuiu, te-ai descalificat singur ! Avusesem o parere foarte buna despre tine .......... .......Dar m-ai dezamagit !

Ia fă-te-ncoace măi cornelioandanciu I

I-aş servi părerii tale despre mine un comentariu porcos dar suntem în "Zona Verde - Strîngeri de mînă, Reconcilieri" aşa că mă restrîng şi îţi spun doar că roade trufia la tine aşa cum ronţăie soarecele la pesmeţi: ... cu zgomot.

Te-ai depărtat mult sau ai uitat de cele sfinte:
"Orice inimă trufașă este o scârbă înaintea Domnului; hotărât, ea nu va rămâne nepedepsită."
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu
 
Mesaje: 2240
Membru din: 23 Feb 2011, 13:15

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Mircea_63 » 16 Feb 2018, 00:05

Danciule, vad ca ai un fix din a improsca cu laturi si fecale, iar de o vreme ma urmaresti insistent. Treaba ta! Nu am banat pe nimeni care mi-a facut mizerii, in schimb te-am trecut la persoane dezagreabile, asa ca poti posta ce vrei, eu nu voi mai vedea postarile tale.
Cale batuta!
Nimic din ce-i uman nu imi e strain. (S. Freud)
Abia am timp sa ma mir ca exist...(N.Stanescu)
Mircea_63
 
Mesaje: 5459
Membru din: 15 Mar 2012, 12:55
Localitate: Timisoara

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 10 Mar 2018, 12:10

...o iau razna la un moment dat, de la inteligenta poate li se trage...
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde modigliani » 11 Mar 2018, 00:23

cornelioandanciu scrie:Chiar nu stie nimeni ce li se intampla dobermanilor ? :o :o :o


Sunt pe maini bune ......
Fişiere ataşate
dob.jpg
Diferenta dintre ignoranta si indiferenta ?
Nu stiu si nu ma intereseaza .....
Avatar utilizator
modigliani
 
Mesaje: 348
Membru din: 19 Aug 2017, 12:39
Localitate: Atlantida de Sus.....

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 11 Mar 2018, 17:53

Imagine

ce fac baietii?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 12 Mar 2018, 20:17

cornelioandanciu scrie:Hai sa nu mai tin oamenii pe jar ! :lol: Vazand ca Mircea 63 m-a trecut la ""dezangrenati "" , o sa va spun voua ce li se intampla dobermanilor ! Pai li se intampla ca din cand in cand se aseaza in fund si se ling pe ... , exact ca si ceilalti caini ! :lol: Pacat ca Mircea 63 nu poate vedea o poanta de o asemenea finete si de o asemenea profunzime ! E tare suparacioooos !

Danciule, fara suparare, dar daca stiai ca nu poate citi....totusi ai scris . Probabil ai facut-o pentru a demonstra nu stiu cui....ca esti si tu un pic de doberman. Daca omu` a spus sa va opriti, de ce nu o faci? Nu este frumos si nici cinstit....nu-i asa ?
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 13 Mar 2018, 10:44

Danciu, asa o fi....numai ca de cele mai multe ori, granita asta intre gluma si serios este asa de subreda incat una dintre parti o ia prin balarii . Urmeaza acuzele si toate alea....stii tu scenariul care se tot repeta , doar nu esti de ieri pe forum . :D

Sa traiesti....!
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 13 Mar 2018, 20:11

Granita aia intre gluma si serios e ceva relativ. Gluma si seriosul se intersecteaza de fapt, granita o inventam noi pentru ca doar sa putem spune "am glumit".
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori