Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Iertare!

Mesajde ioanpuiu » 31 Dec 2017, 19:13

La mulţi ani gică moşu ! ... să fii sănătos şi vesel ca acuma!
Eu nu am facilitatea asta cu iertarea păcatelor şi cred că fiecare-şi poartă cu el toată viaţa sacul cu păcate.

Nu te întrista pentru colegu' Ignatov că el a călcat pe becu' ăl mare. ;)
Cu toţii suntem sclavi...doar că speranţa ne împiedică să vedem asta.
ioanpuiu

LINK-URI SPONSORIZATE

SPONSOR

Mesajde cornelioandanciu » 31 Dec 2017, 19:23

Eu parca as vrea sa fiu iertat de toti de pe aici. ... Si ne iarta noua greselile noastre, precum le iertam si noi gresitilor nosrti !...Altele chiar ca nu conteaza.
Deci, va rog, iertati-ma ! La multi ani si un an nou fericit !
cornelioandanciu

Mesajde cornelioandanciu » 01 Ian 2018, 14:55

ioanpuiu scrie:Eu nu te iert Ignatoave! ... sau Ignatovule, că nu stiu cum se formează vocativul la voi ... pentru toate porcăriile şi veninul pe care l-ai picurat pe forum.
Nu am ce să-ţi fac şi nici dacă aş avea nu doresc să fac ceva dar nu vreau să păşesc nemărturisit în noul an şi nici tu să crezi că ai trecut ca gîsca prin apă.

Să fii sănătos !

Domnle ioanpuiu, vazand raspunsul cutremurator pe care i l-ati dat domnului Ignatov, va rog sa cititi asta : https://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q= ... Lk2GRvSr0x .Si eu va cer iertare . (Este deja a doua oara pe acest topic ) . Dumnezeu sa ne ierte pe toti, ca prin atitudinea noastra nu intotdeauna i-am ajutat pe semenii nostri. Domnule ioanpuiu, un an nou fericit va doresc !
cornelioandanciu

Mesajde gica.mosu » 02 Ian 2018, 17:37

Florin Dobre scrie:Pacat ca esti departe mosule. Mergeam impreuna la vanatoare de viespi...eu cu arma si matale cu vrajeala. :D

FLORINEEEE,te invit aiiiici...,la Vanatoare,....https://www.youtube.com/watch?v=37Nb1tCUBcg ce zici.... :D ...te bagi....,au ma "lesi" sangur.....Vai diiii capul meeeeu :P P.S-mai traiestiiii...... :?:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
gica.mosu

Anterior

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI