Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: M.S.COSTACHE

Mesajde cristian bh » 24 Dec 2017, 23:50

mircea.costache scrie:ARMONIE ,PACE,LINISTE,IMPLINIRE SI FERICIRE tuturor.
Acum cand incercam dupa CREDINTA,CUNOASTEREA,PRICEPEREA si SUFLETUL fiecaruia dintre noi, sa intelegem semnificatia traditiei strabune, prin care "CRACIUN" si-a impartasit BUCURIA darului de la DUMNEZEU(in urma atator dorinte si rugi,aceea de a avea un fiu) DARUIND la randul sau copiilor prea putin din ce el primise,incerc si eu sa daruiesc GANDUL meu cel bun .
Am incercat sa fiu BUN si am sfarsit prin a fi RAU,am incercat sa ma lupt cu RAUL si am sfarsit prin a recunoaste ca si eu sunt RAU.
M-am bucurat sa vad LACOMIE acolo unde eu vedeam prietenie, SEMN ca cineva imi deschide lumina ochilor.
UMIL cer IERTARE tuturor celor carora le-am pricinuit suparare ,necaz,tulburare si jignire.
Nu am remuscari vreau doar sa pot sa recunosc ce si cum m-am comportat.
Pana la capatarea INTELEPCIUNI necesare si potrivite mediului acestui forum voi sta deoparte si voi privi UMIL si BINELE si RAUL

Cu UMIL RESPECT SI INTELEAPTA IERTARE TUTUROR.

Mircea Stan Costache,...asta-i familia Stuparitul,..fii fericit si bucuros sa gasesti pe cineva care sa-ti raspunda chiar si atunci cand dai cu bata-n balta,...n-ai de ce sa fii umil,...intelepciune ai destula,.cat despre cele pricinuite de tine,...in ce ma priveste,sunt bucuros ca impartasesti cu noi,...ceea ce se razbate din gandur