Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Politia in actiune

Mesajde Cristian IONITA » 27 Feb 2019, 16:51

"garcea" si la Politia de frontiera .... cel putin la varianta ambarcata

https://www.ct100.ro/foto-video-politia ... kN85FT9X6c

braconierii turci dau cu tifla frontieristilor miorotici ....


cred ca le-ar fi de folos transferul a niscaiva jadarmi ... mai ales dintre cei cu palmares la incatusat clienti din taxiuri .... sigur reuseau gazarea si imobilizarea turcafletilor
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4288
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: Politia in actiune

Mesajde csaa » 01 Mar 2019, 23:28

Cristian IONITA scrie:"garcea" si la Politia de frontiera .... cel putin la varianta ambarcata

https://www.ct100.ro/foto-video-politia ... kN85FT9X6c

braconierii turci dau cu tifla frontieristilor miorotici ....


cred ca le-ar fi de folos transferul a niscaiva jadarmi ... mai ales dintre cei cu palmares la incatusat clienti din taxiuri .... sigur reuseau gazarea si imobilizarea turcafletilor

Stai tu linistit. Daca vroiau ii prindeau, dar era o cheltuiala inutila si se risca un scandal diplomatic inutil. Oricum au fost arestati de turci
csaa
 
Mesaje: 2256
Membru din: 26 Aug 2012, 11:37
Localitate: Oltenita

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 28 Mar 2019, 06:10

Buna Dimineata !
HIROTONIREA sfintilor in/din Politia de Frontiera.
I-auzi ia .Un amarat de agent.....!!!!.Dă-l in P..Ă...!!!.Ție îți plac femeile !!!!, Am facut placerea...!!! În Romania este legalizată prostituția??? Eeeee...as se poate???. Discuta doar menegerii, sulimea face CASCAVAL, PENTRU CINE... ???? Razboaiele pe vremea lui Stefan cel Mare . Acum SPAGUIREA este lupta/razboiul.
MOSIA frontierei ajunsă...., propietate individuală de interes oculto-particular. Legea...alo, alo, alo.....LEGEA mai esti prin tara, esti solicitata la FRONTIERA.

https://www.youtube.com/watch?v=06-c-AC ... _9Yx72z6a8.

Nimeni nu se schimba. TOTI dar absolut TOTI vor schimbare
Citez (din cine oare???):Sa se modifice accept, dar sa nu se schimbe NIMIC.
MUICĂĂĂ..... OCROTEȘTE DOAMNE POPORUL TAU si binecuvanteaza-i pe cei binecredinciosi
Intelege careva ceva ????

De frica mai postez cate ceva.
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde Cristian IONITA » 28 Mar 2019, 07:35

Mda ... ce i nou oare .... slugoi in continuare.

Dar uite ca eu s acum curios ... ce are dom'le Chira aia de face obiectul discutiei :)
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4288
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: Politia in actiune

Mesajde csaa » 30 Mar 2019, 17:56

Neee! E sezonul urzicilor
csaa
 
Mesaje: 2256
Membru din: 26 Aug 2012, 11:37
Localitate: Oltenita

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 02 Apr 2019, 23:27

MUICĂĂĂ...!!!??? ORGII ALCOOLICE ale Poliției Segarcea și Poliției de Frontieră Bechet

ATENȚIONARE ! Această postare este adevărul din data de vineri 29.03.2019,după orele 1200 AM.

În nevoile crunte, ale Poliției și Poliției de Frontieră, prin MIZERIA SALARIALĂ a lucrătorilor celor două entități, a răzbătut prin binecuvântarea fostului milițian de Segarcea actualmente Primar al comunei Gighera, un mare CHEF, un BAIRAM de toată sfidarea populației sărăcite și nevoiașe a comunității din comuna Gighera.

Șeful Poliției Segarcea și factori de comandă, decizie și putere de la Poliția de Frontieră Bechet organizeaza și participă la o ORGIE ALCOOLICĂ pe raza administrativ teritorială a domnului milițian de Segarcea și Primar de Gighera mai exact în pădurea Zăval, respectiv la popasul de campare turistică administrat de primăria Gighera

INTREBĂRI:
-CÂT A COSTAT ȘI CINE A SUPORTAT CHELTUIALA DE DESFRÂU A CELOR APROXIMATIV 100 DE INVITAȚI;
-în ce condiții milițianul actualmente primarul Florea Neacsu a cedat popasul DE CAMPARE din pădurea Zăval MOCA șefului poliției Segarcea Căldare;
-de ce primește de pomană un popas de campare, Seful Poliției Segarcea pentru DESFRÂU și ORGII ALCOOLICE;
-de ce polițiști și polițiști de frontieră au plecat la volanul autovehiculelor personale după un consum exagerat de mare de alcool;
-cine îi protejează pe acești șefi care se DEDAU la asemenea MIZERII MORALE, ORGII ALCOOLICE și încălcări flagrante și grave ale legii;
-ce așteaptă societatea de la cei pe care îi răsplătește și plătește REGEȘTE pentru a-șI bate joc de banul, onoarea și credibilitatea unor înstituții vitale ȚĂRII;
-dacă mie ca polițist îmi este greu să fac o petrecere copiilor mei la diferite aniversări, cum poate acest șef al Poliției Segarcea și cei de la Poliția de Frontieră Bechet să desfășoare un HUZUR și DESFRÂU, o consumație ce presupune un efort financiar ce depășește veniturile reale ale domnului sef al Poliției Segarcea.

CONCLUZIA:

Cine este vinovat ??????????
Bineînțeles că eu a zis cms.șef Negrețu Aura psiholog la ITPF Giurgiu care nu mă potolesc, că ei nu se împiedică de LEGE, IAR PE MINE MĂ VA FACE SĂ SUFĂR, prin metote specifice de TORȚIONARE și TEROARE PSIHOSOCIOLOGICĂ
Pentru cunoscători stau la dispoziție cu documente înregistrate la nivelul instituției Poliției de Frontieră

VA URMA
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde cristian bh » 03 Apr 2019, 00:03

mircea.costache scrie:
În nevoile crunte, ale Poliției și Poliției de Frontieră, prin MIZERIA SALARIALĂ a lucrătorilor celor două entități, a răzbătut prin binecuvântarea fostului milițian de Segarcea actualmente Primar al comunei Gighera, un mare CHEF, un BAIRAM de toată sfidarea populației sărăcite și nevoiașe a comunității din comuna Gighera.


Lasa bre Mirceo,...ai nitica rabdare,......acus vine pomana si peste nevoiasii din Gighera,...mai o sacosa,dac-or fi si niste ploi poate si vro pelerina din aia de plastic,rosie,......poate ca au tras cojile de la struguri la presa,....important este ca scorul la comuna va fi unul fruntas,....apoi dupa aia sa ne zici ce chef facura bravii tai colegi .
Onorabililor,sa fim generosi:daca putem, sa resuscitam si capra vecinului!
cristian bh
 
Mesaje: 2090
Membru din: 10 Mar 2013, 12:49
Localitate: Carpinet Bihor

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 03 Apr 2019, 07:06

Bună dimineața !

Ai făcut două mari greșeli
Prin definiția armei mele ,,graniceri,, nu pot fi coleg cu infractorii.
Cât privește pe cei ,,bravi,, n-am știut că și infractorii sunt bravi
La câtă pomană fac toți dar absolut toți mă mir de unde ne vine ,,orbul găinilor,, de fiecare dată la votare.

Cu bună vedere
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 03 Apr 2019, 11:25

cornelioandanciu scrie:Acum, ca am facut vechime pe acest topic, :) ,am putut observa cât de inteligenti sânt militarii din Poliția de Frontieră fața de polițiștii polițiști. Sânt net superiori în gândire. Sânt mândru că am avut cândva asemenea comandanți, cu toate că mi-au ciordit apa minerală! :oops:


Buna ziua!
Nimeni nu este mai politist sau mai destept(inteligent).
Ceea ce poti sa fi nu inseamna ca si esti.Asa ca daca scoti putin barna din ochi poti vedea mai multa frica, lasitate si tradare decat poti suporta.
A fi cu(minte) este o comportare cei multumeste pe parveniti sau pe normali?????????????????.
Nu mai plange o sticla de apa, devii prea ieftin in comparatie cu praduiala din zilele astea.

Cu gandire pentru viitor
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22


Re: Politia in actiune

Mesajde Shrek » 08 Apr 2019, 18:47

Pe principiul: nici o faptă bună, nu rămâne....nepedepsite, iată ce scrie la gazeta
https://m.adevarul.ro/locale/vaslui/un- ... index.html
Pe viitor, polițiștii vor trebui să ceară acordul scris al hoților pentru a putea fi prinsi în flagrant!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3309
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Politia in actiune

Mesajde jonny_it » 08 Apr 2019, 18:58

Shrek scrie:Pe principiul: nici o faptă bună, nu rămâne....nepedepsite, iată ce scrie la gazeta
https://m.adevarul.ro/locale/vaslui/un- ... index.html
Pe viitor, polițiștii vor trebui să ceară acordul scris al hoților pentru a putea fi prinsi în flagrant!


Hotul este suparat ca au ras pensionarii de el :lol:
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Politia in actiune

Mesajde Shrek » 08 Apr 2019, 19:29

La voi, în Moldova , Vasluiul este un fel de triunghi al bermudelor. Se-ntâmplă tot felul de lucruri stranii acolo!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3309
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Politia in actiune

Mesajde jonny_it » 08 Apr 2019, 22:07

Shrek scrie:La voi, în Moldova , Vasluiul este un fel de triunghi al bermudelor. Se-ntâmplă tot felul de lucruri stranii acolo!


Presa din Vaslui isi face datoria :lol:

In rest da, este in top, dar sunt alte judete si mai si:

https://adevarul.ro/news/eveniment/harta-criminalilor-romania-1_5be85f45df52022f755f251b/index.html

https://violentaimpotrivafemeilor.ro/numarul-de-dosare-de-viol-si-pedofilie-judecate-anual-in-romania/
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Politia in actiune

Mesajde mircea.costache » 10 Apr 2019, 22:11

MUICĂĂĂ... un AN de la MĂSURILE TORȚIONARE gen Vișinescu Lazăr et compani, ordonate de Primarul Florea Neacșu Poliției de Frontieră Giurgiu, Bechetul este deja capitulat.

ATENȚIONARE ! Această postare este un panflet și orice asemănare cu milițianul torționar de primar hoț și spăgar Florea Neacșu este adevărat de întâmplătoare.

Este uluitor să vezi cum se înghesuie pleava comunitați Gighera să prindă o ,,acadea,, un biscuite de la cel ce le fugărea bunici și părinți pentru o sacoșă cu porumb din pământul lor băgat cu japca la ,, colectivă,, și pe care ori îi amenda ori îi băga la pușcărie pentru jaful cooperativei.

Ce ironie are soarta ca în democratie militianul să devină primar și să arate cum se fura se jefuiește comuna cu adevărat.

Cine să intervină ???

Poliția Segarcea care tocmai ce primise spagă ( să prezinte factura cu plata localului) un local pentru desfrâu și dezmăț alcoolic.

Poliția circulație Bechet se aude sau erai în topul clienților vip la desfrâu

CUM POT PARTICIPA polițisti de la Segarcea, Bechet, Poliția de Frontieră Bechet în timpul progrmului, cu oarecare mașini de serviciu la desfrâu alcoolic în disprețul unei comune plină de sărăcie????????????????????.

Cum de nu ați găsit HOȚII care tocmai de petrecere au furat un cazan de țuica în localitatea Nedeia

VA urma
Unii sunt prea CREDINCIOSI ca sa priceapa,altii prea PACATOSI sa inteleaga.Noi cum trebuie sa fim?
Ceea ce este SEMANAT nu incolteste intotdeauna,dar ceea ce INCOLTESTE a fost intotdeauna SEMANAT.
Nimic nu este intimplator.Nimic fara DUMNEZEU!
Avatar utilizator
mircea.costache
 
Mesaje: 650
Membru din: 01 Oct 2011, 21:22

Re: Politia in actiune

Mesajde Shrek » 13 Apr 2019, 12:09

Esti copil fain daca te vezi asa des cu militenii!?
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3309
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

AnteriorUrmătorul

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


cron