Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

SEX!

Mesajde Bezna Zorilor » 16 Mar 2019, 15:47

Intrebare rapida pentru stupari:

Cat de des aveti parte de femeile voastre...sau ele de voi (dar cred ca prima forma este mai corecta deoarece, hai sa presupunem, poate pe buna dreptate, ca problemele pleaca de la ele) ???
Umbla vorba ca sa nu asculti ce spun barbatii, mai ales cand se vaita de nefericirile lor. Se stie ca toata lumea minte, dar daca vrei ca minciuna sa fie mai credibila, trebuie sa fie mai apropiata de adevar. De exemplu, daca faci sex o data pe saptamana, nu poti sa spui ca faci sex o data la 3 ani. Daca spui ca faci sex o data la 3 ani, probabil ca faci la 2. Daca spui ca faci la 6 luni, probabil ca faci la 3, si daca spui ca faci o data pe luna, probabil ca faci la doua saptamani. Cam asa cred eu ca este...

Acuma, intrebarea este...cat de des aveti parte...sau cat de rar si de ce? :lol: :lol: :lol:
Sau cum dormiti in pat noapte de noapte langa femelile voastre dar ele stau cu spatele la voi. Nu stiu daca asta fac toate, dar stiu ca asta fac multe. Din conversatii pe care le'am avut cu prietenii de multa vreme, am aflat destul de multe despre femei, cam aceleasi lucruri pe care le citesc si pe fetele lor.

Ma gandesc sa premiez cu un desen raspunsul care mi se pare cel mai sincer, dar cred ca e un subiect la care toata lumea sta chitic.
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: SEX!

Mesajde Cristi Ciocoiu » 16 Mar 2019, 16:10

E mai interesant topicul asta - viewtopic.php?f=4&t=7545

Si a revenit bezna - dovada vie ca se poate trai fara creier.
Cristi Ciocoiu
 

Re: SEX!

Mesajde Bezna Zorilor » 16 Mar 2019, 17:05

Ce catzi pe cafenea? Du'te vezi'ti de stupii tai si lasa barfa pentru barfitori! :lol:

Fara creier se mai poate trai, dar fara p..da nu prea! :twisted: :twisted: :twisted:
Inteleg ca tu traiesti fara a doua...

Poftim reactie, intrebi barbatii despre situatia domestica si ei vor sa isi stearga conturile! Ce'au facut femeile din voi! Dupa ce ca lipseste ce nu trebuie sa lipseasca, va mai intindeti si rahatul pe fatza in public!
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: SEX!

Mesajde Cristian IONITA » 16 Mar 2019, 19:20

Stim cu toti ca superficialitatea este bine cotata in ziua de azi

Sexul e bine sa l practici ... nu sa l dezbati. In plus ... ptr gentelmanii este dovada de mojicie sa spui asa ceva :) .

.
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4288
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: SEX!

Mesajde Bezna Zorilor » 16 Mar 2019, 20:03

Ionita, Ionita, cum te'ai scos tu repede cu un truism. :lol:
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: SEX!

Mesajde Shrek » 16 Mar 2019, 21:24

Bezna Zorilor scrie:Intrebare rapida pentru stupari:.............. Din conversatii pe care le'am avut cu prietenii de multa vreme, am aflat destul de multe despre femei, cam aceleasi lucruri pe care le citesc si pe fetele lor............

Precinii dumitale sunt din două una: ori is pa invers, ori sunt rude apropiate cu armatoru' ala grec, cum îi ziiceee...., ? Da, Onanis (t)!
Află ca, în general, barbatii, nu discuta cu alte femei despre alte femei! Adică nu barfesc ( decât între ei, barbatii)! Prin exceptie, cand sunt cu soția, restul femeilor nu se exgzista! Cand sunt cu alte femei si povestesc, mint de rup! Deci nu te astepta la răspunsuri adevărate! Vei vedea cu timpul ca toti bărbați I sunt vaduvi, divortati, pensionari de lux, abia ieșiți dintr-o relație dezastruoasă si culmea, toți vor o cana cu apa!
PS. Precinu' ala al tau, de care povesteai, o fugit cand o prins usa deschisa ori o sărit pa geam? Intreb tat pentru un precin!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3309
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: SEX!

Mesajde mausica » 16 Mar 2019, 22:13

Asteptam sa ne spui tu cat de des faci ;)
Nimic nu e intamplator....totul se intampla cu un scop !!!
Avatar utilizator
mausica
 
Mesaje: 3523
Membru din: 18 Oct 2013, 14:59
Localitate: Baile Felix/Stei,Bihor

Re: SEX!

Mesajde Bezna Zorilor » 17 Mar 2019, 16:49

Eu sunt oricine, dar nu "alte femei". :shock:
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: SEX!

Mesajde teinegru64 » 17 Mar 2019, 23:03

Pas.
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Re: SEX!

Mesajde peterneamt » 25 Mar 2019, 23:22

https://lyricstranslate.com/ro/twist-my ... a-mea.html

Sucealá in sobrietatea /seriozitatea mea
Toţi copiii Domnului au nevoie de încălţări de drum,
Fugi cu problemele tale de aici.

Toţi oameni cumsecade citesc cărţi bune,
Acum, conştiinţa ta este curată,
Înţeleg ce spui, fată,
Acum, conştiinţa ta este curată.

Dimineaţa, mă frec la ochi,
Anulez distanţele pe loc,
Îmi place să cred că pot fi atât de puternică
Şi că niciodată n-am să fac ce zici tu,
N-am să te aud niciodată,
Şi niciodată n-am să fac ce zici tu.

[R:]
Uite, ochii mei sunt doar holograme,
Uite, iubirea ta a stors roşul din mâinile mele,
Din mâinile mele ştii că tu nu vei fi niciodată
Altceva decât o suceală în sobrietatea mea (x2)

Am găurit doar o prăjiturică simplă,
Pentru plăcerea trăită de oameni la ceas de noapte
Noaptea târziu n-am nevoie de ostilitate
Zâmbet timid şi o pauză pentru eliberare

Nu-mi pasă de gândurile lor aparte
Gândurile aparte sunt bune pentru mine
Revoltată, şi pură, şi neatinsă,
Toţi copiii Domnului şi-au primit obolul.

[R: ...]

O cană de ceai, ai puţin timp să te gândeşti, da,
Timp să rişti o viaţă, o viaţă, o viaţă,
Dulce şi frumoasă
Moale şi plinuţă
Te îndopi până vezi luminiţa,
Te îndopi până vezi luminiţa.

[Jumătate dintre oameni citesc ziarele,
Citiţi-le bine şi cu atenţie,
Oameni drăguţi, oameni nervoşi,
Oamenii trebuie să vândă,
Ştirile trebuie să le vinzi.]

Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: SEX!

Mesajde balu » 08 Dec 2019, 21:25

bine peter! iti multumim astia, care stim un pic rusa..
balu
 
Mesaje: 545
Membru din: 20 Iul 2011, 10:27
Localitate: berbesti vl


Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori