Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 25 Feb 2012, 22:15

Crisan Dorel scrie:Ti-as ramane indatorat sa ma ignori
Ti se pare ca te bag prea mult in seama ? Eventual o fac in sensul amuzamentului si-al distractiei persoanale , in sensul ridicol al perceptiei tale despre a avea un cont pe forum si-a-mi fi mie-n "target"
Crisan Dorel scrie: daca vei continua, fa-o decent ... pleeease !
...... Ti-ai pierdut acest privilegiu . ..... Asta e ! ;)
Would you like to continue this conflict in double touch ? English and Romanian ? Do you consider this will be a diference about your image in front of these people ?
Anyway ..... I'm in ! I'm available ....... "body" ! ;) ...... Talking about your forced and patetic ..... "pleeease" ..........
modigliani
 

Re: Care e MORALA ?

Mesajde Crisan Dorel » 25 Feb 2012, 23:09

Nu am nimic cu tine modigliani, am combatut profilul tau moral.
Pentru mine nici acum nu esti veridic, nu pot sa concep lipsa asta de discernamant, de nonvaloare acceptata(asimilata), mai ales ca te consideri artist!
Ce idei vrei sa transmiti ?
TRANCE-FORMATION
Crisan Dorel
 
Mesaje: 428
Membru din: 13 Noi 2011, 17:49
Localitate: Cluj

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 25 Feb 2012, 23:31

Crisan Dorel scrie:Nu am nimic cu tine modigliani
..... Dorele , ..... tu nu ai cum sa ai ceva cu mine .

In comun cu mine ,
Pe langa mine ,
Despre mine ,
Alaturea de mine ,
In legatura cu mine ........ . etc .

Nici nu se poate , ..... nici nu poti , ..... nici nu vreau sa se poata vreodata . ............ N-am cum !

Stim , am vazut , pana la un punct am apreciat eforturile tale de-a te stradui sa atingi acel nivel . Dincolo de esec ti-a ramas penibilul . Avatar , CFR , cont "junior" , alea-alea . ..... Vezi-ti , nene , de-ale tale . .... Pe bune .

You are just avoid an .... impact ! Take care ! I'm in a hurry ! ;)

modigliani
 

Re: Care e MORALA ?

Mesajde Crisan Dorel » 25 Feb 2012, 23:38

AMUZANT !
Convingei pe cei din gasca ta, pentru mine esti neconvingator !
P.S. Repet, eu nu vreau sa demonstrez nimic aici ! Tu in schimb, in tot acest timp, ai aratat cat esti de mic!
Nu te mai obosi ...
TRANCE-FORMATION
Crisan Dorel
 
Mesaje: 428
Membru din: 13 Noi 2011, 17:49
Localitate: Cluj

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 25 Feb 2012, 23:52

Crisan Dorel scrie:AMUZANT !
Convingei pe cei din gasca ta, pentru mine esti neconvingator !
P.S. Repet, eu nu vreau sa demonstrez nimic aici ! Tu in schimb, in tot acest timp, ai aratat cat esti de mic!
Nu te mai obosi ...


Dorele , ti-ai inceput patetica replica cu un cuvant pe care la prima "fotografiere" a textului l-am interpretat ca pe ...... " COVRIGEI" !

Pe bune , cate sa-ti mai dau dupa ceafa sa te linistesc ? :lol: :lol: :lol:

Tu n-ai nici un gram de simt al penibilului ?

Eu nu vreau sa te conving pe tine de ceva anume . Repet , esti insignifiant . Ca si cum as convinge puricii cainelui meu ca ma pricep ..... la grafica si la a te "face" pe tine din vorbe pe-un forum ........ Nu asta-mi este scopul , dar nici nu vei avea vreodata privilegiul ultimei replici . Si stii de ce ? ...... Ca-s Pictoru' ! .... D-aia ! ;) Si ca esti prea-ngamfat in avatar !
Ultima oară modificat de modigliani pe 25 Feb 2012, 23:56, modificat 1 dată în total.
modigliani
 

Re: Care e MORALA ?

Mesajde Crisan Dorel » 25 Feb 2012, 23:56

Acest mesaj a fost făcut de modigliani care este momentan în lista de ignore.
TRANCE-FORMATION
Crisan Dorel
 
Mesaje: 428
Membru din: 13 Noi 2011, 17:49
Localitate: Cluj

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 25 Feb 2012, 23:59

Crisan Dorel scrie:Acest mesaj a fost făcut de modigliani care este momentan în lista de ignore.


Nu l-am ..... FACUT ..... Dorele ( oricum este greu de intuit ce vrei sa spui ) . ...... Cel mult poti afirma despre un mesaj de-al meu ca L-AM REDACTAT ( iti scapa etimologia si intelesul termenului ? Iaca na : http://dexonline.ro/definitie/redactare )
modigliani
 

Re: Care e MORALA ?

Mesajde paul » 26 Feb 2012, 00:21

Crisan Dorel scrie:Acest mesaj a fost făcut de modigliani care este momentan în lista de ignore.

Doreleeee,NICIODATA SA NU SPUI ... NICIODATA !!!
Eu ... sunt mancat de treaba asta ! De cate ori am zis despre o persoana ca nu vreau sa mai am de-a face cu ea ... DE EA AM AVUT PARTE !!! Sa ma scoata din ... rahaturi !
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: Care e MORALA ?

Mesajde Crisan Dorel » 26 Feb 2012, 12:13

PAUL, sa nu generalizam!
Nu resping ideea de a trai in armonie cu lumea din jur, dar nici n-o imbratisez fara rezerve!
TRANCE-FORMATION
Crisan Dorel
 
Mesaje: 428
Membru din: 13 Noi 2011, 17:49
Localitate: Cluj

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 02 Mar 2012, 21:16

Bai Dorele , ..... ce mai faci tu frate ?

Si pan-la urma , care-i treaba cu MORALA ? Ca io tot n-am inteles insinuarea din titlul topicului ? Ne zici si noua ? ..... Da' , te rog , in termeni eleveti , pretiosi , plini de insemnatate ! Simt nevoia de-a da pe spate !
modigliani
 

Re: Care e MORALA ?

Mesajde modigliani » 10 Mar 2012, 19:17

modigliani , pe 2 Martie scrie:Si pan-la urma , care-i treaba cu MORALA ?


Da' chiar asa ! Care-i treaba cu MORALA ? De ce trebuia ca-n mod cu totul special sa fie utilizat acest termen intr-un asemenea context ?

Dintr-o fortata nevoie de epatare ? Venita din frustrari de zi cu zi , venita din nevoia meschina de-a afisa-ntr-un forum ceea ce lipseste intr-o conduita ce se vrea ..... MORALA ???

Mai Dorelu' mamii , .... nu te mai juca , trai-ti-ar , cu cuvintele ! Ca le-ntorc de nu te vezi , si-ti cad in capsor !

........................................................

p.s. Tu credeai c-am uitat de tine ? N-am cum , frate ! Cu pozele alea de-a dreptul fulminant-ridicole de la avatar ..... m-ai marcat pe viata ! Ai locul tau special in "last-top" .
modigliani
 

Anterior

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori