Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM NAVIGARE PE FORUM - INSTRUCTIUNI

In aceasta sectiune gasesti tutoriale referitoare la navigarea pe forum, instructiuni pentru introducerea pozelor si clipurilor youtube
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Inregistrarea si logarea pe forumul Stuparitul

Mesajde mircea » 26 Iun 2011, 09:56

Pentru a putea a beneficia de toate facilitatile, trebuie sa va inregistrati ca membru al forumului Stuparitul.
Dupa inregistrare, de fiecare data cand accesati forumul urmeaza sa va autentificati (logati) cu numele si parola stabilite la inregistrare.

De retinut : Inregistrarea se face o singura data, iar autentificarea (logarea) de fiecare data cand accesati forumul

Clic pe imagine si vezi instructiunile...
Fişiere ataşate
inregistrare1.jpg
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Inregistrarea si logarea pe forumul Stuparitul

Mesajde mircea » 26 Iun 2011, 10:19

Inregistrarea si Autentificarea se pot face si din linkurile existente in subsolul Paginii Principale.

Clic si vezi in poza....
Fişiere ataşate
logare2.jpg
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Inregistrarea si logarea pe forumul Stuparitul

Mesajde mircea » 26 Iun 2011, 10:37

Formularul de Inregistrare

Clic si mareste poza...
Fişiere ataşate
inregistrare2.jpg
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: Inregistrarea si logarea pe forumul Stuparitul

Mesajde mircea » 26 Iun 2011, 10:53

Formularul de Auntentificare (logare)

Clic si mareste poza...
Fişiere ataşate
autentificare.jpg
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33


Înapoi la NAVIGARE PE FORUM - INSTRUCTIUNI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori