Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

scuze proapis 13

Mesajde CATALIN » 30 Mar 2012, 12:20

chiar daca stiu ca am dreptate intr-o anumita masura am ajuns la concluzia ca nu e bine sa ma cert cu un coleg pt o chestie asa de nesemnificativa in viata de apicultor si asa cum o vedeam eu de mic credeam ca aici exista unire intelegere respec si lista poa continua insa oricum o fi viata si orice meserie ai avea omu e om si difera ca feromonul matcilor .Desi(d.p.m.d.v.) nu ma consider vinovat in totalitate, eu imi cer scuze si intind o mana pentru un salut prietenesc si o mai buna colaborare colegului proapis13
In natura nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma”
Avatar utilizator
CATALIN
 
Mesaje: 2309
Membru din: 29 Aug 2011, 16:46
Localitate: Craiova

Re: scuze proapis 13

Mesajde Ioan Guist » 30 Mar 2012, 13:15

Ai respectul meu.
Nu-mi permit luxu' sa fiu ...pesimist ! .
Avatar utilizator
Ioan Guist
 
Mesaje: 3635
Membru din: 20 Feb 2011, 21:43
Localitate: Cisnadie jud.Sibiu

Re: scuze proapis 13

Mesajde horia_ch » 30 Mar 2012, 14:50

Bravo, Catalin!
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
קֹהֶלֶת 3:11,12
Avatar utilizator
horia_ch
 
Mesaje: 723
Membru din: 15 Mar 2011, 20:32
Localitate: Miercurea Ciuc, Harghita, România

Re: scuze proapis 13

Mesajde paul » 30 Mar 2012, 19:53

Cataline ... hai sa-ti zic una ...Cu cine crezi ca am intrat in "conflict" cand am intrat pe forum??? Ai ghicit ... cu Proapis !!!
Am dat-o ciine caineste la pace ... chiar daca nu eram convins !Ne-am mai intersectat de vreo doua ori oarecum amiabil pana cand ... am dat cu fruntea in pragul de sus ... Cine crezi ca mi-a"tratat cucuiul"??? Ai ghicit ... Proapis !!! Acum ,daca faci un minim efort sa-l intelegi ,vei constata ca lucrurile stau ... invers ! Pe cat de Titi Duru' pare ... pe atat e" baiat de salon" !!! :idea:
Colegul Activ a avut aceeasi ... " problema" ! Si ... s-a convins de contrariu !Sper si cred ca te vei convinge si tu !!!
De fapt care este ideea ... prin acest stil ,Proapis NE OBLIGA SA CITIM ! Si asta ... nu dauneaza nimanui ! 8-) Doar ... ignorantilor !!!
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: scuze proapis 13

Mesajde liviu1965 » 01 Apr 2012, 23:33

Proapis13.....mare pisicher d-le.....
Vorba lui Paul, te pune sa citesti, si nu sec ca altii, iti da si un link.
Ca ne mai suparam pe el... ( adica eu ) ca nu mai posteaza pe retete culinare..... asta e.... tine regim....

In rest e ok,.
Aaaaa... si mai stie si despre albine.... destul de mult.
Avatar utilizator
liviu1965
 
Mesaje: 1335
Membru din: 25 Iun 2011, 08:52
Localitate: IASI


Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator